Fortune Business Insights™ , “Polyester Sentetik Kağıt Pazarı, 2022-2029” başlıklı raporunda, küresel polyester sentetik kağıt pazarı boyutunun, yiyecek ve içecek endüstrisinin artan büyümesi nedeniyle şişeceği tahmin ediliyor.

Polyester sentetik kağıt, çeşitli endüstrilerde, ancak büyük ölçüde yiyecek ve içecek endüstrisinde menü kartları şeklinde kullanılmaktadır. Polyblend ve teslin gibi diğer tek katmanlı alt tabakalardan daha fazla sertliğe sahiptir. Yüzeyinde tutarlı bir bitiş, yüksek esneklik ve yırtılma direnci sunduğu için dayanıklı bir üründür. Bu faktörler, polyester sentetik kağıt talebini destekleyecek ve tahmin döneminde pazar büyümesini artıracak.

Polyester Sentetik Kağıt Pazarında Kapsanan Önemli Oyuncuların Listesi

 • Veritiv Şirketi
 • Füzyon Dijital Kağıt
 • Mohawk Güzel Kağıtlar, Inc.
 • Duroflex Özel Kağıtlar, Inc.
 • Nekoosa
 • Pazarlama ve Teknik Malzemeler A.Ş.
 • Agfa Gevaert Grubu
 • Kaveri Metal İşleme ve Kaplama San. Özel Limited.
 • MyBinding
 • Qwik Medya
 • KAĞITTAN KARŞI
 • Nekoosa Kaplamalı Ürünler
 • Xerox Şirketi

 

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/polyester-synthetic-paper-market-103705

 

Pazar Segmentasyonu

Polyester sentetik kağıt pazarı, türe, uygulamaya ve coğrafyaya göre çeşitli niteliklere ayrılmıştır.

Tür bazında pazar, kaplamalı sentetik kağıt ve kaplamasız sentetik kağıt olarak ikiye ayrılır. Uygulama türüne bağlı olarak pazar, diğerlerinin yanı sıra kimlik kartları, haritalar, bitki etiketleri, tıbbi çizelgeler, menü kartları ve kitap kapaklarına bölünmüştür.

Coğrafi olarak, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya ayrılmıştır.

Rapor Kapsamı

Rapor, kapsamlı bir pazar araştırmasına dayalı bütünsel bir değerlendirme sunuyor. Ayrıca mevcut pazar eğilimlerinin ve gelecekteki fırsatların derinlemesine bir analizini sağlar. Rapor, piyasadaki etkenlere ve kısıtlamalara ışık tutuyor. Ayrıca, kilit oyuncular ve pazarda başarılı olmak ve önde gelen oyuncular olarak hakim olmak için yenilikçi stratejileri raporda paylaşılıyor. Raporda bölgesel dinamikler ve bunların pazarı nasıl şekillendirdiği hakkında ayrıntılı bir çalışma gözlemleniyor.

Sürüş Faktörleri

Pazar Büyümesini Desteklemek için Çeşitli Endüstrilerden Sentetik Kağıt İçin Artan Talep

Yiyecek ve içecek endüstrisinin genişlemesi, menü kartlarının sunulmasına yönelik yüksek taleple sonuçlanacaktır. Eğitim ve kurumsal dünyadaki büyüme, kimlik kartları ve haritalar için polyesterin artan kullanımını da etkiliyor. Tıbbi çizelgelere olan talep arttıkça, tıp alanı polyester kağıt pazarını destekleyecektir. Bu faktörler, polyester sentetik kağıt talebini artırmaya ve pazar büyümesini artırmaya yöneliktir.

Polyester sentetik kağıt sağlam, dayanıklı ve oldukça esnektir. Dolayısıyla, bu açıkça hammaddenin yüksek maliyetini göstermektedir. Hammadde pahalı olduğu için bu menü kartlarının üretim fiyatları da doğal olarak yükseliyor. Ayrıca restoran sahipleri kolay ulaşılabilir ve ekonomik oldukları için e-menü kartlarını kullanıyorlar. Bu, polyester sentetik kağıt talebini azaltabilir ve pazar büyümesini daha da engelleyebilir.

 

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/polyester-synthetic-paper-market-103705

 

Bölgesel Görüşler

Asya Pasifik, Artan Otel Zinciri ve Restoran Sayısıyla Desteklenecek

Asya Pasifik’in en büyük polyester sentetik kağıt pazar payına sahip olması nedeniyle önümüzdeki yıllarda hakim olması bekleniyor. Pazarın büyümesi, yemek menüsü kartlarına ihtiyaç duyan restoran ve otel zincirlerinin artmasının sonucudur.

Avrupa’nın, eğitim kurumlarında ve özelde ve kurumsal dünyada kullanılan kimlik geçirmez kartlara olan talebin artması nedeniyle tahmin döneminde önemli bir büyümeye tanık olacağı tahmin ediliyor.

Kuzey Amerika bölgesinin, hastanelerde ve eczacılıkta tıbbi çizelgelere olan artan ihtiyaç nedeniyle büyüme gözlemlemesi muhtemeldir.

Latin Amerika, Orta Doğu ve Afrika’nın, polyester sentetik kağıdın kitap kaplamalarında ve bitki etiketlerinde aşırı kullanımı nedeniyle iyi bir ilerleme kaydetmesi bekleniyor.

Rekabetçi Peyzaj

Pazar Büyümesini Artırmak için Kilit Oyuncular Arasında Birleşme ve Satın Almalar

Önde gelen oyuncular, pazarda lider olmak ve küresel pazardaki hakimiyetlerini sürdürmek için herhangi bir strateji planlarken her zaman tetiktedir. Ürün lansmanı yapmak, ortaklık anlaşmaları imzalamak ve pazarda kayda değer ilerleme kaydetmek için diğer ortak şirketleri satın almak etkili stratejilerden bazılarıdır.

Örneğin, Aralık 2019’da Agfa-Gevaert Group, Agfa HealthCare’in BT işinin bir bölümünü satmak için Dedalus ile bir hisse satın alma anlaşması imzaladı. Bunun Dedalus için pazar konumunu güçlendirmesi ve talebi daha da artırması bekleniyor.

Sanayi Geliştirme

Temmuz 2020: Önemli bir kilit oyuncu olan Veritiv, Vine adı altında yeni bir ambalaj tasarımı markalama firması kurdu. Vine’ın Veritiv’in desteğiyle deneyimli ekibi, tedarik zincirindeki uzmanlarla birlikte tasarım yaratıcılığı ve yerinde uygulama ile birleştiğinde yenilikleri ve fikirleri teşvik edecektir. Bunun yakın gelecekte polyester sentetik kağıt talebini artırması muhtemeldir.

İlgili gönderileri okuyun:

Nanokompozitler Pazar Büyüklüğü

Nanokompozitler Pazar Payı

Nanokompozitler Pazar Büyümesi

Nanokompozitler Pazar Tahmini

Biyoplastik Pazar Analizi

Biyoplastik Pazar Fırsatları

Biyoplastik Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları