Küresel steril tıbbi ambalaj pazar büyüklüğünün, tahmin döneminde %5.5’lik bir CAGR sergileyerek, 2028 yılına kadar 47.89 milyar ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Fortune Business Insights bir raporda, steril tıbbi ambalajın yırtılma direnci, dayanıklılık, nefes alabilirlik ve üstün mikrobiyal bariyer gibi avantajlı özelliklerine ilişkin artan farkındalık, tahmin süresi boyunca pazarın büyümesini destekleyecektir, pazar büyüklüğü 31,38 olarak gerçekleşti. 2019’da Milyar. İn vitro teşhis ürünleri ve cerrahi ve tıbbi aletleri içeren çok sayıda uygulamada steril tıbbi ambalaj için artan gereksinimler, önümüzdeki yıllarda pazar üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır.

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/sterile-medical-packaging-market-102798

COVID-19’un ortaya çıkması dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin farklı sektörlerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını anlıyoruz. Ancak bu da geçecek. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Bazı sektörler zorlanıyor ve bazıları gelişiyor. Genel olarak, hemen hemen her sektörün pandemiden etkilenmesi bekleniyor.

COVID-19 pandemileri sırasında işletmenizin ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Deneyimlerimize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için sektörler arasında koronavirüs salgınının etki analizini sunacağız.

Pazar Sürücüsü :

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Tıbbi Ekipmanda Artan Hijyen ve Sterilite

COVID-19, grip, tüberküloz ve SARS gibi bulaşıcı ve bulaşıcı hastalıkların ve virüslerin artan prevalansı, hastalarda herhangi bir kontaminasyonu veya hastalığın yayılmasını önlemeyi amaçlayan tıbbi cihazlarda hijyenin iyileştirilmesine yol açmıştır. Şırıngalar, iğneler, bandajlar, yüz maskeleri, eldivenler, aplikatörler, emme kateterleri, test kitleri ve cerrahi süngerler gibi tıbbi cihazlarda sağlam paketlemeye odaklanma, pazar büyümesini olumlu yönde etkileyecektir. Bu cihazlarda kullanılan ambalaj, sterilite için etkin bir bakım gerektirir. Bu nedenle, etkili paketleme çözümlerine duyulan ihtiyaç, tahmin süresi boyunca piyasayı harekete geçirecektir. Ek olarak,

Pazar Kısıtlaması :

Pazar Gelişimini Azaltmak İçin Sıkı Yasaların Uygulanması

Ambalajlı içeriğin sterilliğini korumak için üretimde katı düzenleyici standartların uygulanması, sonuç olarak pazarın büyümesini azaltacaktır. Bu katı normlar, paketlenen cihaz veya aletlerin nakliye sırasında herhangi bir dış kuvvetten kaynaklanan aşınma ve yıpranma gibi olumsuz tepkiler veya hasarlar yaşamamasını sağlar. EN ISO 11607 (bölüm 1 ve bölüm 2), sterilize edilmiş tıbbi cihazlar veya aletler için kullanılan tıbbi paketleme sistemlerinin doğrulama gereksinimlerini belirten küresel standarttır. Bu doğrulama gereksinimleri, malzeme seçimi, tasarım yeterliliği, tasarım testi ve kontrolü ve süreç doğrulaması gibi ambalaj ürünlerinin çeşitli adımlarında kullanılır. Bu standart kuralların karmaşıklığı, gelişmekte olan oyuncuların tahmin süresi boyunca piyasaya yatırım yapmasını engelleyecektir.

Bölgesel Analiz :

Kuzey Amerika’da Büyümeyi Teşvik Etmek İçin İyi Kurulmuş İlaç Endüstrisi

Kuzey Amerika’daki pazar 2018’de 11.30 Milyar ABD Doları olarak gerçekleşti ve köklü ilaç endüstrisi sayesinde tahmin döneminde en büyük paya sahip olması bekleniyor. Artan sağlık harcamaları ve hasta popülasyonundaki artış bölgedeki pazara önemli katkı sağlayacaktır. Koronavirüsün patlak vermesi, Kuzey Amerika’daki pazarın gelişimini daha da artıracak. Çeşitli tıbbi uygulamalarda termoform tepsiler, steril şişeler ve kaplar, şişeler ve ampuller ve önceden doldurulabilir şırıngalar gibi tıbbi ekipmanların artan kullanımı nedeniyle Avrupa’nın önümüzdeki yıllarda hızla büyüyeceği tahmin edilmektedir.

Anahtar Geliştirme :

Haziran 2019 : Kohlberg & Company, LLC, Bemis Healthcare Packaging Europe’u Amcor’dan satın aldığını duyurdu. Bemis Healthcare Packaging Europe, Nelipak Corporation, Inc ile birleşecek. Bu satın alma, şirketin sektördeki küresel varlığını ve ayak izini genişletmesine yardımcı olacak.

Rapor, Steril Medikal Ambalaj Pazarındaki Kilit Şirketleri Listeliyor:

 • Amcor Plc (İsviçre)
 • Plakon (ABD)
 • DuPont (ABD)
 • Steripack Ltd. (İrlanda)
 • Wipak Grubu (Finlandiya)
 • Nelipak Sağlık (ABD)
 • Tekni-Plex(ABD)
 • Sonoco (ABD)
 • BillerudKorsnäs AB (İsveç)
 • ProAmpac (ABD) 
 • West Pharmaceutical Services, Inc. (ABD)
 • Riverside Medical Packaging Company Ltd (İngiltere)
 • Oliver Healthcare Packaging (ABD)
 • GS Medikal Ambalaj (Kanada)
 • Orkide (ABD)
 • Inc için Techini (BİZ)
 • Diğerleri

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/sterile-medical-packaging-market-102798 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter