Fortune Business Insights™ , “ UPVC Windows Market, 2021-2029 ” başlıklı raporunda, küresel UPVC pencere pazarı boyutunun, dünya çapındaki inşaat faaliyetlerindeki astronomik büyüme nedeniyle önümüzdeki birkaç yıl içinde istikrarlı bir ivme kazanması öngörülmektedir .

Hızlanan kentleşme, akıllı şehirlerin inşasını kolaylaştıran ileri teknoloji ve yenilikçi teknolojiler ve hızla genişleyen orta sınıf gelişmekte olan ekonomiler nedeniyle ticari alanlara ve kişisel konutlara yönelik artan talep, inşaat faaliyetlerinin yoğunluğunu artırmıştır. Oxford Economics ve Global Construction Perspectives tarafından ortaklaşa geliştirilen bir makaleye göre, inşaat üretiminin değeri 2030 yılına kadar 15,5 trilyon ABD dolarına ulaşacak ve önümüzdeki on yılda ortalama %85 oranında artacak. Raporun bulgularına göre Hindistan, Çin ve ABD bu büyümenin %57’sini oluşturacak.

UPVC (plastikleştirilmemiş polivinil klorür), yüksek kalitesi ve geri dönüştürülebilir doğası nedeniyle dikkat çeken bir yapı malzemesidir ve şantiyelerde kullanılan kereste ve diğer düşük kaliteli plastik malzemeler gibi diğer geleneksel malzemelerin yerini aldığı görülmektedir. Bu malzeme az bakım gerektirir, ancak pencere ve kapı yapımında etkilidir. İnşaat şirketleri, geleneksel ahşap ve alüminyum pencereleri modern ve çevre dostu PVC pencerelerle değiştiriyor. Bu pencereler daha yüksek derecede dayanıklılık ve güvenlik sunar ve aynı zamanda uygun maliyetlidir, ayrıca hava ve kirlilikten verimli yalıtım sağlar. Ayrıca, birçok pencere tipinin aksine, UPVC pencereler tamamen termit ve korozyon içermez. Bu nedenle, dünya çapında birçok inşaat firması tarafından benimsenmeleri bu pazarı güçlendiriyor.

 

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/upvc-windows-market-103726

 

UPVC Windows Market Raporunda Kapsanan Önemli Oyuncuların Listesi:

 • Deceuninck
 • Münster Doğrama
 • internorm
 • LG Hausy’ler
 • NAWA Uluslararası
 • lingel
 • zanaat
 • Everest
 • aluplast
 • Uzman Katar UPVC Sistemleri Şirketi
 • HAŞLANMIŞ
 • pencere
 • Rehau
 • Veka

Pazar Segmentasyonu

Uygulama bazında, bu pazar konut ve ticari olarak ikiye ayrılır. Coğrafyaya dayalı olarak, pazarın bölümleri Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’yı içerir.

Raporun Öne Çıkan Özellikleri

Rapor, pazarın büyüklüğünü, payını ve büyümesini etkileyen itici güçlerin ve kısıtlamaların dikkatli bir şekilde teşhis edilmesini içermektedir. Ayrıca rapor, ana pazar bölümlerinin bütünsel bir analizini sunar ve pazarın bölgesel büyüme beklentilerine ilişkin kapsamlı bir çalışma sağlar. Bu yönlere ek olarak, rapor, piyasadaki kilit oyuncuların ve en iyi stratejilerinin ayrıntılı bir değerlendirmesini de içerir.

Sürüş faktörü

Akaryakıt Pazarı Büyümesine Yeşil İnşaat Yaklaşımı

Çevre dostu yapı malzemelerine olan talebin artmasıyla UPVC pencereler geri dönüştürülebilir oldukları için pazarı ele geçirdi. Yeşil bina teknolojilerini kentsel inşaat ortamına getirmek için, emlak geliştiricileri ve inşaat şirketleri yeşil sertifikalı mülkler inşa etmek için inisiyatif almaya başladılar ve yeşil inşaatları destekleyecek özellikleri kullanmaya başladılar. Yeşil yapıları desteklemek için, inşaatçılar ve polimer üreten şirketler, kapı ve pencere yapmak için uPVC borular üretiyorlar. Ayrıca, UPVC malzemesi inşaat sektöründe sürdürülebilirliği hızlandırmaya yardımcı olabilir, çünkü yeşil inşaat yaklaşımı binaların daha az enerji, su ve malzeme kullanmasına yardımcı olarak insan sağlığı ve çevre üzerindeki etkileri azaltır. Ayrıca uPVC kapı ve pencerelerinde kurşun (Pb) ve diğer tehlikeli maddeler bulunmaz,

 

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/upvc-windows-market-103726

 

Bölgesel Görüşler

Asya Pasifik’te Gelişen Konut Sektörü, Umut Veren Fırsatlar Yaratıyor

Bölgeler arasında Asya Pasifik, son birkaç on yılda Hindistan ve Çin gibi ülkelerin yaşadığı hızlı kentleşme nedeniyle önümüzdeki yıllarda UPVC pencere pazar payına hakim olmaya hazırlanıyor. Kentsel alanların bu hızlı büyümesi, bu ülkelerde gelişen bir konut sektörü yaratarak onları inşaat şirketleri için bir yatırım merkezi haline getirdi.

Öte yandan, binalar için yangın güvenliği ve enerji verimliliğini garanti eden UPVC pencere ve kapılar için Kuzey Amerika’daki şirketleri karlı fırsatlar bekliyor. Bu, en son bina düzenlemelerinin karşılanmasına yardımcı olabilir. Orta Doğu ve Afrika bölgesi, birçok yerli uPVC üreticisinin çoğalması nedeniyle UPVC pencere pazarını da destekliyor.

Rekabetçi Peyzaj

İş Operasyonlarını Genişletmeye Odaklanacak Kilit Oyuncular

Bu pazarın rekabet dinamikleri, kilit oyuncular tarafından operasyonların genişletilmesiyle şekilleniyor. Çevrenin günün ana endişesi olması nedeniyle geri dönüştürülebilir inşaat malzemelerine olan talep artıyor. Örneğin Fenesta ve Rehau, uPVC ürünlerinin kullanım ömürlerinin sonunda, bu uPVC boruların imalatı sırasında ortaya çıkan atık malzemelerle birlikte başka faydalı ürünlere dönüştüğünü iddia etmektedirler. Gelişmekte olan ve gelişmiş ülkeler, üstün kalitenin yanı sıra çevre dostu malzemeler kullanmak için birlikte çalışmaktadır.

Sanayi Geliştirme:

Temmuz 2019 : Vitrifiye üreticisi HSIL Ltd, Telangana’nın Sangareddy bölgesindeki Isnapur’da yeni kurulan plastik boru ve bağlantı parçaları tesisinin kapasitesini iki katına çıkaracağını duyurdu. 2022 yılına kadar 150 crore Rs’lik bir yatırımla yılda 60.000 metrik ton üretmeyi planladılar.

İlgili gönderileri okuyun:

Biyoplastik Pazar Büyüklüğü

Biyoplastik Pazar Payı

Biyoplastik Pazar Büyümesi

Biyoplastik Pazar Tahmini

Biyoplastik Pazar Analizi

Biyoplastik Pazar Fırsatları

Biyoplastik Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları