ABD su arıtıcısı pazar büyüklüğü 2020’de 5,59 milyar ABD dolarıydı. Pazarın 2021’de 5,85 milyar ABD dolarından 2021-2028 döneminde %5,7’lik bir CAGR’de 2028’de 8,61 milyar ABD dolarına çıkması bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından “ABD Su Arıtma Pazarı, 2021-2028” başlıklı raporunda sağlanmaktadır.

Analistlerimize göre, su arıtma sistemleri, Dünya Sağlık Örgütü ve ABD Çevre Koruma Ajansı gibi kuruluşlar tarafından yürütülen gelişmiş harcama kapasitesi ve uyanıklık gündemleri sayesinde ülkede hakimiyet kazandı. ABD esas olarak ya büyük göllerden ya da nehirlerden su elde etmiştir. Ancak, üretim ayaklanmasından sonra bu kaynakların artan kirlenmesi, sakinlerin sağlığını korumak için su arıtma sistemlerinin kullanılmasını borçludur. Su arıtma cihazı, ham sudaki kirleticileri filtre ortamı yardımıyla ortadan kaldırır ve genel ve spesifik tayinler için güvenle kullanılabilecek üstün nitelikli suya dönüştürür.

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/us-water-purifier-market-104696

COVID-19 Sırasında Önde Gelen Şirketlerin Gelişimi Desteklemek İçin Değerlendirdiği Müşteri Bilinci

ABD’nin tamamı pandemi sırasında katı karantina düzenlemelerini dayatmasa da, bazı eyaletler hem insanların hem de malların hareketini eşit olarak kısıtlamıştı. Su arıtma emek kaynaklı bir endüstri olduğundan, pandemi sert tedarik zinciri kesintilerine neden oldu. Çeşitli işletmeler Asya ülkelerinden su filtreleri ve arıtıcılar ithal ederken, ülke genelinde sağlık sorunları nedeniyle işgücü eksikliği ile desteklenen malzeme kıtlığı algılandı. Bu, bu bölgenin pandemi zirve döneminde bir gelir krizi ile karşı karşıya kalmasına neden oldu ve bu nedenle büyümelerini gizli olarak rahatsız etti.

Birkaç şirket, bu talihsiz hastalık salgını sırasında kirlenmemiş suyun faydalarının reklamını yapma yaklaşımını benimsedi ve sonuç olarak, tekliflerinin kârları konusunda müşteriler arasında uyanıklığı artırdı. Bunun, hem pandemi döneminde hem de uzun vadede bu ürünün pazar büyümesini desteklemesi bekleniyor.

Rapor Kapsamı

Rapor, ABD su arıtma cihazı pazarının, mevcut eğilimler ve yakın yatırım başarıları oluşturmak için yaklaşan beklentilerle birlikte eksiksiz bir değerlendirmesini sunuyor. Raporda ayrıca, gelecekteki olası beklentiler, riskler, mücadeleler veya itici faktörlerin kapsamlı bir analizi de ortaya çıkıyor. Adım adım, derinlemesine bölgesel inceleme daha da sunulmaktadır. Hissedarların ve iş profesyonellerinin endişeleri daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için raporda COVID-19 etkileri tartışıldı. Raporda, pazardaki kilit şirketler kabul edilmekte ve pazar büyümesini yönlendirme yaklaşımları tartışılmaktadır.

segmentasyon

Ürün türüne göre, küresel pazar, kullanım noktası filtreleri ve giriş noktası filtreleri olarak ayrılmıştır. Uygulamaya göre, pazar konut ve ticari olarak ayrılmıştır. Dağıtım kanalı bazında pazar, çevrimdışı mağazalar ve çevrimiçi mağazalar olarak kategorize edilir.

Kategori bazında pazar, RO filtreleri, UV filtreleri, Yerçekimi filtreleri ve diğerlerine ayrılmıştır. Tüm bu kategoriler ABD’de offline ve online dağıtım kanallarında işletilmektedir. Bu kategoriler arasında 2020 yılında piyasadaki en büyük gelir payını RO filtreleri almıştır.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Pazar Büyümesini Sürdürmek için Akıllı Su Arıtma Sisteminin Gelişi

Akıllı su arıtmanın sunumu, ABD su arıtma cihazı pazarında yeni teknoloji tabanlı popülerlik kazanmaya başladı. Akıllı temizleyiciler, yapay zeka (AI) ve nesnelerin interneti (IoT) gibi teknolojilere dayanır. Çalışması zahmetsiz olan bu arıtıcılar, tüketicinin ihtiyacına göre tek dokunuş ve sesli reaksiyonlarla ayarlanabilen çok aşamalı dekontaminasyon yöntemleriyle oluşturulmuştur.

Öte yandan, akıllı sensörlerin kullanımı, su sınıfını gözden geçirmek ve tüketicinin su üstünlüğünü sınıflandırması için monitörlerde TDS, sıcaklık ve oksijen içeriği gibi miktarları göstermek için su arıtma sistemleri arasında dolaşmıştır. Bu radarlar ayrıca filtrelerin periyodik bakımı için tüketiciye ve dekontaminasyon servis sağlayıcılarına bildirimler gönderir. Sonuç olarak, bu akıllı teknolojilerin hızlı bir şekilde ortaya çıkmasının, tahmin süresi boyunca pazar büyümesini artıracağı tahmin edilmektedir.

Rekabetçi Peyzaj

Pazardaki Konumlarını Korumak için Yeni Ürün Sunumlarını Hedefleyen Kilit Oyuncular

ABD pazarında faaliyet gösteren önemli oyuncular, yeni su arıtma sistemi üretim birimleri kurmak için kayda değer ölçüde sermaye kazanıyor. Rekabet avantajı elde etmek için, başlıca su arıtma sistemi üreticilerinin çoğu, modern su arıtma ve nesnelerin interneti teknolojilerini entegre eden yenilikçi ürünler tasarlıyor. Tanınmış şirketler de ürün portföylerini ve bölgesel erişimlerini kapsayacak şekilde birleşme ve satın alma taktiklerini kabul ettiler.

Sanayi Geliştirme

Temmuz 2019: Pentair PLC, tüm su arıtma sistemi tedarikçisi Pelican Water Systems’i tedarik etmek için kesin bir anlaşma imzaladı. Bu satın alma 120 milyon ABD doları nakit değerindeydi. Bu başarı ile Pentair PLC, coğrafi hatlarını ve temel su arıtma ürünlerini konut uygulamalarında şişirmeye yöneliyor.

Bu Piyasa Raporunda Kapsanan Önemli Oyuncuların Listesi

 • O. Smith Şirketi (ABD)
 • Brita LP (ABD)
 • Omnipure Filtre Şirketi (ABD)
 • Truvalı Helen (ABD)
 • APEC Su Sistemleri (ABD)
 • Instapure Brands, Inc. (ABD)
 • Kristal Görevi (ABD)
 • Pentair PLC (ABD)
 • Paragon Water Systems, Inc. (ABD)
 • Apex Su Filtreleri, Inc. (ABD)
 • Pure-Pro Water Corporation (ABD)

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/us-water-purifier-market-104696

İlgili Haberleri Okuyun:

www.theexpresswire.com/pressrelease/Fatty-Amines-Market-2022-in-depth-Detailed-Survey-and-Outlook-Report-Shows-How-Top-Companies-Is-Able-to-Survive- Geleceğe-Till-2029_17203852

www.theexpresswire.com/pressrelease/Rubber-Foam-Materials-Market-Analysis-2022-Latest-Trends-Impressionly-Growing-as-Business-Opportunities-with-Key-Player_17204167

www.theexpresswire.com/pressrelease/Functional-Textile-Finishing-Agents-Market-Financial-Overview-Key-Players-and-Analysis-Report-Forecast-to-2029_17203884

www.theexpresswire.com/pressrelease/Ion-Exchange-Resins-Global-Industry-Brief-Analysis-by-Top-Key-Companies-and-Growth-Insights-to-2029_17203953

www.theexpresswire.com/pressrelease/Glyphosate-Market-Latest-Updated-Report-what-Concludes-in-Growth-Factors-Analysis-Outlook-and-Forecast-to-2029_17203993

www.theexpresswire.com/pressrelease/Optical-Film-Market-Growth-Opportunities-Development-and-Industry-Revenue-Forecasts-to-2029_17204134

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,                 

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter