Küresel epoksi kaplama pazar büyüklüğü 2020’de yaklaşık 34,55 milyar ABD Doları değerindeydi. Pazarın 2021’de 36,53 milyar ABD dolarından 2021-2028 tahmin döneminde %5,2’lik bir CAGR’de 2028 yılına kadar 52,13 milyar ABD dolarına yükselmesi bekleniyor. Fortune Business Insights™ , “ Epoxy Coatings Market , 2021-2028 ” başlıklı son araştırma raporunda bu içgörülerden bahsetti. ”

Analize göre, yüksek kaliteli evlere yönelik artan talep, epoksi kaplamaların nüfuzunu artıracak. Dayanıklı zemin kaplama çözümlerine olan talebin önem kazanmasıyla birlikte, sektör oyuncularının kaplama yatırımlarını artırmaları bekleniyor.

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/epoxy-coating-market-106521

COVID-19 Etkisi

COVID-19, Son Kullanıcıları Stratejilerini Yeniden Düşünmeye Zorluyor

COVID-19 pandemisinden kaynaklanan yaygın zorluklar, boya ve kaplama şirketlerini iş stratejilerini yeniden düşünmeye sevk etti. Dünya Boya ve Kaplama Sanayicileri Birliği, verilere atıfta bulunarak, 2020 yılında dünya boya ve kaplama pazar satış hacminin 167,6 milyar ABD doları olduğunu belirtti. Bu arada, artan renovasyon projeleri nedeniyle son kullanıcılar mimari kaplamalara olan talebin arttığını gösterdi.

Raporda Profili Eklenen Başlıca Oyuncular

 • MBCC Grubu (Mannheim, Almanya)
 • PPG Industries, Inc. (Pensilvanya, ABD)
 • AkzoNobel (Amsterdam, Hollanda)
 • Axalta Kaplama Sistemleri (Pensilvanya, ABD)
 • Valspar Şirketi (Minnesota, ABD)
 • Sherwin-Williams Şirketi (Ohio, ABD)
 • RPM International Inc. (Ohio, ABD)
 • Kansai Paint (Osaka, Japonya)
 • Asya Boyaları (Mumbai, Hindistan)

Segmentler

Tür, Uygulama ve Bölge İnceleniyor

Türüne göre, pazar solvent bazlı, su bazlı ve toz bazlı olarak ayrılmıştır.

Uygulama açısından pazar, ulaşım, inşaat, sanayi ve diğerlerine ayrılmıştır.

Bölgeye göre, pazar için Kuzey Amerika, Asya Pasifik, Avrupa, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika incelenmiştir.

Rapor Kapsamı

Rapor, ikincil ve birincil kaynaklar aracılığıyla özenle hazırlanır. Yukarıdan aşağıya ve aşağıdan yukarıya yaklaşımların kullanılması, araştırma raporunun doğruluğunu daha da doğrular. Kuş bakışı sağlamak için nitel ve nicel analizler de dahil edilmiştir. Raporun gerçekliğini doğrulamak için SEC dosyalarını, yıllık raporları ve hükümet web sitelerini inceledik.

Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın :

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/epoxy-coating-market-106521

Sürücüler ve Kısıtlamalar

İnşaat Sektöründen Pazar Büyümesini Hızlandırmak için Yükselen Talep

COVID-19 pandemisinin hakim koşullarının ortasında, inşaat sektörünün epoksi kaplamalara güçlü bir talep göstermesi bekleniyor. Bu kaplamaların dayanıklılık özelliği, son kullanıcıları portföy yatırımlarını artırmaya teşvik etti. Belirgin bir şekilde, perakende mağazaları, endüstriyel tesisler, hastaneler ve üretim tesisleri dahil olmak üzere ticari ve endüstriyel uygulamalar, işaretleyici için büyük bir çekiş göstermiştir. Ayrıca, bileşimin temizlik kolaylığı, estetik ve aşındırıcı sıvılara karşı direnç için depolara ve fabrikalara nüfuz etmesi, epoksi kaplama pazarının büyümesini destekleyecektir.

Bununla birlikte, kaplama bileşiğinin yüksek maliyetinin ve sıkı düzenlemelerin, tahmin süresi boyunca endüstrinin büyümesini engellemesi bekleniyor. 

Bölgesel Görüşler

Sektör Oyuncuları Asya Pasifik Pazarına Yatırım Yapmak İçin Ekonomik Göstergelere Güveniyor

Asya Pasifik, artan harcanabilir gelir ve artan yaşam standartları gibi güçlü ekonomik göstergeler nedeniyle uygun bir yatırım merkezi haline geldi. Çin ve Hindistan gibi gelişmekte olan ekonomilerde otomotiv ve inşaat sektörlerinin penetrasyonu, bölgenin küresel manzaradaki konumunu daha da ileriye taşıyacaktır. Ek olarak, ticari ve konut yapılarının genişlemesi, epoksi boya talebini tamamlamaya devam edecektir.

Önde gelen şirketlerin, artan çevresel kaygılara karşı ABD ve Kanada’daki portföylerini güçlendirmeleri bekleniyor. Son zamanlarda, otomobil üreticileri, dayanıklı ve korozyona dayanıklı bileşen ve parçalara yönelik artan talebin ortasında üretim kapasitelerini artırdı.

Avrupa epoksi kaplama pazar payı, İngiltere, Almanya, İtalya ve Fransa’da önde gelen otomobil üreticilerinin varlığı sayesinde kayda değer bir kazanç elde edecek. Ulaştırma ve sanayi sektörlerinin büyümesi bölgesel kalkınmaya daha fazla yardımcı olacaktır.

Rekabetçi Peyzaj

Önde Gelen Şirketler , Rekabet Avantajı Kazanmak İçin Ürün Kapasite Geliştirmeye Fon Akıtıyor

Pazarın rekabetçi senaryosu, sektör katılımcılarının birleşme ve satın almalar, ürün lansmanları, teknolojik gelişmeler ve yenilikler dahil olmak üzere organik ve inorganik stratejileri vurgulayacağını öne sürüyor.

Uzmanımızla Konuşun:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/epoxy-coating-market-106521

Anahtar Endüstri Geliştirme

Nisan 2021: Sika, Katar’daki beton katkı üretim kapasitesini artırdı ve yüksek kaliteli zemin kaplamaları ve yapıştırıcılarda önemli bir bileşen olan epoksi reçinelerin üretimine başladı.

Raporda Profili Eklenen Başlıca Oyuncular

 • MBCC Grubu (Mannheim, Almanya)
 • PPG Industries, Inc. (Pensilvanya, ABD)
 • AkzoNobel (Amsterdam, Hollanda)
 • Axalta Kaplama Sistemleri (Pensilvanya, ABD)
 • Valspar Şirketi (Minnesota, ABD)
 • Sherwin-Williams Şirketi (Ohio, ABD)
 • RPM International Inc. (Ohio, ABD)
 • Kansai Paint (Osaka, Japonya)
 • Asya Boyaları (Mumbai, Hindistan)

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

 E-posta:  [email protected]

LinkedIn | Facebook | heyecan