Küresel saç fırçası pazar büyüklüğünün, tahmin döneminde iş salonunun gelişen büyümesi nedeniyle ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından “ Saç Fırçası Pazarı, 2022-2029 ” başlıklı bir raporda yayınlanmıştır . Saçları düzenli olarak fırçalamak faydalıdır çünkü oksijenin ve besinlerin kafa derisine hareketine yardımcı olan kan akışını uyarır. Saç şekillendirme makinelerinin hem elektrikli hem de manuel versiyonları mevcuttur. Saçları fırçalamak ve taramak dışında bunlar, düzleştirme ve kıvırma gibi saç şekillendirme için giderek daha fazla kullanılmaktadır.

COVID-19 Etkisi-

Sektörün COVID-19 salgınına tepkisi

Önemli sayıda şirket, COVID-19 pandemisinin etkisini çeşitli şekillerde hissetti ve şimdi uzun vadeli büyümeye odaklanıyorlar. COVID-19’un bir sonucu olarak, insanlar kuaföre gitmekten kaçınıp saçlarını evde şekillendirdikleri için saç fırçalarının çevrimiçi satışları hızla artıyor ve bu da pazarı ileriye taşıması bekleniyor.

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/hair-brush-market-104990

Saç Fırçası Global Pazarında Profili Oluşturulan Önemli Oyuncuların Listesi:

  • Danimarkalı
  • Özlem Doğal
  • L’Oreal
  • bebeklik
  • Mason Pearson
  • AirMotion Pro
  • Hershesons

segmentler-

Ürün türüne göre pazar, kanatlı fırça, havalandırmalı fırça, yuvarlak fırça ve diğerleri olarak bölümlere ayrılmıştır. Son kullanıcı bazında pazar erkekler, kadınlar ve çocuklar olarak ayrılmıştır. Uygulama temelinde, pazar profesyonel ve kişisel olarak bölünmüştür. Son olarak, coğrafyaya göre pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Güney Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Rapor Neler Sunar?

Saç fırçaları raporu, piyasa katılımcıları, sürücüler, kısıtlamalar, kısıtlamalar, uygulamalar, büyüme faktörleri, pazarlama, stratejik planlama ve yeni ürün geliştirme hakkında bilgi verir. Pazar büyümesi ve kar oranı, hacim, üretim kullanımı ve brüt kar marjı, nakliye bilgileri ve diğer ilgili unsurların tümü raporda yer almaktadır.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/hair-brush-market-104990

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Kişisel Bakım Konusunda Artan Farkındalık

Öngörülen dönemde kişisel bakım konusundaki farkındalığın artması nedeniyle küresel saç fırçası pazarının büyümesi bekleniyor. İnsanlar saç bakımının önemi konusunda daha bilinçli hale geldikçe, küresel saç fırçası endüstrisi büyüyor. Kuaför salonlarının sayısı arttıkça ve kişi başına düşen gelir arttıkça, çeşitli bakım ve kuaför ürünlerinin bulunabilirliği de artmaktadır. Ayrıca, pazarın geleceğinin, gelişmiş entegre fırçalar için artan bir tercihle tanımlanacağı tahmin edilmektedir.

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Asya Pasifik’te Büyümeyi Desteklemek için Kuaför Sayısının Artması

Asya Pasifik’in tahmin süresi boyunca en büyük küresel saç fırçası pazar payına sahip olması bekleniyor. Bunun nedeni, çoğunlukla imalat, e-ticaret ve diğer sektörlerdeki artan istihdamdan kaynaklanan genç işsizliğindeki düşüş.

Kuzey Amerika’nın pazarda önemli bir konuma sahip olması bekleniyor. Spa endüstrilerinin artan büyümesi, insanların yüksek moda anlayışı ve çoklu saç stillerinin benimsenmesi, ürünlerin tüketimi için önemli faktörlerdir.

Rekabetçi Peyzaj-

Üreticiler Gelişmiş Ürünler Sunmak İçin Ar-Ge Yatırımlarına Odaklanıyor

Oyuncular piyasada rekabet edebilmek için bir dizi pazarlama tekniği kullanmışlardır. Sektör katılımcıları için etkili bir strateji olmak için yeni ürün sürümleri, büyüme, ortaklıklar ve satın almalar. Ürün tanıtımı, sektördeki büyük oyuncular için çok önemli bir taktiktir.

Satın Almadan Önce Soruşturma :

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/hair-brush-market-104990

Sanayi Geliştirme-

  • Mart 2019: Wet Brush’ın sahibi JD Beauty, Goody Products ile birleştiğini duyurdu.

İlgili Haberleri Görüntüle:

www.wboc.com/story/46744903/gym-mats-market-growth-sales-future-trends-covid-19-impact-size-value-and-analysis-by-2029

www.newschannelnebraska.com/story/46744903/gym-mats-market-growth-sales-future-trends-covid-19-impact-size-value-and-analysis-by-2029

www.rfdtv.com/story/46744903/gym-mats-market-growth-sales-future-trends-covid-19-impact-size-value-and-analysis-by-2029

www.wicz.com/story/46744903/gym-mats-market-growth-sales-future-trends-covid-19-impact-size-value-and-analysis-by-2029

www.wrde.com/story/46744903/gym-mats-market-growth-sales-future-trends-covid-19-impact-size-value-and-analysis-by-2029

www.snntv.com/story/46744903/gym-mats-market-growth-sales-future-trends-covid-19-impact-size-value-and-analysis-by-2029

www.americanrodeo.com/story/46744903/gym-mats-market-growth-sales-future-trends-covid-19-impact-size-value-and-analysis-by-2029

www.thecowboychannel.com/story/46744903/gym-mats-market-growth-sales-future-trends-covid-19-impact-size-value-and-analysis-by-2029

www.yournewsnet.com/story/46744903/gym-mats-market-growth-sales-future-trends-covid-19-impact-size-value-and-analysis-by-2029

www.newjerseynewsnetwork.com/story/46744903/gym-mats-market-growth-sales-future-trends-covid-19-impact-size-value-and-analysis-by-2029

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected] 

Fortune Business Insights™

Linkedin | heyecan | Bloglar