Global kalıplanmış elyaf ambalaj pazarının, tahmin süresi boyunca artan ambalaj endüstrisi talebinden dolayı momentum kazanması beklenmektedir. Bu bilgiler & NBSP tarafından yayınlanmaktadır; Fortune Business Insights & Ticaret; yaklaşan bir raporda, & ldquo; kalıplanmış elyaf paketleme pazarı, 2022-2029 . & Rdquo; Son kullanım endüstrilerinde artan talep, çevre dostu koruyucu ambalaj çözümleri, araştırma ve geliştirme yatırımları, önemli katkıda bulunan faktörlerden bazılarıdır. Örneğin, AR Ambalaj ve Pulpac, Temmuz 2021’de, ucuz ve sürdürülebilir elyaf hamuru ürünleri için artan ihtiyacını gidermek için PU300 üretim platformunu kullanmak için ortaklaştı.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/molded-fiber-packaging-market-104894

Rusya-Ukrayna Savaşı Etkisi
Rusya-Ukrayna savaşı, Avrupa’nın Kalıplı Elyaf Ambalaj Pazarı dinamiklerini sonsuza kadar değiştirebilir. Ayrılık, Soğuk Savaş’ın zor durumunu yeniden canlandırdı ve Avrupa’yı büyük bir askeri çatışmanın eşiğine getirdi. Ukrayna’daki Rus saldırganlığı, küresel manzarayı iş açısından yeniden tanımladı. Küresel Kalıplı Elyaf Ambalaj Pazarı, COVID-19 pandemisinin yol açtığı tahribattan kurtulurken, Rusya-Ukrayna savaşı birçok sektör paydaşını şüpheci hale getirdi.

Avrupa Birliği, Rusya’dan nükleer yakıt ithalatını durdurmak ve Rusya’nın en büyük borç verenlerini SWIFT bankacılık sisteminden hariç tutmak da dahil olmak üzere Rusya’ya karşı daha fazla yaptırım için bastırıyor. Ayrıca, Rusya da çoğu AB ülkesine benzer yaptırımlar uyguladı. Savaş krizi ve yaptırımlar küresel yatırım, ticaret ve ekonomik faaliyet üzerinde baskı yarattı.

covid-19 etkisi –

Covid-19’un spandex endüstrisinde olumsuz etkisi

Covid-19 salgınları, kalıplanmış elyaf ambalajı dahil, piyasa genişlemesini etkileyen çeşitli endüstrilerde üretimi durdurur. Pandemik salgınından bu yana, ambalaj endüstrisi, öncelikle kilit kullanım endüstrilerindeki üretim operasyonlarının kapanmasından kaynaklanan yavaşlamalar yaşıyor.

segmentler –

Türüne göre, kalıplanmış elyaf ambalajı için piyasa kalın duvarlı, transfer kalıplı, termoformatif elyaf, işlenmiş hamurun içine ayrılır. Son kullanım temelinde, piyasa Gıda ve AMP’ye ayrılmıştır; İçecekler, elektronik, kişisel bakım, sağlık ve diğerleri. Son olarak, coğrafya ile, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve AMP’ye ayrılmıştır; Afrika.

Rapor ne teklif ediyor?

Rapor, endüstri analistleri tarafından birinci el bilgisi, nitel ve kantitatif analizlerin bir koleksiyonudur ve endüstri profesyonellerinden ve değer zinciri oyuncularından ve MDASH; kalıplanmış elyaf ambalajındaki mevcut araştırma ve klinik gelişmelere dair derinlemesine genel bir bakış.

sürücüler ve amp; Sınırlamalar –

Büyümeyi teşvik etmek için güçlü> Çevre dostu ambalaj

, küresel kalıplanmış elyaf paketleme piyasasının artması, öngörülen dönemde gıda teslimatındaki artan talep nedeniyle büyümesi bekleniyor. Kalıplanmış elyaf paketlenmiş ürünlerin kullanılabileceği rahatlık ve çevresel olarak güvenli bir malzeme olmaları gerçeği, dünya çapındaki kalıplanmış fiber pulp ambalaj pazarını ileriye götürmesi beklenen plastik bir ikame olarak benimsenmelerine yol açmıştır. Pazarın büyümesinin arkasındaki büyük bir itici güç olan diğer paketleme türlerine uygun maliyetli bir seçenektir. Bu paketleme formu ayrıca nemli ve yüksek sıcaklık ortamlarında daha sağlam olma avantajına sahiptir.

BB01

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/molded-fiber-packaging-market-104894

bölgesel görüşler

Asya Pasifik, tahmin süresi boyunca en büyük küresel kalıplanmış elyaf paketleme pazar payını tutması beklenmektedir. Kağıt tabanlı ürünlerin üretilmesi ve geri dönüştürülmesi nedeniyle yumurta tepsisi malları için artan talep, üretimi ve tüketimi, Çin bölgeye öncülük ediyor.

Kuzey Amerika’nın pazarın oldukça büyük bir payına sahip olması bekleniyor. Yoğun yaşam nedeniyle restoranlar, fast-food mağazaları, catering hizmetleri, ev dışı yemekler gibi büyüyen gıda hizmetleri işletmeleri ve harcanabilir gelirler büyük katkıda bulunan faktörlerdir.

Rekabetçi manzara –

üreticileri, konumlarını güçlendirmek için R D yatırımlarına odaklanır

Mevcut küresel ve bölgesel oyuncular, endüstri şiddetle rekabetçidir. Şirketler çeşitli şekillerde, boyutlarda ve renklerde çeşitli ürünler sunmaktadır. Ayrıca, bireysel müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş ambalajlar sunarlar. Önceki birkaç yıl boyunca, pazar bir dizi yeni ürün tanıtımı gördü.

endüstri geliştirme –

  • Mayıs 2019: HUHTAMAKI Waitrose & Amp için yenilikçi elyaf bazlı yemek tepsilerinin ilk devresini başlattı; Değiştirme ve NBSP; Black Plastic. Tepsiler hem mikrodalga hem de normal fırınlar için uygundur. Bu tepsiler, evde kompostlama için geri dönüştürülebilir ve sertifikalandırılmıştır.

Kalıplanmış elyaf ambalajı için küresel pazarda profillenmiş anahtar oyuncuların listesi:

  • Henry kalıplanmış ürünler
  • Robert Cullen Ltd
  • Brodrene Hartmann A / S
  • UFP Technologies
  • HUHTAMAKI OYJ

İlgili Haberleri Okuyun:

Medikal Plastik Pazarı

Medikal Plastik Pazarı

Medikal Plastik Pazarı

Medikal Plastik Pazarı

Medikal Plastik Pazarı

Medikal Plastik Pazarı

Medikal Plastik Pazarı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter