Global nikel borid alaşımlı piyasa büyüklüğünün tahmin süresi boyunca piyasa büyümesini artırması beklenmektedir. Üretim kimyasal, otomobil ve sanayi sektöründeki ürün için artan talep, piyasa büyümesini yayması muhtemeldir. Fortune Business Insights & Ticaret; bu bilgiyi Nikel Boride Alaşım pazarı, 2021-2028.

Nikel borid alaşımı, bir bakır-nikel alaşımı ve dolgu maddesi üretmek için azot temizleme, dioksitler üretmek için kullanılan bir ana alaşımdır. Endüstriyel sektörde üstün kaliteli metal üretmek için kullanılan son derece güçlü ve saf bir malzemedir. Nikel borid alaşımı, sert ortamlara karşı mükemmel direnç sunan dayanıklı otomotiv parçaları üretmek için kullanılır. Ayrıca, inşaat sektöründe bina gücünü arttırmak ve sert ortamlara karşı direncin arttırılması için kullanılır. Ek olarak, nikel borid alloyis de kimyasallar üretir ve metal bileşenlerin gücünü arttırır. Bu nedenle, ürünün yükselen benimsenmesi, öngörülebilir süre boyunca piyasa büyümesini yakacak olasıdır.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/nickel-alloy-market-101320

Rusya-Ukrayna Savaşı Etkisi
Rusya-Ukrayna savaşı, Avrupa’nın Nikel Alaşım Pazarı dinamiklerini sonsuza kadar değiştirebilir. Ayrılık, Soğuk Savaş’ın zor durumunu yeniden canlandırdı ve Avrupa’yı büyük bir askeri çatışmanın eşiğine getirdi. Ukrayna’daki Rus saldırganlığı, küresel manzarayı iş açısından yeniden tanımladı. Küresel Nikel Alaşım Pazarı, COVID-19 pandemisinin yol açtığı tahribattan kurtulurken, Rusya-Ukrayna savaşı birçok sektör paydaşını şüpheci hale getirdi.

Avrupa Birliği, Rusya’dan nükleer yakıt ithalatını durdurmak ve Rusya’nın en büyük borç verenlerini SWIFT bankacılık sisteminden hariç tutmak da dahil olmak üzere Rusya’ya karşı daha fazla yaptırım için bastırıyor. Ayrıca, Rusya da çoğu AB ülkesine benzer yaptırımlar uyguladı. Savaş krizi ve yaptırımlar küresel yatırım, ticaret ve ekonomik faaliyet üzerinde baskı yarattı.

Covid-19

etkisi

Piyasa büyümesini bozmak için üretme faaliyetlerinin azalması

Bu pazarın, Nikel Boride Alaşımının üretim faaliyetlerinde bulunan sabit düşüş nedeniyle, Covid-19 pandemik döneminde olumsuz etkilenmesi bekleniyor. Yükselen Covid-19 hastası ve hükümet kısıtlamaları, pazarın büyümesini bozdu. Bununla birlikte, hükümetler şirketlerin, düşük çalışma kapasitesini ve yarım zamanların zararlarını iyileştirmek için harcamalarına izin verdiler. Hükümetler, imalat endüstrisinin kayıpları kurtarması için aktif bir girişime giriyorlar.

segmentler

Ürün tipine göre, pazar toz, külçe, püskürtme hedefi, götürü ve diğerlerine ayrılır. Uygulamaya dayanarak, katalizör, azot çöpçü, alaşım, deoksidizatör ve diğerlerine kategorize edilir. Coğrafi olarak, Avrupa, Kuzey Amerika, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve AMP’ye göre gruplandırılmıştır; Afrika.

Raporun vurgulanması

  • Bu rapor, en iyi segmentlerin ve son pazar eğilimlerinin bir analizini sağlar.
  • Bu, sürüş ve kısıtlama faktörlerini ve COVID-19’un küresel pazardaki etkisini kapsamlı bir şekilde inceler.
  • Rapor, piyasanın kilit oyuncuları ve bölgesel gelişmeleri tarafından dağıtılan stratejileri inceler.

sürücüler ve kısıtlamalar

endüstriyel sektörden gelen güçlü talep piyasa büyümesini yükseltmek için

Nikel Boride Alaşımının tokluğu, sertliği ve aşınma direnci, endüstriyel sektörün uygulamalarını artırmaktan sorumludur. Metallerin ve diğer inşaat malzemelerinin üretim kalitesini arttırır. Havacılık ve savunma sektörlerinde üstün uçak parçaları üretmek için kullanılır. Elektronik sektöründe akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve tablet bileşenleri imal etmek için de kullanılır. Nikel borid alaşımı, otomotiv sektöründe önemli ölçüde iletken otomobil parçaları üretmek için kullanılır. Ek olarak, alaşım, metal parçanın gücünü artıran katlar üretmek için kimya endüstrilerinde kullanılır. Bu nedenle, alaşımın artan uygulamaları nikel borid alaşımlı pazar büyümesini sürmesi muhtemeldir.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/nickel-alloy-market-101320

bölgesel görüşler

üretim şirketlerinin pazar büyümesini arttırması için varlığı

Kuzey Amerika, birkaç imalat şirketinin devasa varlığı nedeniyle nikel borid alaşımlı pazar payına hükmetmek için öngörülmektedir. Ek olarak, R D’deki ağır yatırım, piyasa büyümesini artırması muhtemeldir.

Avrupa’da, endüstriyel sektörden nikel borid alaşımlarına yapılan talep, piyasa büyümesini yönlendirmesi muhtemeldir.

Asya’da Pasifik’te, Hindistan ve Çin’deki imalat bazlarından gelen güçlü talep, nikel borid alaşımının talebini desteklemesi bekleniyor. Ayrıca, bölgedeki hızlı sanayileşme piyasa büyümesini arttırması muhtemeldir.

Rekabetçi manzara

roman ürünü, ürün portföyünü geliştirmek için büyük markalar tarafından başlatılıyor

Piyasada faaliyet gösteren önde gelen şirketler, ürün portföylerini genişletmek için gelişmiş kaliteye sahip yeni ürünler sunmaktadır. Buna ek olarak, şirketler ürün kalitesini geliştirmek için araştırma ve geliştirmeye yoğun olarak yatırım yaparlar. Bu strateji, şirketin, sırayla marka imajını artırabilecek tüketicilerin gereksinimlerini karşılayan ürünleri başlatmasını sağlayabilir. Ayrıca, birleşme faaliyetleri şirketlerin yeni üretim teknikleri ve kaynakları benimsemelerini sağlayabilir. Böylece, bu strateji pazar konumlarını artırabilir.

endüstri geliştirme

  • Mayıs 2018: KC Jones Kaplama Şirketi, Indiana, Meksika ve Michigan’da üretim tabanının genişletilmesini sağlamıştır.

Nikel Boride Alaşımlı Piyasa Raporunda Profil Edilen Anahtar Oyuncuların Listesi

  • kc jones kaplama şirketi

  • luoyang tongrun bilgi teknolojisi

  • nippon denko

  • liaoyang uluslararası bor alaşımları

İlgili Haberleri Okuyun:

Solunum Koruyucu Ekipman Pazarı

Solunum Koruyucu Ekipman Pazarı

Solunum Koruyucu Ekipman Pazarı

Medikal Plastik Pazarı

Medikal Plastik Pazarı

Medikal Plastik Pazarı

Medikal Plastik Pazarı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter