Fortune Business Insights bir raporda, yapıştırıcı imalat endüstrilerinden gelen yüksek talebin pazar üzerinde muazzam bir etkisi olabileceğini belirtiyor.

Kauçuk köpük malzemeleri pazar raporu şunları içerir:

 • Pazarın geniş kapsamlı değerlendirmesi
 • Segmentlere ilişkin değerli bilgiler
 • En son trendler ve önemli etkenler
 • baskın bölgeler
 • Anahtar Geliştirme

 

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/technical-gelatin-market-103161

 

Pazar Sürücüsü :

Gelişen Yapıştırıcı Endüstrisi Pazarı Artıracak

Jelatinin uzun raf ömrü, suda çözünürlüğü ve güçlü köpürme kapasitesi nedeniyle yapıştırıcı endüstrisi pazarında artan uygulamasının, pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesi bekleniyor. Ayrıca, biyolojik olarak parçalanabilen hammaddelere artan odaklanma, küresel pazar üzerinde mükemmel bir etkiye sahip olabilir. Örneğin, 2018’de, yapıştırıcı endüstrisinde önemli bir oyuncu olan Shanghai Sridal Adhesive, laminasyon makinesinin sert kutuyu başlatmak için sunta alt tabakaları lamine etmek için hayvansal yapıştırıcı ile mükemmel bir şekilde çalıştığı için Emmeci’nin sert kutu makinesinde hayvan yapıştırıcısının kullanıldığını bildirdi. bina. Hayvansal tutkal hammaddeleri kolaylıkla yeniden kullanılabilir olduğundan, protein tutkalları da tamamen biyolojik olarak parçalanabilen doğal çevreye geri dönüştürülür. Sürümün arkasındaki amaç, mümkün olan en kısa sürede mümkün olduğunca fazla büyüme ve ivme elde etmekti. Ayrıca, teknik jelatinin kısa üretim sürecinin pazarın büyümesini desteklemesi bekleniyor. Örneğin, bir ton jelatin üretimi 90 adam-saat sürer. Sığır kemiği jelatini geliştirme süresi, post ve domuzdan üretilen jelatin için bir ay ile karşılaştırıldığında 3-6 aydır. Bununla birlikte, uzun türetme süreci zaman alıcı olabilir ve bu da benimsenmesini kısıtlar.

Bölgesel Analiz :

Kuzey Amerika’da Büyümeyi Destekleyecek Hammaddelerin Bulunması

Coğrafi olarak, teknik jelatin pazarı Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika olarak kategorize edilmiştir. Hammaddelerin mevcudiyeti ve gelişmiş jelatin üretim süreçlerinin mevcudiyeti nedeniyle Avrupa’nın en büyük pazar payına sahip olması beklenmektedir. Gelişmelerle ilgili artan farkındalık nedeniyle Asya Pasifik’in tahmin döneminde mükemmel bir şekilde yükselmesi bekleniyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde üretilen jelatinin teknolojik derecesi nedeniyle Kuzey Amerika’nın önemli ölçüde genişlemesi bekleniyor. Büyük üreticilerin varlığının bölgedeki genişlemeye daha fazla yardımcı olması bekleniyor. Orta Doğu ve Afrika’nın bölgedeki artan talep nedeniyle tahmin döneminde şişmesi bekleniyor.

 

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/technical-gelatin-market-103161

 

Rapor, Teknik Jelatin Pazarındaki Kilit Şirketleri Listeliyor:

 • sonak
 • LD Davis
 • Şangay Sridal Yapıştırıcı
 • Fritz Hacker
 • Afrika Tutkal Endüstrileri
 • Menichetti Tutkal ve Yapıştırıcılar
 • Jiwan Grubu
 • Xiamen Hyfine Jelatin

İlgili gönderileri okuyun:

Sıvı Atık Yönetimi Pazar Büyüklüğü

Sıvı Atık Yönetimi Pazar Payı

Sıvı Atık Yönetimi Pazar Büyümesi

Sıvı Atık Yönetimi Piyasa Tahmini

Sıvı Atık Yönetimi Pazar Analizi

Sıvı Atık Yönetimi Pazar Fırsatları

Sıvı Atık Yönetimi Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları