Global Etilen Kopolimer Pazarı, otomotiv endüstrisindeki artan kullanımlarından geçişi öngörülmektedir. Fortune Business Insights & Ticaret; Yaklaşan bir raporda bu bilgileri yayınladı, rapor, etilen kopolimerinin birkaç faydalı özelliğe sahip olduğunu daha da belirtmektedir. Çok sayıda katkı maddesi ile tedavi edilebilirler. Aynı zamanda, ozon ve elektriğe karşı oldukça dirençlidirler.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/ethylene-copolymer-market-102893

Rusya-Ukrayna Savaşı Etkisi
Rusya-Ukrayna savaşı, Avrupa’nın Etilen Kopolimer Pazarı dinamiklerini sonsuza kadar değiştirebilir. Ayrılık, Soğuk Savaş’ın zor durumunu yeniden canlandırdı ve Avrupa’yı büyük bir askeri çatışmanın eşiğine getirdi. Ukrayna’daki Rus saldırganlığı, küresel manzarayı iş açısından yeniden tanımladı. Küresel Etilen Kopolimer Pazarı, COVID-19 pandemisinin yol açtığı tahribattan kurtulurken, Rusya-Ukrayna savaşı birçok sektör paydaşını şüpheci hale getirdi.

Avrupa Birliği, Rusya’dan nükleer yakıt ithalatını durdurmak ve Rusya’nın en büyük borç verenlerini SWIFT bankacılık sisteminden hariç tutmak da dahil olmak üzere Rusya’ya karşı daha fazla yaptırım için bastırıyor. Ayrıca, Rusya da çoğu AB ülkesine benzer yaptırımlar uyguladı. Savaş krizi ve yaptırımlar küresel yatırım, ticaret ve ekonomik faaliyet üzerinde baskı yarattı.

Fortune Business Insights & Ticaret; Küresel pazarda faaliyet gösteren tüm ünlü etilen kopolimer üreticilerinin isimlerini listeler. Aşağıdakiler gibidir:

 • dupont
 • Tosoh Corporation
 • ExxonMobil Chemical
 • lg Chem
 • SABIC
 • ineos poliolefins
 • basf se
 • kuyu plastikleri
 • Toray Endüstrileri
 • Diğer önde gelen şirketler

sürücüler ve amp; Kısıtlamalar –

Gıda ambalajında ​​büyümeye yükseltmek için artan kullanımı

Etilen kopolimerleri, özellikle dünyadaki otomotiv ve paketleme endüstrilerinde kullanılır. Atık geri dönüşümü ve paketleme konusunda artan farkındalık, yakın gelecekte etilen kopolimer piyasası büyümesini itmek için belirlenir. Ayrıca, gıda ambalajı bu ürünün en hayati uygulamalarından biridir. Bununla birlikte, etilen kopolimerin üretim süreci çok pahalıdır; bu, sırayla büyümeyi engelleyebilir.

Rapor Amaç ve amp; Kapsam:

 • Coğrafi kapsamlara dayanan piyasaya genel bir bakış, anahtar oyuncuların segmentasyonu ve finansal performansının raporda sunulmuştur.
 • Rapor, tahmini piyasa boyutunu tahmin süresi sonuna kadar sunar. Ek olarak, tarihsel ve güncel piyasa büyüklüğü raporda da incelenmiştir.
 • , çeşitli göstergelere dayanarak, yıllık büyüme (%) yıl ve verilen tahmin süresi için yıllık büyüme oranı (CAGR) sunulmaktadır.
 • Rapor, Kuzey Amerika, Asya Pasifik, Avrupa, Latin Amerika ve Avrupa’daki pazarın sektöründe ve gelecekteki kapsamında mevcut eğilimler sunmaktadır.
 • Piyasanın büyümesini hızlandıran çeşitli parametreler araştırma raporuna dahil edilmiştir.
 • Rapor, tahmin süresi boyunca pazarın büyüme oranını, pazar büyüklüğünü ve değerlemesini analiz eder.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/ethylene-copolymer-market-102893

bölgesel analiz –

Tüketici Mallarının Endüstrilerinden Avrupa’da büyümeyi desteklemek için artan talep

Bölgesel olarak, Asya Pasifik’in önümüzdeki yıl boyunca en yüksek etilen kopolimer piyasası payını satın alarak baskın olması bekleniyor. Bu büyüme, Çin ve Hindistan’dan gelen ürün için artan talebe atfedilebilir. Bu, bu ülkelerdeki ambalaj endüstrisinin yükselen genişlemesi nedeniyle gerçekleşiyor. Ayrıca, bu bölgedeki organizasyonlar, çeşitli uygulamalar için etilen kopolimerlerinin kullanımını kademeli olarak gerçekleştirir.

Kuzey Amerika, diğer yandan, ulaşım, otomobil, ev ürünleri ve gıda ve amp arasından yüksek talep nedeniyle önemli bir büyüme sergilemektedir; içecek endüstrileri. Avrupa, tüketim mallarından ve biyomedikal endüstrilerinden gelen artan talep nedeniyle üçüncü konumda kalması bekleniyor.

rekabetçi manzara –

Temel oyuncular, yeni ürün lansmanları ve amp ile rekabet gücü kazanmayı amaçlar; Partnerships

Etilen kopolimerlerin pazarı, çok sayıda şirketin varlığı ile parçalanır. Çoğu, yeni ürün yelpazesini tanıtarak rekabet üstünlüğü kazanmaya çalışıyor. Ancak, diğerlerinin bazıları yeni etilen kopolimerleri geliştirmek için işbirlikleri ve ortaklıklara katılmaktadır. Aşağıda en son iki endüstri gelişimi vardır:

 • Şubat 2020 : SABIC, yeni LNP ve Ticaret aralığını açıkladı; ELCRES & TRADE; CRX polikarbonat (PC) kopolimerleri MD M West 2020’de. Gelişmiş kimyasal direnç ile donatılmıştır ve stres çatlamasını önleyebilir.
 • Haziran 2019 : BASF, benzersiz polimer çözümleri oluşturmak için Sibur ile ortaklaşa. Geliştirme süreci, Rusya’nın İkinci & Rsquo Polylab Araştırma ve Geliştirme Merkezi’nde gerçekleşecek.

Bu araştırmada önemli oyuncular değerlendirmesi:

 • Rapor, dünya genelinde piyasadaki lider şirketlerin ayrıntılı analizini sunmaktadır.
 • Bu pazarda yer alan büyük satıcıların ayrıntılarını sağlar
 • Şirket profili, üretilen gelir, malların fiyatlandırması ve üretilen ürünler de dahil olmak üzere her bir şirkete kapsamlı bir genel bakış.
 • Pazar rakipleri ile ilgili gerçekler ve rakamlar, önde gelen piyasa oyuncularının bakış açılarıyla birlikte raporda sunulmaktadır.
 • Bahsedilen kilit oyuncularla ilgili son gelişmeler, birleşme ve devralmalar piyasa raporunda verilmektedir.

İlgili Haberleri Okuyun:

Karbon Dioksit Piyasası

Karbon Dioksit Piyasası

Karbon Dioksit Piyasası

Karbon Dioksit Piyasası

Karbon Dioksit Piyasası

Karbon Dioksit Piyasası

Karbon Dioksit Piyasası

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter