Küresel hava ve füze savunma radarı pazar büyüklüğünün, balistik füze sistemlerinde artan modernizasyon programlarından ivme kazanması bekleniyor. Radarlar, savunma sanayinin ayrılmaz bir parçasıdır ve yasadışı balıkçılık, kaçakçılık, korsanlık, terör ve uyuşturucu kaçakçılığının izlenmesinde kullanılmaktadır. Bu pazar, Fortune Business Insights’ın ” Hava ve Füze Savunma Radarı Pazar Büyüklüğü, Menzil (Kısa, Orta, Uzun), Platforma Göre (Havadan, Deniz, Kara), Tarafından Uygulama (Balistik Füze Savunma (BMD), Konvansiyonel) ve Bölgesel Tahmin, 2022-2029.”

Raporda Profili Yer Alan Şirketlerin Listesi:

 • General Dynamics Corporation (ABD)
 • Saab AB (İsveç)
 • Reutech Radar Sistemleri (Güney Afrika)
 • Lockheed Martin Şirketi (ABD)
 • Thales Grubu (Fransa)
 • Raytheon Şirketi (ABD)
 • Northrop Grumman Şirketi (ABD),
 • Diğerleri

Örnek Rapor PDF İsteyin –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/air-and-missile-defense-radar-market-102522

 

The healthcare sector is facing a major crisis in terms of professionals and hospital equipment during this current COVID-19 pandemic. Various government and private organizations are engaging in research and development for the invention of an antidrug to fight the novel coronavirus. On the other side, the imposition of lockdown as a temporary measure has hampered most businesses at the regional and international levels. Some of the businesses are trying to generate meager revenue by operating within the four walls of their homes. Fortune Business Insights is offering special reports on various markets affected by the coronavirus pandemic. These reports consist of a detailed study of facts and figures that will help investors and vendors accordingly prepare for the future.

  Fortune Business Insights™ , Ulusal Güvenliğe Yönelik Artan Füze Tehditlerini Hızlandırıyor

 

Rapor aşağıdaki soruları yanıtlıyor:

 • Hava ve füze savunma radarı pazarının doğası nedir?
 • Bu pazarın önemli endüstri gelişmeleri nelerdir?
 • Savunma sektörü bu pazardan nasıl ivme kazanacak?
 • Bu pazarın önde gelen oyuncuları kimlerdir?

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Artırmak için Füze Sistemlerinde Yüksek Teknoloji Modernizasyon Programlarının Artırılması

Dünyanın çeşitli ülkelerindeki sınır güvenliği sorunları ve terörist faaliyetlerdeki artış, küresel hava ve füze savunma radarı pazarının büyümesini destekleyen önemli bir faktördür. Buna ek olarak, teknolojik evrim, AMDR sistemlerine artan talep ve denizcilik iş ve ticaretindeki artış, önümüzdeki yıllarda pazarın genişlemesine yardımcı olacaktır. Birkaç ülkedeki hükümetler, askeri teknolojilerini geliştirmek ve deniz üslerini güçlendirmek için büyük yatırımlar yapıyor ve önümüzdeki yıllarda pazar büyümesine ivme kazandıracak.

Negatif tarafta, siber suçlar ve savaşlardaki artış, deniz savunma sistemlerinin altyapısını etkileyebileceğinden pazarın genel büyümesini sınırlayabilir. Ayrıca hava ve füze savunma radar sistemlerinin kurulum ve bakım maliyetlerinin yüksek olması da tahmin döneminde piyasaya büyük bir engel teşkil edebilir.

Bununla birlikte, hava için balistik füzeler ve füze savunma sistemlerindeki son gelişmeler ve gözetleme ve radar sistemlerinin minyatürleştirilmesi, önümüzdeki yıllarda pazar için kazançlı büyüme fırsatları yaratması muhtemeldir.

Hava ve Füze Savunma Radar Pazarı , Füze Savunma Programlarına Artan Yatırımlarla Ciddi Gelir Getirecek

segmentasyon-

Hava ve Füze Savunma Radarı Pazarının Ayrıntılı Bölümlemesi şunları içerir:

Pazar, aralık, platform, uygulama ve bölgeye ayrılmıştır. Menzil segmenti ayrıca kısa, orta ve uzun olarak sınıflandırılır. Platforma bağlı olarak, pazar kara, deniz ve havadan olmak üzere gruplandırılmıştır. Uygulama ile ilgili olarak, pazar konvansiyonel ve balistik füze savunması (BMD) olarak ikiye ayrılmıştır.

Bölgesel Analiz-

Önde Gelen Üreticilerin Varlığıyla Kuzey Amerika Pazar Muhasebesine Hakim Oldu

Bölgesel olarak, Kuzey Amerika, Kanada ve ABD gibi gelişmiş ülkelerden gelen hava ve savunma füze sistemlerine yönelik artan talep nedeniyle en büyük hava ve füze savunma radarı pazar payını oluşturdu ve ABD’de üretim üsleri bulunan ABD Şirketleri, karaya dayalı AMDR’ler üretiyor. , havadan ve denizden ABD askeri sektörüne hizmet etmek için. Ayrıca, bu bölgedeki büyük üreticilerin varlığı, füze savunma programlarına yapılan artan yatırımlarla birleştiğinde, bu bölgenin önümüzdeki yıllarda pazara hakim olmasına yardımcı olacaktır.

Öte yandan, Orta Doğu ve Asya Pasifik bölgeleri, son birkaç yıldır aldıkları sürekli füze ve sınır ötesi tehditlere atfedilen, havadan ve burundan temelli AMDR’lere yönelik büyük bir talebe tanık oldu. Bu bölgelerde artan talebin önümüzdeki yıllarda önemli gelirler elde etmesine yardımcı olması muhtemeldir.

Balistik Füze Sistemlerinde Artan Yüksek Teknoloji Modernizasyon Programları Sayesinde Önemli Pay

Rekabetçi Peyzaj-

Rekabet Avantajı Kazanmak İçin Balistik Füze Geliştirme Yapan Şirketler

Hava ve füze savunma radarı pazarında faaliyet gösteren bazı oyuncular, ülkelerinin savunma sektörünü güçlendirmek için araştırma ve geliştirmeye ve çeşitli askeri teknolojilerin benimsenmesine büyük yatırımlar yapıyor. Diğer bazı oyuncular da ilgili hükümetlerin savunma sektörüne hizmet etmek için yeni bombardıman uçakları, balistik füzeler, savaş uçakları ve diğerlerinin geliştirilmesine katılıyor.

Sektördeki Gelişmeler:

Kasım 2019 – Raytheon Şirketi, AN/SPY-6(V)’nin destek entegrasyonu ve üretimi için 97.3 milyon dolar değerinde bir sözleşme kazandı. Bu, Aegis temel 10 için yazılım geliştirme ve bir bakım eğitim sisteminin geliştirilmesinden oluşur.

Aralık 2019 –   Stratejik Yetenekler Ofisi, Northrop Grumman Corporation’ı ABD Hava Kuvvetleri tarafından düzenlenen balistik füzenin zeminini göstermek için gruplarına davet ediyor.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/air-and-missile-defense-radar-market-102522

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9. Kat, Simge Kulesi,
Baner-Mahalunge Yolu,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar