Küresel yüz kalkanları pazar büyüklüğünün 2028 yılına kadar 1,642,1 milyon ABD dolarına ulaşarak ivme kazanması bekleniyor. Fortune Business Insights, “Face Shields Market, 2021-2028” başlıklı son raporunda, pazarın 2020’de 832,3 milyon ABD doları seviyesinde olduğunu gözlemliyor . ve 2021 ile 2028 arasında %8,8’lik bir CAGR sergilemesi öngörülmektedir. Bu, ürüne olan talebi artırması muhtemel endüstriyel mesleki tehlikelere ilişkin artan farkındalıktan kaynaklanmaktadır.

COVID-19 salgını, dünya genelinde birçok ekonomi üzerinde sismik bir etki yarattı. Salgının yayılmasını engellemek için, birkaç ülkenin hükümetleri endüstriyel ve insan faaliyetlerinin tamamen kilitlenmesi emrini verdi. Bunun 2020’de pazar üzerinde önemli bir etkisi olması bekleniyor. Ancak sektör liderlerinin otomotiv sektörünü canlandırmaya yönelik proaktif adımları, yakın gelecekte pazarın büyümesi için iyiye işaret edecek.

Örnek PDF Broşürünü Alın:-

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/face-shields-market-105155

Pazar Segmentasyonu:

Ürüne bağlı olarak, küresel pazar tam yüz siperi ve yarım yüz siperi olarak ikiye ayrılır. Tür bazında pazar, yeniden kullanılabilir ve tek kullanımlık olarak ikiye ayrılır. Ayrıca, son kullanıcı endüstrisi bazında pazar, imalat, inşaat, petrol ve gaz, kimya, gıda, ilaç, ulaşım ve diğerleri olarak sınıflandırılır. Son olarak, bölge bazında pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Latin Amerika, Orta Doğu ve Afrika ve Asya-Pasifik olarak ayrılmıştır.

Rapor Neleri İçeriyor?

Pazar raporu, büyümeyi etkileyecek temel itici güçler ve kısıtlamalar gibi çeşitli faktörlerin niteliksel ve niceliksel analizini içerir. Ayrıca rapor, farklı bölgeleri kapsayan ve pazarın büyümesine katkıda bulunan bölgesel analizlere ilişkin içgörüler sağlar. Önde gelen şirketleri ve 2021 ile 2028 yılları arasında pazarın büyümesine daha fazla katkıda bulunacak ortaklıkları duyurmak, yeni ürünler sunmak ve işbirliği yapmak için stratejilerin benimsenmesini içeren rekabet ortamını içerir. Ayrıca, araştırma analisti çeşitli araştırma metodolojilerini benimsemiştir. Tahmin dönemi boyunca pazar büyümesini yönlendirecek mevcut eğilimler ve endüstri gelişmeleri hakkında bilgi çıkarmak için SWOT ve PESTEL analizi gibi.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/face-shields-market-105155

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Büyümeye Yardımcı Olan Mesleki Tehlikelere İlişkin Farkındalığın Arttırılması

Mesleki Güvenlik ve Sağlık İdaresi’ne (OSHA) göre, göz kazalarının tıbbi maliyetleri yıllık 300 milyon ABD Dolarından fazladır. Ek olarak, Ulusal Mesleki Güvenlik ve Sağlık Enstitüsü’ne (NIOSH) göre, işyerinde göz yaralanmaları, küçük parçacıklar veya talaşlar, metal şeritler gibi nesneler veya göze çarpan veya ovuşturan toz nedeniyle meydana gelir. Bu tür tehlikeleri önlemek için devlet kurumları ve şirketler, çalışanların güvenliği konusunda farkındalık yaratıyor. Bunun, önümüzdeki yıllarda küresel yüz kalkanları pazarının büyümesine katkıda bulunması bekleniyor. 

Ek Rapor Bulguları:

 • Kuzey Amerika’nın 2020’de 248,7 milyon ABD doları seviyesinde olduğu ve önümüzdeki yıllarda en büyük küresel yüz kalkanları pazar payına sahip olması bekleniyor. Bu, artan üretim ve bölgede yenilikçi KKD kitlerini piyasaya süren yerleşik üreticilerin varlığı gibi faktörlere bağlanabilir.
 • Asya-Pasifik’teki pazarın, artan geriatrik nüfus ve Çin, Japonya ve Hindistan gibi ülkelerde sağlık sektörüne artan yatırım tarafından desteklenen üstel bir büyüme sergilemesi bekleniyor. Ayrıca, bölgede genişleyen inşaat ve imalat sektörü, 2021 ve 2028 yılları arasında bu kalkanların benimsenmesini artıracaktır.
 • Ürüne bağlı olarak, çeşitli son kullanıcı endüstrilerinde yüz korumasına yönelik artan talep nedeniyle tam yüz kalkanı segmentinin önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor.

REKABETÇİ GÖRÜNÜM:

Tanınmış Şirketlerin Pazar Konumlarını Güçlendirmek İçin Ürün Lansmanları

Pazar, artan tüketici talebini karşılamak için yenilikçi yüz siperleri ve diğer KKD kitleri geliştirerek bir kaleyi korumaya odaklanan önde gelen şirketlerin varlığıyla konsolide oluyor. Ayrıca, diğer kilit oyuncular, son derece rekabetçi küresel pazarda varlıklarını sürdürmek için birleşme ve satın alma, işbirliği ve tesis genişletme gibi proaktif stratejiler benimsiyor. 

Sanayi Geliştirme:

 • Nisan 2020 – Almanya merkezli çok uluslu bir ayakkabı ve tüketim ürünleri üreticisi olan Adidas, merkezi ABD’de bulunan bir 3D baskı firması olan Carbon ile 3D baskılı yüz siperleri geliştirmek için işbirliğini duyurdu.

Piyasada Faaliyet Gösteren Firmaların Listesi:

 • Kardinal Sağlık (Ohio, ABD)
 • 3M (Minnesota, ABD)
 • Honeywell International Inc. (Kuzey Karolina, ABD)
 • AlphaProTech (Richmond, Avustralya)
 • Precept Medical Products, Inc. (Kuzey Karolina, ABD)
 • Prestige Ameritech (Teksas, ABD
 • Pyramex (Tennessee, ABD)
 • Sanax Koruyucu Ürünler (Massachusetts, ABD)
 • KARAM (Navi Mumbai, Hindistan)
 • Medline Industries, Inc. (Illinois, ABD)
 • MSA (Pensilvanya, ABD)
 • Dupont Teijin Films US Limited (Virginia, ABD)
 • Radians, Inc. (Tennessee, ABD)
 • Kimberly-Clark Worldwide, Inc. (Teksas, ABD)
 • Diğer Önemli Oyuncular

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/face-shields-market-105155

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter