Önümüzdeki yıllarda genişleyen küresel Kava kökü özü piyasası, Fortune Business Insights & Ticaret; Kava kökü ekstresi pazarı 2021-2028 başlıklı raporunda.

Kava kökü, Güney Pasifik bölgesine özgü olan KAVA bitkisinin köküdür. Bitki öncelikle mikronezya, makarsonya ve polinezyada bulunur. Kapak kök özleri, Okyanusya’da tıp ve tören içecekleri olarak kullanılır. Bu kök sıvı ve toz formunda mevcuttur. Sıvı kökü, öğütme ve ızgara işlemi ile hazırlanır, daha sonra hamurun soğuk suya ve hindistancevizi sütüne batırılır. Öncelikle yaraları, cilt hastalıklarını ve idrar yolu hastalıklarını tedavi etmek için kullanılır. Ürün için talep, farmasötik ve gıda ve amp arasında yüksektir; içecek sektörleri. Bu, ağrı kesici ve kas gevşemesi gibi sağlık yararları nedeniyledir.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/kava-root-extract-market-103694

Rusya-Ukrayna Savaşı Etkisi
Rusya-Ukrayna savaşı, Avrupa’nın Kava Kökü Ekstresi pazarı dinamiklerini sonsuza kadar değiştirebilir. Ayrılık, Soğuk Savaş’ın zor durumunu yeniden canlandırdı ve Avrupa’yı büyük bir askeri çatışmanın eşiğine getirdi. Ukrayna’daki Rus saldırganlığı, küresel manzarayı iş açısından yeniden tanımladı. Küresel Kava Kökü Ekstresi pazarı, COVID-19 pandemisinin yol açtığı tahribattan kurtulurken, Rusya-Ukrayna savaşı birçok sektör paydaşını şüpheci hale getirdi.

Avrupa Birliği, Rusya’dan nükleer yakıt ithalatını durdurmak ve Rusya’nın en büyük borç verenlerini SWIFT bankacılık sisteminden hariç tutmak da dahil olmak üzere Rusya’ya karşı daha fazla yaptırım için bastırıyor. Ayrıca, Rusya da çoğu AB ülkesine benzer yaptırımlar uyguladı. Savaş krizi ve yaptırımlar küresel yatırım, ticaret ve ekonomik faaliyet üzerinde baskı yarattı.

Market segmentasyonu

Piyasa, Kava Kök Tozu Özü’ne ve Kava Kök Sıvı Ekstresine bölünür. Sonra Gıda ve AMP’ye ayrılır; İçecek, İlaç, Kozmetik ve AMP; kişisel bakım ve diğerleri son kullanım endüstrisi tarafından. Coğrafi olarak, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve AMP’ye ayrılmıştır; Afrika.

Rapor nedir?

Kava kökü özü raporu için global pazarı, piyasadaki önemli gelişme eğilimlerini içerir. Piyasa trendini anlamak ve tahmin etmek için çeşitli birleşme ve devralmalar, ortaklıklar ve diğer işbirliklerini inceler. Rapor, teknolojik açıdan en son gelişmelerle ve düzenleyici senaryolar hakkında bilgi ile zenginleştirilmiştir. Rapor, Porter’ın beş kuvveti analiziyle zenginleştirilmiş bir deneyim vermek için hazırlanmıştır. Rapor, gelecekteki büyümeyi öngörmek için çeşitli pazar segmentlerini ve bölgesel analizleri incelemektedir. Uzman analistleri tarafından sağlanan stratejiler, henüz piyasaya girmemiş çeşitli yollara girmemiştir.

sürüş faktörü

doğal tıbbın piyasa büyümesini desteklemek için kabul edilmesi

Dünya Sağlık Örgütü’ne (WHO) uyarınca, şifalı otlar pazarı 60 milyar ABD doları değerindedir. İlaç şirketleri, son on yılda tıbbi bitkilerin ve bitkilerin bu endüstride önemli bir yatırım yapmasına yol açar. KAVA, çeşitli tüketiciler tarafından takviye olarak kullanılır ve doğal olarak gelişmiş süreci için tercih edilir. Kava kökü ekstresi, anti-anti-anti-anti-uyku, bağışıklık artışı özellikleri, kanser mücadelesi özellikleri vb. Gibi bazı kilit sağlık etkilerine atfedilir, bu nedenle, ürünün doğal ilaçların üretilmesine olan kabul edilmesi bekleniyor. KÜRESEL KAVA KÖKÜNÜMÜ ÖĞRENCİ YILINDA PAZAR BÜYÜYESİ.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/kava-root-extract-market-103694

bölgesel görüşler

Avrupa ön planda kalacak; Gıda ve AMP’den gelen talebin artması; Büyümeye yardımcı olmak için içecek

Avrupa’nın önümüzdeki yıllarda önemli bir küresel Kava kökü özü pazar payı yapması bekleniyor. Bu büyüme, Gıda ve AMP’deki Kava için artan talepten kaynaklanmaktadır; içecek endüstrisi.

Sıvı Kava, bölgedeki ürüne olan talebi uygulayan Kuzey Amerika’da alkolsüz bir içecek olarak yüksek taleptedir.

Asya Pasifik’teki pazar, tahmin süresi boyunca önemli bir büyüme göstermesi beklenmektedir. Bu, Hindistan ve Çin gibi ülkelere ilaç endüstrisinde lider kök özü tüketicileri olan ülkelere atfedilebilir. Ayrıca, Kava’ya ilaç ve kapsüllerde artan talep, bölgedeki ürün talebini olumlu yönde artırması beklenmektedir.

rekabetçi manzara

Temel Oyuncular, piyasa konumlarını güçlendirmek için yüksek kaliteli Kava ürünleri sunmaya odaklanacaklar

Önde gelen piyasa oyuncuları, çabalarını ve yatırımlarını, Kava kökü özü içinde yüksek kaliteli ürünler sunmaya çalışmalarını sağlar. Küresel pazar payında bir avantaj elde etmek için ürün inovasyonuna odaklanırlar. Örneğin, Oregon vahşi hasat, stearat, bağlayıcılar, glüten, fıstık, mısır, eksipiyanlar veya soya alerjenlerinden arındırılmış ekstraktlar sunar. Kilit oyuncular ayrıca bu pazarda yer kazanmak için iş ve ürün portföylerini genişletmeye yatırım yapıyorlar. Örneğin, Brezilya, İsrail, Hindistan ve diğerleri gibi ülkelerde, Kava pazarı, farkındalık eksikliği nedeniyle minimumdur. Temel oyuncular bu bölgelerde verimli bir şekilde pazarlamak ve genişletmek suretiyle bu bölgelerde etkili bir şekilde gelişebilirler. Bu pazardaki çeşitli birleşme, işbirlikleri ve devralmalar bu pazarın rekabetçi manzarasını tanımlar.

Kava kökü özü raporunun küresel pazarında profilli olan anahtar oyuncuların listesi:

  • şimdi gıdalar
  • gaia bitkiler
  • Kava King
  • Botanica
  • taos bitki şirketi
  • Kona Kava Çiftliği

İlgili Haberleri Okuyun:

Bütandiol Pazarı

Otomotiv Boyaları Pazarı

Eko Elyaf Pazarı

Etilen Kopolimer Pazarı

Cam Sintilatör Pazarı

Termal Arayüz Malzemeleri Pazarı

Şarap Şişesi Sızdırmazlık Balmumu Pazarı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter