Küresel floroborik asit pazarının, özellikle Orta Doğu ve Afrika’da, ağır sanayi ekipman sektöründeki artıştan oluşan gelişmelerden çekiş yapması muhtemeldir. Fortune Business Insights & Ticaret; Bu bilgiyi yaklaşan bir raporda sağladı, & ldquo; Floroborik Asit Piyasası Boyutu, Share Endüstri analizi, uygulamaya göre (kimyasallar ve amp; ara maddeler, metal ve amp; yüzey işleme, galvanik, diğerleri) diğerleri ve bölgesel tahmin, 2022-2029 . & Rdquo; Rapor, floroborik asidin, su ve dietil eter gibi diğer çözücüleri kullanarak seyreltilmiş formda kullanıldığını belirtir. Asya Pasifik, bu inorganik bileşiğin en büyük üretim merkezi olduğu kabul edilir. Bolluk olarak uygun maliyetli hammaddelerin mevcudiyeti nedeniyle.

Covid-19 Pandemic’in ortaya çıkışı, küresel ekonomiyi neredeyse paramparça etti. Çok sayıda endüstri, üretim süreçlerinin tam bir duruşuna geldiği için muazzam kayıplardan geçiyor. Ancak, bu sert duruma karşı savaşmak için çok sabırlı ve güçlü olmamız gerekiyor. Zamanla, bundan kurtulacağız. Raporlarımız, koronavirüs enfeksiyonunun çok çeşitli endüstrilerde etkisi hakkında ayrıntılı bilgi edinmenize yardımcı olacaktır. Bu şekilde, yaklaşan fırsatı kaplayabilecek ve böylece başarı kazanabileceksiniz.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/fluoroboric-acid-market-102342

Rusya-Ukrayna Savaşı Etkisi
Rusya-Ukrayna savaşı, Avrupa’nın Floroborik asit Pazarı dinamiklerini sonsuza kadar değiştirebilir. Ayrılık, Soğuk Savaş’ın zor durumunu yeniden canlandırdı ve Avrupa’yı büyük bir askeri çatışmanın eşiğine getirdi. Ukrayna’daki Rus saldırganlığı, küresel manzarayı iş açısından yeniden tanımladı. Küresel Floroborik asit Pazarı, COVID-19 pandemisinin yol açtığı tahribattan kurtulurken, Rusya-Ukrayna savaşı birçok sektör paydaşını şüpheci hale getirdi.

Avrupa Birliği, Rusya’dan nükleer yakıt ithalatını durdurmak ve Rusya’nın en büyük borç verenlerini SWIFT bankacılık sisteminden hariç tutmak da dahil olmak üzere Rusya’ya karşı daha fazla yaptırım için bastırıyor. Ayrıca, Rusya da çoğu AB ülkesine benzer yaptırımlar uyguladı. Savaş krizi ve yaptırımlar küresel yatırım, ticaret ve ekonomik faaliyet üzerinde baskı yarattı.

Bu rapor aşağıdaki soruları cevaplar:

 • Önümüzdeki yıllarda pazar nasıl etkilenecek?
 • Hangi şirketlerin en yüksek geliri kazanmaları bekleniyor?
 • Hangi segment pazarı payı paylaşacak şekilde ayarlanır?
 • Hangi bölge ön planda kalacak?
 • Pazarın şu anki, tarihi ve öngörülen boyutları nelerdir?
 • Şirketler floroborik asit satışlarını nasıl artırmaya çalışıyor?

sürücüler ve amp; Kısıtlamalar –

Floroboratlar ve amp yapımında yükselen kullanım; Büyümeyi artırmak için diazo tuzları

Floroborik asit, metal yüzey işleme ve galvanik uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. Şu anda çok etkili bir aşındırma maddesi olma konusunda yüksek talep görüyor. Buna ek olarak, büyük ölçüde diazo ve flüoroborat tuzlarının üretiminde kullanılır. Hem bu tuzların yapılması, yüksek miktarda floroborik asit gerektirir.

Ancak, floroborik asit, doğada aşırı aşındırıcı ve zehirlidir. Bu özellikler kullanımını çok sayıda uygulamada kısıtlamaktadır. Dahası, bu asit insan için tehlikelidir ve bu nedenle, kitleler yavaş yavaş alternatiflerine doğru eğilerek. Etiketleme kodu Avrupa Birliği tarafından onaylanır ve Cilt ve göz hasarı üzerinde ciddi yanıklara neden olduğu için CLP00 uyumlaştırılmış sınıflandırmaya tabi tutulur.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/fluoroboric-acid-market-102342

bölgesel analiz –

Asya Pacific, daha yüksek üretim ve amp tarafından vurulur. Floroborik asit tüketimi

Bölgesel olarak, Asya Pasifik, en büyük floroborik asit pazar payını alarak tahmin süresi boyunca egemen olacaktır. Bu büyüme, bölgedeki bu asidin daha yüksek tüketimine ve üretimine atfedilebilir. Hindistan, Güney Kore, Japonya ve Çin gibi birden fazla gelişmekte olan ülke, büyük üretim merkezleri olarak kabul edilir.

Avrupa ve Kuzey Amerika’da, her iki bölgedeki köklü galvanik ve metal işleme endüstrilerinin varlığı nedeniyle asit talebinin artması beklenmektedir. Elektrolikleme en belirgin son kullanıcılarından biri otomotiv endüstrisidir. Ancak, mevcut senaryo sayesinde, otomotiv endüstrisindeki düşüş, her iki bölgedeki piyasa büyümesini yavaşlatmak için ayarlanmıştır.

Orta Doğu ve AMP; Afrika ve Latin Amerika evi, sınırlı sayıda tedarikçi varlığının görülmesi nedeniyle çok küçük pazarlar. Latin Amerika ve RSquo’nun ekonomik ve politik rahatsızlıklarının floroborik asidin arzını ve talebini azaltması bekleniyor. Bununla birlikte, Orta Doğu ve AMP’de ağır sanayi ekipman sektöründeki devam eden gelişmeler; Afrika, bu bölgede büyümeyi güçlendirir.

rekabetçi manzara –

Temel oyuncular, rekabeti yoğunlaştırmak için çeşitli stratejileri benimsemeye odaklanır

Tanınmış birkaç şirket pazarda faaliyet göstermektedir ve bu nedenle oldukça rekabetçidir. Şirketlerden bazıları yeni ürünler başlatmaya odaklanırken, diğerleri ise rekabet gücü kazanmak için stratejik işbirlikler ve yatırımlarla ilgileniyorlar.

Fortune Business Insights & Ticaret; Floroborik asit pazarında faaliyet gösteren tüm şirketlerin bir listesini sunar. Aşağıdakiler gibidir:

 • solvay
 • Derivados del Fl & Uacute; veya
 • Jay Aracı ve Kimyasallar, S.B. Kimyasallar
 • sershil florür
 • basf se
 • Qocheng Chemical Co, Ltd.
 • Strem Chemicals, Inc.
 • Jiangxi Dongyan Pharmaceutical Co., Ltd.
 • Nantong Jinxing Florides Chemical Co, Ltd.
 • Morita Chemical Industries CO., LTD.
 • Diğer önemli pazar oyuncuları

İlgili Haberleri Okuyun:

Solunum Koruyucu Ekipman Pazarı

Solunum Koruyucu Ekipman Pazarı

Solunum Koruyucu Ekipman Pazarı

Solunum Koruyucu Ekipman Pazarı

Solunum Koruyucu Ekipman Pazarı

Solunum Koruyucu Ekipman Pazarı

Solunum Koruyucu Ekipman Pazarı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter