Tahmin döneminde Asya ülkelerinde artan talep nedeniyle küresel methiathion (CAS 950- 37- 8) pazar büyüklüğünün ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgiler Fortune Business Insights™ tarafından “ Methidathion (CAS 950- 37- 8) Market, 2021-2029 ” başlıklı yeni bir raporda yayınlanmıştır . Methidation, birçok ülkede insektisit olarak kullanılan bir organofosfattır. Şeffaf bir kristal şeklinde oluşur ve sistemik olmayan bir insektisit olarak kullanılır.

Methidathion için Küresel Pazarda Profili Oluşturulan Kilit Oyuncuların Listesi (CAS 950- 37-8):

  • Willowood Sınırlı
  • Çin Hasat Şirketi
  • Nanjing Teva- Chem
  • kenvolar
  • LGC Standartları

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/methidathion-cas-950-37-8-market-104210

Segmentler-

Uygulamaya göre, methidation pazarı (CAS 950- 37- 8) insektisitler, akarisitler ve diğerleri olarak bölümlere ayrılmıştır. Coğrafyaya göre pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika olarak kategorize edilmiştir.

Rapor Neler Sunar?

Rapor, piyasanın itici güçleri hakkında bilgilendirici ayrıntılar sağlar. Rapor ayrıca methidation (CAS 950- 37-8) pazarının büyümesini yönlendiren faktörleri ve teknolojik atılımları tartışıyor. Rapor ayrıca, pazarın genişlemeyi kısıtlayan mevcut sınırlamalarını ve bunun potansiyel sonuçlarını da inceliyor. 

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin İnsektisit Talebinin Artması

Asya ülkelerinden insektisitlere yönelik artan talebin, tahmin döneminde küresel methidathion (CAS 950- 37- 8) pazar büyümesini artırması bekleniyor. Gıda ürünlerini yok eden tırtılların büyüme hızını kontrol etmek için, ürünün artan şekilde benimsenmesinin pazarın büyümesini artırması bekleniyor. Ürün, haşere akarlarının ve kenelerin büyümesini kontrol etmek için akarisit olarak kullanılır. Gıda ve Tarım Örgütü (FAO), her yıl küresel mahsul üretiminin yüzde 20 ila 40’ının zararlılar tarafından kaybedildiğini tahmin ediyor. Bu nedenle, haşereler nedeniyle mahsullerin tahribatına ilişkin artan endişe ve dünya çapında kaliteli mahsullere olan yüksek talebin, ürüne olan talebi küresel olarak artırması bekleniyor.

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Asya Pasifik’ten Dominant Kalacak; Büyümeyi Desteklemek İçin Tarım Sektöründen Artan Talep

Asya Pasifik’in tahmin süresi boyunca en büyük küresel metidation (CAS 950- 37- 8) pazar payına sahip olması bekleniyor. Bunun nedeni, ürünün Sri Lanka, Tayland ve Hindistan gibi Asya ülkeleri gibi ülkelerde tarım sektöründe yaygın olarak kullanılmasıdır.

Kuzey Amerika’daki pazarın tahmin döneminde önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor. Artan Ar-Ge faaliyetleri ve ürün geliştirmeye yönelik artan yatırımların bölgedeki ürün talebini artırması bekleniyor.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/methidathion-cas-950-37-8-market-104210

Rekabetçi Peyzaj-

Üreticiler Gelişmiş Ürünler Sunmak İçin Ar-Ge Yatırımlarına Odaklanacak

Pazar, rakibe göre ayrıntıları parçalayan rekabetçi güçlere sahiptir. Kurumsal genel bakış, pazar potansiyeli, Ar-Ge’ye yatırım, yeni pazar girişimleri, bölgesel varlık, şirketin güçlü ve zayıf yönleri, ürün lansmanı, ürün genişliği ve genişliği ve uygulama alanı sunulan ayrıntılar arasındadır. 

Sanayi Geliştirme-

  • Mart 2020: Çeşitli zirai kimyasallar ve böcek ilaçları üreten Hintli bir şirket olan Willowood, Jammu ve Keşmir’deki operasyonlarını genişletti.

İlgili gönderileri okuyun:

Biyo-bazlı Kimyasallar Pazar Büyüklüğü

Biyo-bazlı Kimyasallar Pazar Payı

Biyo-bazlı Kimyasallar Pazar Büyümesi

Biyo-bazlı Kimyasallar Pazar Tahmini

Biyo-bazlı Kimyasallar Pazar Analizi

Biyo Bazlı Kimyasallar Pazar Fırsatları

Biyo-bazlı Kimyasallar Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları