Fortune Business Insights , “ E -E-Ticaret ” başlıklı raporunda, küresel e-ticaret ambalaj pazarının büyüklüğünün, dünya genelinde artan akıllı telefon kullanıcılarının sayısı nedeniyle 2021’de 48,81 milyar ABD dolarından 2028’de 140,86 milyar ABD dolarına çıkması planlanıyor. Ticaret Ambalaj Pazarı, 2021-2028 ”, e-ticaret ambalaj pazarı 2020’de 42,66 milyar ABD doları olarak gerçekleşti. Tahmin döneminde % 16,3’lük bir CAGR sergileyecek .

Son yıllarda, dünya çapında artan akıllı telefon kullanıcıları nedeniyle, bu pazarın büyümesini hızlandıracağı tahmin edilen, e-ticaret platformları aracılığıyla çeşitli ürünleri satın almaya yönelik artan bir tüketici eğilimi olmuştur. Ayrıca, artan harcanabilir gelir ve dünya çapındaki insanların yaşam standardındaki değişim, bu pazarın çeşitli bölgelerinde e-ticaret ambalajına yönelik talebin artmasına neden oldu.

Ancak, kırsal kesimdeki insanlar arasında e-ticaret platformları konusunda farkındalık eksikliğinin bu pazarın büyümesini engelleyeceği tahmin edilmektedir.

COVID-19 salgını ve müteakip kilitleme kısıtlamaları, dünyadaki tüm endüstrileri ve işletmeleri durdurdu. İnsanların çoğu, bu pazarın büyümesini artırması beklenen temel ürünleri çevrimiçi satın almaya meyilli olduğundan, bu salgın e-ticaret ambalaj pazarının büyümesini etkilemedi. Dolayısıyla, COVID-19 salgını bu pazarın büyümesi için itici bir faktör olarak hareket ediyor.

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/e-commerce-packaging-market-104885  

Pazar Segmentasyonu:

Türüne göre, bu pazar plastik, oluklu kutular, kağıt ve diğerleri olarak sınıflandırılır. Uygulamaya göre, pazar yiyecek ve içecek, tüketici elektroniği, kişisel bakım ve kozmetik, moda ve giyim ve diğerlerine bölünmüştür. Coğrafya açısından pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika olarak kategorize edilmiştir.

Öne Çıkanlar/Özet:

Bu araştırma raporu, pazarın büyümesiyle ilgili itici faktörler, kısıtlamalar ve eğilimler hakkında derinlemesine bir çalışma sunar. Ayrıca bu rapor, pazar bölümlerinin ve pazardaki bölgesel gelişmelerin ayrıntılı bir değerlendirmesini sunar. Ayrıca bu rapor, önde gelen oyuncular tarafından pazar konumlarını artırmak için benimsenen stratejilerin kapsamlı bir analizini de içermektedir. 

Sürücüler/Kısıtlamalar:

Piyasayı Beslemek için Dünya Çapında Çalışan Nüfusun Artması

Yıllar içinde, dünya çapında artan kentleşme oranı nedeniyle dünya genelinde çalışan nüfus sayısında önemli bir artış olmuştur. Bu, Myntra, Flipkart ve diğerleri gibi çeşitli e-ticaret web siteleri aracılığıyla temel ürünleri satın almak için çoğu insan tarafından internet ve diğer en son teknolojilerin kullanımına yönelik artan bir tüketici eğilimine yol açmıştır. Bu nedenle, bu pazarın büyümesini sağlayan çok önemli bir faktördür. 

Bölgesel Görüşler:

Asya Pasifik Pazar Büyümesini Artırmak İçin Artan Genç Nüfus Sayısı

Asya Pasifik bölgesinin Hindistan ve Çin gibi ülkelerde artan genç nüfus nedeniyle e-ticaret ambalaj pazar payına hakim olması bekleniyor.

Kuzey Amerika bölgesinin bu bölgede ünlü ve influencer kültürünün artan etkisi nedeniyle bu pazarda makul bir hızda büyümesi bekleniyor.

Rekabet Ortamı:

Rekabeti Beslemek için Kilit Oyuncular Arasında Stratejik İttifaklar

E-ticaret ambalaj pazarının önde gelen firmaları, e-ticaret platformları üzerinden ürün satışını artırmak için küçük ölçekli olduğu kadar büyük ölçekli firmalarla da stratejik ortaklıklara odaklanıyor. Bu, işlerini genişletmeye ve pazardaki konumlarını güçlendirmeye yardımcı olacak kilit şirketler arasında artan rekabetle sonuçlandı.

Sanayi Geliştirme:

Şubat 2021 : Hızla büyüyen çevrimiçi içecek ve sıvı pazarı için Smurfit Kappa, yeni bir e-Şişe paketleme çözümleri serisini tanıttı. Rollor şişe paketi, bipack ve pop-up insert, tekli ve çoklu paket ürünler için yeni portföyün sürdürülebilir çözümleri arasındadır. 

E-Ticaret Paketleme Pazarı Raporunda Kapsanan Önemli Oyuncuların Listesi:

  • Amcor plc (İsviçre)
  • Mondi Grubu (İngiltere)
  • Uluslararası Kağıt Şirketi (ABD)
  • Şirin Kappa (İrlanda)
  • DS Smith (İngiltere)
  • Klabin SA (Brezilya)
  • Georgia-Pacific LLC (ABD)
  • Rengo Co., Ltd. (Japonya)
  • Orora Packaging Australia Pty Ltd (Avustralya)
  • Nippon Paper Industries Co., Ltd. (Japonya)

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/e-commerce-packaging-market-104885

İlgili Haberleri Okuyun:

www.rolonet.com/posts/101816

tokemonkey.com/post/41228_the-antimicrobial-packaging-market-size-is-predicted-to-reach-usd-17-559-4-milli.html

www.anokey.com/post/76709_the-antimicrobial-packaging-market-size-is-predicted-to-reach-usd-17-559-4-milli.html

rollbol.com/posts/1307744

wocially.com/post/7539_the-antimicrobial-packaging-market-size-is-predicted-to-reach-usd-17-559-4-milli.html

chikkahub.com/post/56348_the-antimicrobial-packaging-market-size-is-predicted-to-reach-usd-17-559-4-milli.html

talknchat.net/post/8341_the-antimicrobial-packaging-market-size-is-predicted-to-reach-usd-17-559-4-milli.html

frustratedgamers.com/post/83815_the-antimicrobial-packaging-market-size-is-predicted-to-reach-usd-17-559-4-milli.html

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter