Küresel nano kaplama pazar büyüklüğünün, 2021 ile 2028 arasında %22.7’lik bir CAGR sergileyerek 2028 yılına kadar 39.869.2 milyon ABD Dolarına ulaşarak önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights tarafından “Nanocoatings Market, 2021” başlıklı son raporunda yayınlandı. -2028.”. Rapor ayrıca, pazarın 2020’de 7.825.3 milyon ABD Doları seviyesinde olduğunu ve tahmin döneminde önemli bir büyüme yaşayacağı tahmin ediliyor. Çevresel etkiyi azaltmaya yönelik artan odaklanma ve otomotiv sektöründen artan talebin, dünya genelinde bu kaplamalara olan talebi artırması bekleniyor.

Örnek PDF’yi Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/nanocoatings-market-105023

Pazar Segmentasyonu:

Küresel pazarı tür, uygulama ve bölge bazında ayırdık. Tür bazında pazar, antimikrobiyal, kendi kendini temizleyen, parmak izi önleyici, korozyon önleyici ve diğerleri olarak bölümlere ayrılmıştır. Uygulamaya dayalı olarak pazar, yapı ve inşaat, otomotiv, havacılık, elektronik, denizcilik ve diğerleri olarak kategorize edilir. Son olarak, bölgeye göre pazar Asya-Pasifik, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Orta Doğu ve Afrika ve Avrupa olarak ikiye ayrılır.

Büyümeyi Etkilemek için COVID-19 Ortasında Durdurulan Endüstriyel Projeler

Dünyanın dört bir yanındaki devlet kurumları, küresel pandemi olan COVID-19’un etkisini azaltmak için sokağa çıkma yasağı ve katı sosyal mesafe normları uyguladı. Bu, çeşitli endüstriyel faaliyetlerin askıya alınmasına ve endüstrilerin kapatılmasına yol açmıştır. Ayrıca, işgücünün azalması ve daha az talep nedeniyle küresel olarak birçok endüstriyel projenin durması, pazar büyümesini etkiliyor.

Rapor Ne Sağlar?

Piyasa raporu, çeşitli araştırma metodolojilerini benimseyerek büyümeyi etkileyecek temel itici güçler ve kısıtlamalar gibi çeşitli faktörlerin derinlemesine bir analizini sağlar. Rapor ayrıca, farklı bölgeleri kapsayan ve pazarın büyümesine katkıda bulunan bölgesel analize ilişkin içgörüler sağlıyor. Önde gelen şirketleri ve yeni ürünleri tanıtmak, ortaklıkları duyurmak ve pazar büyümesine daha fazla katkıda bulunmak için işbirliği yapmak için stratejilerin benimsenmesini içeren rekabet ortamını içerir.

Küresel Pazarda Profili Oluşturulan Şirketlerin Listesi:

 • P2i Ltd (Oxfordshire, Birleşik Krallık)
 • Nanovere Technologies LLC (Michigan, ABD)
 • Nanofilm Ltd. (Ohio, ABD)
 • ACTnano (Massachusetts, ABD)
 • Nanophase Technologies Corporation (Illinois, ABD)
 • Tesla Nanocoatings Inc (Ohio, ABD)
 • Cleancorp (NSW, Avustralya)
 • Diğer Önemli Oyuncular

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Otomotiv Sektöründen Artan Talep Büyümeyi Destekliyor

Nano kaplamalar, otomotiv endüstrisinin hayati bir parçasıdır. Bu kaplamalar, malzemenin raf ömrünü artırmak için aşınma ve sürtünmenin önemli ölçüde azaltılmasına yardımcı olur. Ayrıca, ısı gibi enerji yayılımını azaltmaya yardımcı olurlar ve otomotivin genel verimliliğinde iyileşmeye yol açarlar. Ek olarak, korozyon, su, buz, ısı vb.’den koruma sağlamaya yardımcı olurlar. Çeşitli antibakteriyel ve antimikrobiyal özellikleri nedeniyle, otomotiv sektöründen bu tür kaplamalara yönelik artan talebin, küresel nano kaplama pazarının büyümesine katkıda bulunması beklenmektedir. önümüzdeki yıllar. Ayrıca, geleneksel kaplamaların kullanılması nedeniyle çevresel etkinin azaltılmasına yönelik artan odaklanmanın, ürün talebini küresel olarak desteklemesi bekleniyor.

Ek Rapor Bulguları:

 • Kuzey Amerika’nın önümüzdeki yıllarda gelir açısından en büyük küresel nano kaplama pazar payına sahip olması bekleniyor. Bu, ABD gibi ülkelerde, yüzeylerin korozyona uğramasını ve bölgedeki dış kuvvetlerin zarar görmesini önlemek için gelişmiş nano kaplamalara olan talebi artıracak büyüyen havacılık ve elektronik endüstrisine atfedilebilir. Kuzey Amerika, 2020’de 3.188.6 milyon ABD doları seviyesindeydi.
 • 2021 ve 2028 yılları arasında bölgede sürdürülebilir inşaat ve inşaat faaliyetlerine yönelik artan talep nedeniyle Asya-Pasifik pazarının önemli ölçüde büyümesi bekleniyor.
 • Türüne bağlı olarak, kendi kendini temizleyen segmentin tahmin süresi boyunca üstel bir büyüme yaşaması bekleniyor. Bu, dünya genelinde kir, toz ve yabancı maddeler gibi kirleticileri uzaklaştırmaya yardımcı olan cam endüstrisinde kendi kendini temizleyen nano kaplamaların giderek daha fazla benimsenmesi gibi faktörlere atfedilebilir.

REKABETÇİ PEYZAJ

Seçkin Şirketler Pazar Beklentilerini Aydınlatmak İçin Ürün İnovasyonuna Odaklanıyor

Nano kaplamalar için küresel pazar, yenilikçi ürünler geliştirmeye ve rakiplerine karşı rekabet avantajı kazanmaya odaklanan önde gelen şirketler tarafından konsolide edilmektedir. Ek olarak, diğer kilit oyuncular, tahmin süresi boyunca küresel pazarda varlıklarını sürdürmek için tesis genişletme, işbirliği ve ortaklık gibi stratejiler benimsiyor.

Sanayi Geliştirme:

 • Ocak 2020 – Önde gelen bir Avustralyalı üretici olan P2i Ltd, öncelikle araçları korozyondan korumak ve daha uzun süre parlak parlaklık sağlamak için üretilen yeni bir halojen içermeyen nano kaplama serisinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/nanocoatings-market-105023

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9. Kat, Simge Kulesi, Baner-Mahalunge Yolu,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta:  [email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar