Fortune Business Insights™  , “ Fruit Beer Market, 2022-2029 ” başlıklı raporunda, meyve birasının dünya çapında artan popülaritesi nedeniyle küresel meyve birası pazarının dinamik bir genişleme yaşamaya ayarlandığını  belirtiyor .

Meyve birası, çilek, portakal ve diğerleri gibi çeşitli tatlarda yaygın olarak bulunan alkolsüz bir içecektir. Bu bira türü, zengin vitamin, folik asit, mineral ve insan vücuduna zarar vermeyen diğer temel bileşenlerden dolayı dünyanın en popüler içeceğidir. Bu nedenle, meyve birasının artan popülaritesi, çeşitli bölgelerde bu biraya olan talebin artmasına neden oldu. Bu nedenle, bu pazarın büyümesinden sorumlu olan çok önemli bir faktördür. Ayrıca, meyve birası tüketmenin potansiyel sağlık yararları, bu pazarın büyümesini hızlandırması öngörülen bu tür bira için tüketici tercihinin artmasına yol açmıştır.

Ancak, farklı bölgelerde artan alkol tüketiminin bu pazarın büyümesini engelleyeceği tahmin ediliyor.

COVID-19 Etkisi:

Devam eden COVID-19 pandemisi ve dünya çapında müteakip kilitleme kısıtlamaları ile, meyve birasına olan talep, endüstrilerin ve içecek üreten şirketlerin yaygın olarak kapanması nedeniyle çeşitli bölgelerde düşüş gösterdi. Bu nedenle, bu salgın bu pazarın büyümesini büyük ölçüde etkiledi.

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/fruit-beer-market-104350

Fortune Business Insights™, şu anda Covid-19 pandemisinin piyasa üzerindeki etkisini azaltmaya çalışan tüm meyve birası piyasası şirketlerini listeler:

 • Abita Bira Şirketi
 • Coolberg İçecekler Pvt. Ltd.
 • Peter’s Brewery Co. Ltd.
 • Yeni Belçika Bira Şirketi
 • Allagash Bira Şirketi
 • Sapporo Bira Fabrikaları Ltd.
 • Kurucular Bira Şirketi
 • Carlsberg Grubu
 • Sihirli Şapka Bira Şirketi

Öne Çıkanlar/Özet:

Rapor, endüstri eğilimlerinin ve görünümün kuş bakışı analizini sunarken, tüm pazar segmentlerinin titiz bir çalışmasını da sağlıyor. Buna ek olarak, rapor, piyasa itici güçlerinin ve zorluklarının derinlemesine bir değerlendirmesini içerir ve ayrıca piyasanın bölgesel dinamikleri ve rekabet ortamının kapsamlı bir değerlendirmesini sunar.

Sürücüler/Kısıtlamalar:

Pazarı Besleyecek Restoran ve Dinlenme Salonlarının Artması

Bu pazarın farklı bölgelerindeki restoran, bar ve lounge sayısında önemli bir artış olması, bin yıllık nüfusun meyve birasına olan talebinin artmasına neden oldu. Bu, bu pazarın büyümesini sağlayan önemli bir faktördür. Ayrıca, Almanya, Fransa, Birleşik Krallık ve diğerleri gibi gelişmiş ülkelerdeki insanların artan harcanabilir gelirinin bu pazarın büyümesini desteklemesi bekleniyor.

Bölgesel Görüşler:

Avrupa Pazarının Büyümesini Artırmak için Sağlık ve Zindelik Konusunda Artan Tüketici Bilinci

Tüketiciler arasında sağlık ve zindelik konusunda artan farkındalık ve alkolsüz içeceklere yönelik artan tercihleri ​​nedeniyle Avrupa’nın meyve birası pazar payına hakim olması bekleniyor.

Asya Pasifik bölgesinin Hindistan, Çin, Endonezya ve diğerleri gibi ülkelerde artan sayıda restoran ve bar nedeniyle bu pazarda iyi bir hızda büyümesi bekleniyor.

Pazar Segmentasyonu:

Meyve aromasına göre bu pazar ahududu, şeftali, çilek, yaban mersini ve diğerleri olarak sınıflandırılır. Satış kanalına göre pazar, ticari – barlar, barlar, restoranlar, kafeler ve ticaret dışı süpermarketler/hipermarketler, özel mağazalara bölünmüştür. Coğrafyaya dayalı olarak, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Güney Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’da toplanmıştır.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/fruit-beer-market-104350

Rekabet Ortamı:

Rekabeti Canlandırmak için Kilit Oyuncuların Ürün Yeniliklerini Artırma

Meyve birası pazarındaki önde gelen şirketler, pazarın çeşitli bölgelerinde çok sayıda tüketiciyi çekmek için tadı ve kalitesi iyileştirilmiş yenilikçi biraların geliştirilmesine odaklanıyor. Bu, kilit şirketler arasında ticari faaliyetlerini çeşitlendirmelerine ve iş ufuklarını genişletmelerine olanak sağlayacak artan rekabetle sonuçlandı.

Küresel Meyve Birası Pazar Araştırması/analiz Raporu, aşağıdaki soruların yanıtlarını içerir:

 • Meyve Birasında Hangi Üretim Teknolojisi Kullanılıyor? O Teknolojide Ne Gelişmeler Oluyor? Bu Gelişmelere Hangi Trendler Neden Oluyor?
 • Bu Meyve Bira Pazarında Küresel Kilit Oyuncular Kimler? Şirket Profilleri, Ürün Bilgileri ve İletişim Bilgileri nelerdir?
 • Meyve Bira Pazarının Küresel Pazar Durumu Neydi? Meyve Bira Pazarının Kapasitesi, Üretim Değeri, Maliyeti ve KÂRı Neydi?
 • Meyve Bira Sektörünün Mevcut Piyasa Durumu Nedir? Bu Sektörde Hem Şirket Hem de Ülke Bazında Pazar Rekabeti Nedir? Uygulamaları ve Çeşitlerini Göz önünde bulundurarak Meyve Bira Piyasası Trendlerinin Piyasa Analizi Nedir?
 • Küresel Meyve Birası Endüstrisinin Kapasite, Üretim ve Üretim Değeri Açısından Öngörüleri Nelerdir? Maliyet ve Kar Tahmini Ne Olacak? Pazar Payı, Arz ve Tüketim Ne Olacak? İthalat ve İhracat ne durumda?
 • Upstream Hammaddeler ve Downstream Sanayi tarafından Meyve Bira Pazar Zinciri Analizi Nedir?
 • Meyve Bira Endüstrisine Ekonomik Etkisi Nedir? Küresel Makroekonomik Çevre Analizi Sonuçları Nelerdir? Küresel Makroekonomik Çevre Geliştirme Eğilimleri Nelerdir?
 • Meyve Bira Pazarının Pazar Dinamikleri Nelerdir? Zorluklar ve Fırsatlar Nelerdir?
 • Meyve Bira Sektörüne Giriş Stratejileri, Ekonomik Etkiye Karşı Önlemler ve Pazarlama Kanalları Ne Olmalı?

Anahtar Endüstri Geliştirme:

Mayıs 2019:  St. Peter’s Brewery Co. Ltd., alkol içermeyen daha sağlıklı ve besin açısından dengeli içeceklere yönelik artan talep nedeniyle Birleşik Krallık’ta ahududu içermeyen yüzde 0,0 alkollü meyve birası piyasaya sürdü.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/fruit-beer-market-104350

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin | heyecan | Bloglar