Küresel savunma uzaktan elektronik birim pazar büyüklüğünün, kablosuz ve elektronik çalıştırma sistemlerindeki gelişmeler nedeniyle artan bir pazar büyümesine tanık olması bekleniyor. Bu bilgi  Fortune Business Insights™ tarafından “ Uzak Savunma Elektronik Birim Pazarı, 2022-2029  ” başlıklı raporunda sunulmaktadır. ” Ayrıca, artan sayıda uydu takımyıldızı ve mevcut uçak filolarının artan yükseltmesi, tahmin döneminde pazarın büyümesini artıracaktır.

COVID-19 Etkisi

Düşen Satış Hacmi, Tahmin Döneminde Büyümeyi Engelleyecek

Ülke çapında uygulanan karantinalar ve hareketlere getirilen kısıtlamalar, COVID-19 salgınının ortasında pazarın büyümesini sert bir şekilde etkiledi. Çeşitli şirketler, savunma uzak elektronik birimlerinin satışlarının azalması nedeniyle gelir paylarında düşüşler kaydetti. Devam eden COVID-19 salgını, tedarik zincirindeki aksamaların yanı sıra hammaddelerdeki oynaklık nedeniyle ciddi şekilde etkilenmiştir. Savunma harcamalarının büyük bir kısmı, ilave hasta akışı nedeniyle sağlık altyapısına da yönlendiriliyor. Ancak dünya ekonomisinin hızlanmaya başlamasıyla birlikte satış rakamlarının da hızlanması bekleniyor.

Talep Edin Örnek PDF Broşürü:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/defense-remote-electronic-unit-market-105211

Segmentler

Platforma göre, pazar uçak ve uzay aracına bölünebilir.

Uygulama ile ilgili olarak, pazar uçuş kontrol yüzeyi, iniş takımı, yakıt sistemi ve buz koruma sistemi olarak ayrılabilir.

Son kullanım bazında pazar, orijinal ekipman üreticileri (OEM’ler) ve satış sonrası pazar olarak ayrılabilir.

Bölge açısından pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Dünyanın Geri Kalanı olarak kategorize edilebilir.

Rapor Kapsamı

Çalışma, küresel ölçekte platform, uygulama, son kullanım ve coğrafi bölgeler bazında pazarın durumunu tanımlamayı, tanımlamayı ve öngörmeyi amaçlamaktadır. Genel pazar büyüklüğünü değerlendirdikten sonra, çalışma, temel uzmanlarla ve pazardaki baskın pazar oyuncularının yöneticileriyle yapılan kapsamlı görüşmeler gibi çeşitli yöntemler aracılığıyla birincil araştırmayı doğrulayarak bölümler ve alt bölümler arasında bölünür. Önde gelen piyasa oyuncularının tam bir dökümü, son birkaç yıldaki performansları ve temel piyasa stratejileri vurgulanarak da kaydedildi. Rapor ayrıca, pazarın önümüzdeki yıllarda ürünlerine yönelik başvurular açısından en yüksek talebe tanık olması beklenen kilit alanları da analiz ediyor.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Pazar Büyümesini Artırmak için Fly-by-Wire Teknolojisinin Geliştirilmesi

Artan sayıda uçak teslimatı ve teknolojik olarak gelişmiş birimlerin geliştirilmesi, küresel savunma uzaktan elektronik birim pazar payının değerini artıracaktır. Ayrıca, havacılık endüstrisindeki uzak elektronik birimlerin minyatürleştirilmesi, tahmin süresi boyunca pazarın büyümesini hızlandıracaktır. En yeni nesil savunma uzak elektronik birimleri, termal kontrol, uydu yüksekliği ve yörünge kontrol alt sistemleri gibi daha geniş bir işlev yelpazesini düzenleme yeteneğine sahiptir. Bu faktörlerin pazarın büyümesini teşvik etmesi bekleniyor.

Bununla birlikte, gelişmiş uzak elektronik ünitelerin geliştirilmesi sırasında ortaya çıkan daha yüksek maliyetler, tahmin döneminin geliştirilmesi sırasında pazarın büyümesini engelleyecektir. Ayrıca, devam eden pandeminin neden olduğu benzeri görülmemiş bir ekonomik gerileme, pazarın büyümesini daha da yavaşlatacaktır.

Özelleştirilmiş Bir PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/defense-remote-electronic-unit-market-105211

Bölgesel Görüşler

Kuzey Amerika, Artan Hava Yolculuğu Önlemleri Sayesinde Pazar Hakimiyetine Öncülük Edecek

Bölgedeki önde gelen oyuncuların sayısının artması ve hava yolcu trafiğinin artması, tahmin süresi boyunca savunma uzaktan elektronik ünite pazarının büyümesini destekleyecektir. Harcanabilir gelirin artması ve hava ücretinin düşürülmesinin hava yolculuğunda bir artışı tetiklemesi bekleniyor. Bu faktörlerin, Kuzey Amerika bölgesindeki pazarın büyümesini hızlandırması bekleniyor.

Asya Pasifik, gelişmekte olan Çin ve Hindistan ekonomilerinden uygun maliyetli ürünlere yönelik artan talep nedeniyle önemli bir pazar payına sahip olacak. Ayrıca, gözetleme, navigasyon ve uzaktan algılama metodolojisi açısından savunma uzak elektronik birimlerine olan talebin artması, pazarın değerini artıracaktır.

Dünyanın geri kalanı da Güney Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’daki savunma uzaktan elektronik birimlerine yönelik artan talep nedeniyle uçaklara ve döner kanatlı uçaklara yönelik fly-by-wire ürünlerini benimsemeye yönelik kayda değer bir büyüme sergileyecek.

Rekabetçi Peyzaj

Geliri Artırmak için Yenilikçi Ürünler Başlatmaya Odaklanacak Kilit Oyuncular

Pazar, artan tüketici talebini karşılamak için sürekli olarak yeni ürünler piyasaya sürmeye odaklanan çok sayıda şirkete bölünmüştür. Bu oyunculardan bazıları, kapsamlı Ar-Ge faaliyetlerini hedefleyerek çeşitlendirilmiş bir ürün yelpazesi sunmak için ürün gamında sürekli iyileştirmeler yapmaya çalışmaktadır. Diğerleri ise önemli bir pazar payı elde etmek için benzer düşünen kuruluşlarla el ele vermeyi seçti. Örneğin, Ağustos 2021’de Parker Hannifin Corp, havacılık sektörüne genişlemek için yakın zamanda Meggitt plc’yi 8,8 milyar ABD doları karşılığında satın aldı.

Sanayi Geliştirme

  • Eylül 2021:  Becker Avionics, genel havacılık pilotları ve gelişmiş vidasız hava araçları (UAV’ler) için durumsal farkındalık geliştirmek amacıyla yakın zamanda Iris Automation ile işbirliği yaptı. İki firmanın, 3D sesli uyarılar vermek için bilgisayarlı görme ve makine öğrenimi protokollerini entegre ederek bir çarpışma önleme sistemini yeniden tasarlamaları bekleniyor.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/defense-remote-electronic-unit-market-105211

Piyasada Bulunan Önemli Oyuncuların Listesi

  • BAE Sistemleri (İngiltere)
  • Becker Aviyonik (ABD)
  • Curtiss-Wright (ABD)
  • Esterline Teknolojileri (ABD)
  • Uçuş Veri Sistemleri (ABD)
  • Liebherr (İsviçre)
  • Parker Hannifin (ABD)
  • Rockwell Collins (ABD)
  • Thales Grubu (Fransa)

Daha İlgili Bağlantılar:

www.launchora.com/story/aerospace-bearings-markettop-companies-business-g

fnetchat.com/post/232324_the-global-aerospace-bearings-market-size-is-set-to-gain-impetus-from-the-increa.html

writeupcafe.com/aerospace-bearings-market-top-companies-business-growth-key-applications-demand-size-type-trends-and-opportunities/

theomnibuzz.com/aerospace-bearings-market-latest-trends-share-size-revenue-cagr-status-growth-opportunities-and-forecast-2028/

www.homify.co.uk/ideabooks/8874549/aerospace-bearings-market-trends-growth-size-segmentation-future-demands-latest-innovation-regional-forecast-to-2028

anotepad.com/notes/6wgq9ec4

kaalama.org/post/246058

community.sprintally.com/post/61878_the-global-aerospace-bearings-market-size-is-set-to-gain-impetus-from-the-increa.html

github.com/ashwinibhama/Ultrasonic-Testing-share/issues/2

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter  Blogları