Biyo-esaslı ürünlerin imalatı için artan uygun düzenlemeler, piyasa için fırsatlar yaratması beklenmektedir, Devletler Fortune Business Insights, bir raporda ve ldquo; ECO fiber piyasası büyüklüğü, Share Endüstri analizi, uygulamaya göre tip (organik, manmade / rejenere, geri dönüştürülmüş, doğal), uygulamaya (tekstil / konfeksiyon, endüstriyel, tıbbi, ev ve amp; mobilya, diğerleri) ve bölgesel tahmin, 2019-2026. & Rdquo; Yükselen çevresel kaygıların tahmin süresi boyunca piyasayı talep etmesi beklenmektedir.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/eco-fibre-market-102888

Rusya-Ukrayna Savaşı Etkisi
Rusya-Ukrayna savaşı, Avrupa’nın Eko Elyaf Pazarı dinamiklerini sonsuza kadar değiştirebilir. Ayrılık, Soğuk Savaş’ın zor durumunu yeniden canlandırdı ve Avrupa’yı büyük bir askeri çatışmanın eşiğine getirdi. Ukrayna’daki Rus saldırganlığı, küresel manzarayı iş açısından yeniden tanımladı. Küresel Eko Elyaf Pazarı, COVID-19 pandemisinin yol açtığı tahribattan kurtulurken, Rusya-Ukrayna savaşı birçok sektör paydaşını şüpheci hale getirdi.

Avrupa Birliği, Rusya’dan nükleer yakıt ithalatını durdurmak ve Rusya’nın en büyük borç verenlerini SWIFT bankacılık sisteminden hariç tutmak da dahil olmak üzere Rusya’ya karşı daha fazla yaptırım için bastırıyor. Ayrıca, Rusya da çoğu AB ülkesine benzer yaptırımlar uyguladı. Savaş krizi ve yaptırımlar küresel yatırım, ticaret ve ekonomik faaliyet üzerinde baskı yarattı.

pazar sürücüsü :

Genişletmeyi etkinleştirmek için sert çevresel düzenlemeler

Biyo bazlı ürünlerin artmasına ilişkin birkaç yasanın uygulanması, pazarın önümüzdeki yıllarda genişlemesine yardımcı olması muhtemeldir. Benzer şekilde, biyo bazlı ürünlerin büyük şirketler tarafından genişlemesi, piyasanın büyümesini daha da arttırabilir. Örneğin, Haziran 2018’de EcoFibre, yüksek teknolojili ipek elyafının, kenevir siyahının üretimi de dahil olmak üzere üretim faaliyetlerinin uzatılmasını açıkladı. Fon, şirketin gelir ve ABD’deki hastalar açısından genişlemesine yardımcı olacak ABD Nutrasutical Company Ananda Kenevir tarafından kullanılacaktır. Fonlar ayrıca kenevir siyah büyümesini teşvik ederken Avustralya’nın Kenevir Gıda Şirketi’ni hızlandıracak.

Bununla birlikte, eko-liflerin üretim, üretim ve gelişimi ile ilgili yüksek maliyetler, evlat edinilmesini nemlendirebilir, böylece pazarın büyümesini inhibe edebilir.

bölgesel analiz :

Asya Pasifik’teki büyümeyi etkilemek için sanayileşmeyi artırmak

Asya Pasifik’teki pazar, yükselen sanayileşme Hindistan ve Çin sayesinde tahmin süresince hızlı bir büyüme oranına tanık olması bekleniyor. Tekstil endüstrisinde bambu, keten, kenevir, organik pamuk, jüt, keten, kenevir, organik pamuk, jüt, sisal ve ABACA gibi yenilenebilir tekstil elyaflarının artan popülaritesi, piyasanın hızlı bir şekilde genişlemesini sağlaması bekleniyor. Kuzey Amerika’daki pazarın önümüzdeki yıllarda gelişmiş antimikrobiyal, antistatik ve antibakteriyel tedavi edilen malzemelerin ağır talepleri nedeniyle önemli bir büyüme yaşaması bekleniyor. Spor giyim talebinin bölgedeki büyümeye yardımcı olması bekleniyor. Ürün kalitesi ve sentetik kumaşların dağılımı ile ilgili katı politikalar, Avrupa’daki pazarın büyümesini desteklemesi bekleniyor. Latin Amerika, sentetik liflerin etkileri hakkında artan farkındalık nedeniyle sürekli büyüyen tahmin edilmektedir.

anahtar geliştirme :

Oca 2020 : Flexform, Mimar Antonio Citterio’nun yardımıyla tasarlanan dış mekan mobilyalarının ilk satırını tanıttı. Dış mekan mobilyaları kanepeler, koltuklar, masalar, sandalyeler ve diğer aksesuarlardan oluşur.

Rapor, ECO fiber pazarındaki ana şirketleri listeler:

 • enkev bv
 • Envirotextiles
 • Flexform Technologies
 • foss üretimi
 • greenfibres
 • Hayleyeler lifleri
 • Aditya Birla yönetimi
 • Aquafi
 • bcomp
 • Ekolojik lifler A.Ş.
 • ecoBibre

İlgili Haberleri Okuyun:

Karbon Dioksit Piyasası

Karbon Dioksit Piyasası

Karbon Dioksit Piyasası

Karbon Dioksit Piyasası

Karbon Dioksit Piyasası

Karbon Dioksit Piyasası

Karbon Dioksit Piyasası

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter