Gelişmiş polimer kompozitleri piyasa büyüklüğü, otomotiv sektörünün gelişmiş polimer kompozitlerinin kabul edilmesinden dolayı hızlı bir şekilde genişleme gösterileceği tahmin edilmektedir. Fortune Business Insights tm , bu bilgileri yaklaşan raporunda ve ldquo; gelişmiş polimer kompozit piyasası , 2022-2029 & rdquo; Diğer taraftan gelişmiş polimerler, yüksek sertlik, mekanik dayanım ve diğer nitelikler sunarak, otomobil endüstrisi için mükemmel bir alternatif sunar.

covid-19 etkisi –

Son birkaç ay boyunca, neredeyse her endüstri küresel olarak bir geri dönüş yaşadı. Bunun, çeşitli ihtiyati kilitlenmelerden ve dünyadaki hükümetlerin getirdiği diğer kısıtlamalar nedeniyle, kendi üretim ve tedarik zinciri operasyonlarında ciddi bozulmalar da dahil olmak üzere, bunun için bir takım nedenler vardır. Global Gelişmiş Polimer Kompozisyonları Piyasası istisna değildir. Buna ek olarak, insanların, insanların, salgının genel ekonomik etkisinin bir sonucu olarak bütçelerinden temel olmayan masrafları kesmeye odaklanmaları nedeniyle tüketici talebi azalmıştır.

Tahmin süresi boyunca, yukarıda belirtilen faktörlerin endüstri ve rsquo gelir yörüngesine göre tartılması muhtemeldir. Piyasanın, ilgili devlet kurumlarının bu zorunlu kilitlenmeleri kaldırmaya başladığı için canlandırılması muhtemeldir.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/advanced-polymer-composites-market-105308

Rusya-Ukrayna Savaşı Etkisi
Rusya-Ukrayna savaşı, Avrupa’nın Gelişmiş Polimer Kompozit Pazarı dinamiklerini sonsuza kadar değiştirebilir. Ayrılık, Soğuk Savaş’ın zor durumunu yeniden canlandırdı ve Avrupa’yı büyük bir askeri çatışmanın eşiğine getirdi. Ukrayna’daki Rus saldırganlığı, küresel manzarayı iş açısından yeniden tanımladı. Küresel Gelişmiş Polimer Kompozit Pazarı, COVID-19 pandemisinin yol açtığı tahribattan kurtulurken, Rusya-Ukrayna savaşı birçok sektör paydaşını şüpheci hale getirdi.

Avrupa Birliği, Rusya’dan nükleer yakıt ithalatını durdurmak ve Rusya’nın en büyük borç verenlerini SWIFT bankacılık sisteminden hariç tutmak da dahil olmak üzere Rusya’ya karşı daha fazla yaptırım için bastırıyor. Ayrıca, Rusya da çoğu AB ülkesine benzer yaptırımlar uyguladı. Savaş krizi ve yaptırımlar küresel yatırım, ticaret ve ekonomik faaliyet üzerinde baskı yarattı.

segmentasyon –

Ürün tipine dayanarak, piyasa lif ve reçineye biftekler halindedir. Uygulama temelinde, piyasa tekne binası, havacılık parçaları, rüzgar bıçakları, iletkenler, tanklar ve amplara bölünmüştür; Borular ve havacılık parçaları. Coğrafi olarak, pazar Asya Pasifik, Kuzey Amerika, Avrupa, Latin Amerika ve Orta Doğu ve AMP’ye sınıflandırılmıştır; Afrika.

Kapsama alanı ve ndash;

Rapor, Global Gelişmiş Polimer Kompozisyonları pazar payına, teknolojik gelişmeleri, yeni ürün piyasaya sürülmesi, bölgesel büyümeyi ve varlıklarını korumak ve pazarda öncü bir kenarı elde etmek için çeşitli stratejileri benimseyen kilit oyuncular hakkında ayrıntılı bilgi sunar. Ayrıca, rapor, endüstrideki COVID-19 etkisi hakkında kısa bilgi içermektedir.

sürücüler ve amp; Kısıtlamalar ve ndash;

Polimer kompozitlerinin havacılık ve askeri endüstrilerinde pazar büyümesini arttırmaya yönelik artan talep

Market, havacılık ve askeri endüstrilerinden artan taleple sürülecektir. Gelişmiş polimer kompozitler, zemin kirişleri, motor nacelles, kanatlar, iniş dişli kapıları, işbirlikçileri, havalar ve diğer bileşenler gibi yüksek performanslı uçak parçaları için yüksek taleptedir. Ayrıca, otomotiv endüstrisi sofistike polimer kompozitlerinin kabul edilmesinin artması, gelişmiş polimer kompozit piyasa büyümesine önemli ölçüde katkıda bulunacaktır.

Öte yandan, polimerlerin takviyesi, üretim maliyetini arttıran üst düzey ekipmanın istihdamını gerektirir. Pazarın genişlemesinin yüksek üretim maliyetleri tarafından engellenmesi öngörülmektedir.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/advanced-polymer-composites-market-105308

bölgesel görüşler ve ndash;

Asya Pasifik’teki güçlü tarımsal varlık, bölgeyi baskın bir pazar

Kuzey Amerika’nın geniş havacılık tüketicisi üssü nedeniyle piyasaya hakim olması muhtemeldir. Asya Pasifik, bölgedeki yükselen otomobil üretim operasyonları nedeniyle hızla büyümesi bekleniyor. Otomotiv sektöründen artan talep nedeniyle, Avrupa’nın önemli bir payı tutması muhtemeldir. Öngörülen dönemin sonunda, Latin Amerika ve Orta Doğu ve AMP; Afrika yavaş gelişme yaşıyor olacaktı.

rekabetçi manzara-

önde gelen oyuncular, Garner büyümesine yeni ürün yeniliklerine odaklanır

Gelişmiş kompozit malzemeler için piyasa, birçok yerel ve küresel şirketle parçalanır. Toray Industries IncsGL Grubu, Teijin Limited, Kolon Industries Inc., Mitsubishi Kimyasal Karbon Fiber ve Composition Inc. ve diğerleri gibi temel oyuncular, verimliliği ve uzun ömürlüliği artırmak için yeni ürün yeniliklerine yoğunlaşıyor.

Örneğin, Ağustos 2019’da, BASF ve Toray gelişmiş kompozitler, otomotiv sektörüne yönelik yenilikçi teyp teknolojisini getirmek için tedarik sözleşmesini imzaladı.

endüstri gelişmeleri

Haziran 2020: Solvay ve Leonardo, Solvay’in Leonardo’nun aerotlaşmalarına, uçaklarına, helikopterlerine ve elektronik işletmelerine çok çeşitli pazar lideri malzemeleri sunacağı beş yıllık bir arz düzenlemesini kabul etti.

piyasadaki kilit oyuncuların listesi:

  • arkema s.a.
  • TPI Composites Inc.
  • Toray Industries Inc.
  • hexcel Corporation
  • basf se
  • Owens Corning Corporation
  • solvay s.a.
  • Mitsubishi Rayon Co. Ltd

İlgili Haberleri Okuyun:

Medikal Plastik Pazarı

Laktik Asit Pazarı

Tekstil Kimyasalları Pazarı

Solunum Koruyucu Ekipman Pazarı

Çinko Oksit Pazarı

Zemin Kaplamaları Pazarı

Ultra Yüksek Moleküler Ağırlıklı Polietilen Pazarı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter