Küresel ahşap koruma kimyasalları pazar büyüklüğünün, ürünün faydalı özellikleri nedeniyle katlanarak artması bekleniyor. Çeşitli sektörlerde ahşap koruma kimyasallarının artan şekilde benimsenmesinin pazar büyümesini destekleyeceği tahmin edilmektedir. Fortune Business Insights™ , ” Wood Preservation Chemicals Market, 2021-2029başlıklı raporunda bu bilgilerden bahseder .

Ahşap koruma kimyasalları, ahşap ürünlere karşı mükemmel dayanıklılık, direnç sunar ve raf ömrünü uzatır. Kereste ahşabı ve kütükleri çürüme, çürüme, mantar, böcekler ve yangınlardan korumak için kullanılır. Ayrıca ev döşeme ürünleri gibi konut uygulamalarında da kullanılmaktadır. Ayrıca ahşap koruma kimyasalları çit, demiryolları, elektrik direkleri, peyzaj ve zemin kaplaması amaçları için de kullanılmaktadır. Bu nedenle faydalı özelliklerinden dolayı sanayi, konut ve ticari sektörlerde kullanılmaktadır. Bu nedenle, bu faktörün öngörülebilir dönemde pazar büyümesini hızlandıracağı tahmin edilmektedir.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/wood-preservation-chemicals-market-104253

Odun Koruma Kimyasalları Pazar Raporunda Profili Bulunan Kilit Oyuncuların Listesi

 • BASF SE
 • KG Kimya A.Ş.
 • Kop-Coat Anonim Şirketi
 • o acı
 • Rio Tinto Boraks
 • Viance LLC.
 • Janssen Koruma ve Malzeme Koruma
 • Kurt Obermeier GmbH & Co. KG
 • RUTGERS Organik
 • Osmose Inc.

Segmentler

Formülasyona göre, piyasa su bazlı kimyasallar, yağ bazlı kimyasallar ve solvent bazlı kimyasallar olarak ayrılmıştır. Uygulamaya göre endüstriyel, konut ve ticari olarak sınıflandırılır. Coğrafi olarak Avrupa, Kuzey Amerika, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika olarak gruplandırılmıştır.

Raporun Önemli Noktaları

 • Bu rapor, en üst segmentleri ve en son pazar trendlerini analiz eder.
 • COVID-19’un piyasa üzerindeki etkisinin ve itici ve kısıtlayıcı faktörlerin kapsamlı bir analizini yapar.
 • Bu rapor, bölgesel kalkınmayı ve pazarın kilit oyuncuları tarafından uygulanan stratejileri incelemektedir.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Ticari ve Konut Sektörlerinden Pazar Büyümesini Artıracak Güçlü Talep

 Dünya çapında artan inşaat faaliyetleri, ahşap koruma kimyasallarına olan talebi artırabilir. Binalardaki ahşap bileşenlerin kalitesini artırmak için konut ve ticari inşaatlarda kullanılır. Kapıları nem, mantar ve diğer zararlı faktörlerden izole etmek için kullanılır. Ayrıca yatak, kanepe, sandalye, masa gibi ev döşeme ürünlerinde ahşap koruma kimyasalları kullanılmaktadır. Hindistan ve Çin gibi gelişmekte olan ülkelerin kişi başına düşen gelirlerindeki artış, yüksek kaliteli ev döşeme ürünlerinin benimsenmesine yol açmıştır ve bu da ahşap koruma kimyasallarına olan talebi artırabilmektedir. Bu nedenle, çeşitli uygulamalarda artan ürün benimsenmesinin, ahşap koruma kimyasalının pazar büyümesini yönlendireceği tahmin edilmektedir.

Bununla birlikte, alternatif ürünlerin mevcudiyeti pazar büyümesini engelleyebilir.

Bölgesel Görüşler

Asya Pasifik’te Pazar Büyümesini Artırmak için Su Bazlı Kimyasallara Güçlü Talep

Asya Pasifik’in, konut sektöründe ahşap koruma kimyasallarına olan talebin artması nedeniyle tahmin döneminde ahşap koruma kimyasalları pazar payına liderlik etmesi bekleniyor.

Kuzey Amerika’nın ticari sektöründe ahşap koruma kimyasallarına yönelik güçlü talebin pazar büyümesini destekleyeceği tahmin ediliyor.

Ahşap endüstrisinden gelen güçlü ürün talebinin Avrupa’daki pazar büyümesini artırması muhtemeldir. Ürün, yatak, kanepe, masa ve sandalye gibi mobilya ürünlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/wood-preservation-chemicals-market-104253

Rekabetçi Peyzaj

Önde Gelen Şirketler Ürün Portföylerini Geliştirmek İçin Yeni Ürünler Duyuracak

Önde gelen şirketler, tüketicilerin dikkatini çeken yeni ürünler piyasaya sürdü. Bu lansman, şirketlerin ürün portföylerini genişletmelerini sağlayabilir. Ayrıca şirketler, ürün kalitesini ve marka imajını geliştirmek için teknolojik olarak gelişmiş ürünler geliştirmektedir. Ayrıca, ortaklık stratejileri, önde gelen oyuncuların yenilikçi ürünler piyasaya sürmelerine ve yıllık gelirlerini artırmalarına olanak sağlayabilir. Ayrıca, şirketler küresel pazardaki erişimlerini artırmak için önemli varlıklar edinirler. 

İlgili gönderileri okuyun:

Kuzey Amerika Hot Melt Yapıştırıcılar Pazar Büyüklüğü

Kuzey Amerika Hot Melt Yapıştırıcılar Pazar Payı

Kuzey Amerika Hot Melt Yapıştırıcılar Pazar Büyümesi

Kuzey Amerika Hot Melt Yapıştırıcılar Pazar Tahmini

Kuzey Amerika Hot Melt Yapıştırıcılar Pazar Analizi

Kuzey Amerika Hot Melt Yapıştırıcılar Pazar Fırsatları

Kuzey Amerika Hot Melt Yapıştırıcılar Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları