Global Waterborne laminasyon yapıştırıcıları piyasa büyüklüğünün tahmin süresi boyunca baş etmeleri bekleniyor. Yararlı özellikleri, sırayla piyasa büyümesini sağlayabilecek yerli ve ticari uygulamalardan artan talebe yol açmıştır.

Su bazlı laminasyon yapıştırıcılar, ısı ve kimyasal koruma, boyutsal stabilite, ilk ve yüksek nihai güç, çok yönlülük, dayanıklılık, boyutsal stabilite ve çeşitli makine hızları için ısınabilirlik gibi çeşitli faydalar sağlayan yapışkan çözeltilerdir. Tüm metal türlerini bağlamak ve bağlamak için kullanılır. Sonuç olarak, yapışkanın iç ve ticari sektörlerdeki talebi büyümesi bekleniyor. Su bazlı laminasyon yapıştırıcılar, çeşitli malzemelerin yüzeylerinin birleştirilmesi için özel olarak üretilmiştir. Böylece, bu faktör öngörülebilir dönemde piyasa büyümesini arttırabilir.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/waterborne-laminating-adhesives-market-104264

Rusya-Ukrayna Savaşı Etkisi
Rusya-Ukrayna savaşı, Avrupa’nın Su Bazlı Laminasyon Yapıştırıcıları Pazarı dinamiklerini sonsuza kadar değiştirebilir. Ayrılık, Soğuk Savaş’ın zor durumunu yeniden canlandırdı ve Avrupa’yı büyük bir askeri çatışmanın eşiğine getirdi. Ukrayna’daki Rus saldırganlığı, küresel manzarayı iş açısından yeniden tanımladı. Küresel Su Bazlı Laminasyon Yapıştırıcıları Pazarı, COVID-19 pandemisinin yol açtığı tahribattan kurtulurken, Rusya-Ukrayna savaşı birçok sektör paydaşını şüpheci hale getirdi.

Avrupa Birliği, Rusya’dan nükleer yakıt ithalatını durdurmak ve Rusya’nın en büyük borç verenlerini SWIFT bankacılık sisteminden hariç tutmak da dahil olmak üzere Rusya’ya karşı daha fazla yaptırım için bastırıyor. Ayrıca, Rusya da çoğu AB ülkesine benzer yaptırımlar uyguladı. Savaş krizi ve yaptırımlar küresel yatırım, ticaret ve ekonomik faaliyet üzerinde baskı yarattı.

segmentler

Uygulamaya göre, piyasa endüstriyel uygulamalara, esnek ambalajlara ve otomotiv uygulamalarına bölünmüştür. Coğrafi olarak, Avrupa, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Asya Pasifik ve Orta Doğu ve Amp; Afrika.

Raporun vurgulanması

 • Rapor, en iyi segmentleri ve en son pazar eğilimlerini analiz eder.
 • Bu, sürüş ve kısıtlama faktörlerinin kapsamlı bir analizini ve COVID-19’un küresel pazar üzerindeki etkisini yürütmektedir.
 • Bu rapor, piyasanın kilit oyuncuları tarafından uygulanan stratejileri ve bölgesel gelişmeleri incelemektedir.

sürüş ve kısıtlamalar

Gıda Ambalaj Endüstrilerinde Artan Uygulamalar Pazarın Büyümesini ve Nbsp;

Su bazlı laminasyon yapıştırıcılar, daha az kürlenme süresi, düşük emisyonlar ve daha az kürleme süresi gibi ürünlerin faydaları nedeniyle gıda ambalaj endüstrisinde yoğun olarak kullanılır. Hasarlara karşı mükemmel direnci nedeniyle paketlenmiş mallara mükemmel koruma sağlar. Su bazlı laminasyon yapıştırıcılar, şişe etiketlerinde, atıştırmalık yiyecekler kaynama ambalajında ​​ve mükemmel özellikleri nedeniyle diğer uygulamalarda kullanılır. Ek olarak, su bazlı laminasyon yapıştırıcılar, hava yastıkları, araba kapıları, eldiven kutuları, enstrüman panelleri ve diğer malzemeleri sabitlemek için otomotiv sektörlerinde kullanılır. Böylece, bu faktörün su kaynaklı laminasyon yapıştırıcılarının pazar büyümesini desteklemesi muhtemeldir.

Ancak, hammaddelerin dalgalanan fiyatları ve güçlü rekabetin piyasa büyümesini engellemesi bekleniyor.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/waterborne-laminating-adhesives-market-104264

bölgesel görüşler

Asya Pasifik’te piyasa büyümesini teşvik etmek için yükselen ekonomik gelişme

Asya Pasifik, gelişmekte olan ekonomilerdeki ekonomik gelişme nedeniyle su kaynaklı laminasyon yapıştırıcılar pazar payına hükmetmek için öngörülmektedir. Ayrıca, araştırma ve geliştirme, ürün avansları, artan talep ve son kullanıcı endüstrilerinin gelişimi piyasa büyümesini desteklemesi bekleniyor.

Avrupa’da, su kaynaklı laminasyon yapıştırıcılarıyla ilgili artan farkındalık ve kişi başına düşen gelirin artması, piyasa büyümesini destekleyebilen ambalaj sektöründe önemli yatırımlara yol açmıştır.

Orta Doğu’da Afrika, üretim teknolojilerindeki gelişmenin piyasa büyümesini desteklemesi bekleniyor.

rekabetçi manzara

marka konumunu geliştirmek için gelişmiş üretim teknolojilerinin dahil edilmesi

Piyasada faaliyet gösteren önde gelen şirketler, iş akışı verimliliğini artırmak için ileri üretim teknolojilerini içermiştir. Şirketlerin su kaynaklı laminasyon yapıştırıcısının kalitesini arttırmalarını ve hedeflerini karşılamalarına yardımcı olmalarını sağlar. Ayrıca, yeni ürünlerin lansmanı, rekabetçi oyuncunun ürün portföyünü artırabilir. Ayrıca, ürünlerin araştırılması ve geliştirilmesindeki ağır yatırımlar, büyük bir müşteri tabanını çekebilir ve rekabetçi oyuncuların sıralamasını iyileştirebilir. Buna ek olarak, genişleme stratejilerinin birleşmesi, şirketlerin pazardaki ulaşımlarını geliştirmelerine yardımcı olabilir.

endüstri geliştirme

 • Eylül 2017: b. Fuller, Şirketin küresel statüsünü yapışkan endüstrisinde lider bir üretici olarak geliştirmek için kraliyet yapıştırıcıları ve sızdırmazlık maddelerinin satın alındığını açıkladı.

su kaynaklı laminasyon yapışkan piyasa raporunda profillenmiş anahtar oyuncuların listesi

 • Dow Chemical Company

 • ashland inc.

 • huacheng

 • huber grubu

 • kanuo

 • dic corporation

 • d. Davis

 • Toyo Morton

 • henkel

 • b. FUELCH

İlgili Haberleri Okuyun:

Solunum Koruyucu Ekipman Pazarı

Solunum Koruyucu Ekipman Pazarı

Solunum Koruyucu Ekipman Pazarı

Solunum Koruyucu Ekipman Pazarı

Solunum Koruyucu Ekipman Pazarı

Solunum Koruyucu Ekipman Pazarı

Solunum Koruyucu Ekipman Pazarı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter