Fortune Business Insights™ , “ Anten Pazar Büyüklüğü, Paylaşım ve Endüstri  ” başlıklı yeni bir raporda, havacılık ve savunma endüstrisinde teknolojik olarak gelişmiş uydu anteninin artan gelişimi nedeniyle küresel anten pazarı boyutunun görkemli bir şekilde büyümesi bekleniyor.  Analiz, Türe Göre (Radyo Antenleri, Akıllı Antenler), Teknoloji Türüne Göre (SIMO, MIMO, MISO, Diğerleri), Uygulamaya Göre (RADAR, Uydu İletişimi, Hücresel İletişim, WiFi Sistemleri, WiMax Sistemleri, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2022- 2029. Uçaklarda uydu iletişiminin giderek daha fazla benimsenmesinin ve orduda sıkışma önleyici GPS navigasyon sistemlerinin modernizasyonunun, anten talebini yönlendirmesi bekleniyor.

Talep Edin Örnek PDF Broşürü:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/antenna-market-103325

COVID-19 salgını, küresel havacılık endüstrisi için bir kabus oldu. Şirketler, ülke çapında sokağa çıkma kısıtlamaları arasında sınırlı işgücü ve seyahat kısıtlamaları gibi zorluklarla karşılaştığından, özellikle ticari havacılık salgından olumsuz etkilendi. Bakım için sınırlı bir gereksinim olduğu için yedek parça talebi de azalmaktadır. Doğası gereği sermaye yoğun olan uçak üreticileri, nakit akışı ve likidite konusunda kısa vadeli endişeleri artırıyor. Fortune Business Insights’ta, krizin üstesinden gelmek için çeşitli stratejiler geliştirmenize yardımcı olmaya kararlıyız.

Raporun Önemli Noktaları:

Raporu hazırlarken pazarı ürün, tür, tüketim, dağıtım kanalı ve bölge bazında bölümlere ayırdık. Segmentasyona dayalı olarak şirketlerin bir listesini çıkardık ve finansal durumlarının, ürün portföylerinin ve büyüme stratejilerinin ayrıntılı bir analizini yaptık. Bir sonraki adımımız, rekabetin derecesini tahmin etmek için kilit oyuncuların temel yetkinliklerinin ve pazar paylarının incelenmesini içeriyordu. Piyasanın genel büyüklüğüne ulaşmak için aşağıdan yukarıya prosedür uygulandı.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Desteklemek için Dünya Çapında Havacılık ve Uzay Sanayisinin Artan Modernizasyonu

Özellikle Kuzey Amerika ve Avrupa dahil olmak üzere gelişmiş bölgelerde havacılık endüstrisini modernleştirmeye yönelik artan odaklanmanın, küresel anten pazarının büyümesini sağlayacağı tahmin ediliyor. Örneğin, Avrupa ülkeleri, Hava Trafik Yönetimini (ATM) iyileştirmeye ve Avrupa Hava Trafik Yönetimi ile ilişkili verimsizlikleri ortadan kaldırmak için yenilikçi çözümler kurmaya odaklanan bir hava sahası modernizasyon programı olan Tek Avrupa Gökyüzü ATM Araştırması’nı (SESAR) benimsemiştir. Ancak, geliştirmeyle ilişkili yüksek maliyetin büyümeyi engellemesi bekleniyor.

Özelleştirilmiş Bir PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/antenna-market-103325

Bölgesel Görüşler-

ABD’deki Güçlü Havacılık ve Savunma Sanayii, Kuzey Amerika’nın Hakimiyetine Yardımcı Oluyor

Kuzey Amerika, ABD’deki havacılık ve savunma endüstrisinin benzeri görülmemiş gelişimi nedeniyle küresel anten pazarına hakim olmaya hazırlanıyor Örneğin, Havacılık ve Uzay Endüstrileri Birliği’ne (AIA) göre, 2019’da endüstrinin toplam satış geliri, birleşik bir şekilde katkıda bulundu. toplam ABD GSYİH’sının yaklaşık %1,8’ini temsil eden 396 milyar ABD doları tutarındaki ekonomik değer. Ayrıca, ABD’nin teknolojik olarak gelişmiş uçakların tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde lider olması, bölgedeki anten talebini artıracaktır.

Asya Pasifik’teki pazarın önümüzdeki yıllarda önemli bir büyüme yakalaması bekleniyor. Çin ve Hindistan da dahil olmak üzere gelişmekte olan ülkelerde taktik iletişim, güvenlik ve gözetim faaliyetlerinin artan şekilde benimsenmesinin bölgede büyümeyi sağlayacağı tahmin ediliyor.

 

Rekabetçi Peyzaj-

Savunma Sektöründe Kilit Oyuncuların Önem Kazanmasına Yardımcı Olacak Uygulamalar Bulma

Küresel anten pazarı, endüstrinin gelişimine odaklanan önde gelen işletmeleri ve üreticileri içermektedir. Kilit oyuncular, havacılık ve savunma endüstrisinde yüksek pay almak için uydu teknolojisinde yeni uygulamalar bulmaya odaklanıyor. Örneğin, Nisan 2020’de ABD Uzay Kuvvetleri’nin Uzay ve Füze Sistemleri Merkezi (SMC), L3Harris Technologies’e, sıkışma önleme uydu iletişim modu için 500 milyon ABD Doları belirsiz teslimat, belirsiz miktar (IDIQ) sözleşmesi verdi.

Sektörel Gelişmeler-

 • Nisan 2019’da Viasat, ticari geniş gövdeli uçaklar için ikinci nesil hibrit uçuş içi bağlantı Ku-/Ka-bant anten sistemini piyasaya sürdü. Ku-/Ka-band terminali, GeoSenkron ve GeoSenkron Olmayan uydu ağları için en yetenekli ve esnek çözümdür.
 • Haziran 2017’de Bae Systems Inc. ve Savunma Bakanlığı (ABD), tek kişilik F/A-18A jetlerinde 256 anten ünitesi sağlamak için 12,3 milyon ABD Doları değerinde bir sözleşme imzaladı. 

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/antenna-market-103325

Küresel Anten Pazarında Faaliyet Gösteren Önemli Üreticilerin Listesi Raporu:

 • Accel Networks LLC
 • ArrayComm LLC
 • Broadcom Corp.
 • İletişim Kapsamı
 • Linx Teknolojileri
 • Motorola Inc.
 • Qualcomm Inc.
 • Rukuss Kablosuz
 • Diğerleri

Daha İlgili Bağlantılar:

Ultrasonik Test Pazar Büyüklüğü

Ultrasonik Test Pazar Payı

Ultrasonik Test Pazar Analizi

Ultrasonik Test Pazar Geliri

Ultrasonik Test Pazar Büyümesi

Ultrasonik Test Pazar Fırsatları

Ultrasonik Test Pazar Büyüklüğü

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter  Blogları