Fortune Business Insights™  , “ Pinto  Bean Market, 2022-2029 ”.

Yemeye hazır sağlıklı atıştırmalık yiyecekler, programlarının giderek daha yoğun hale gelmesi ve sağlığın arka koltukta oturması nedeniyle popülasyonları fırtınaya soktu. Sağlıklı atıştırmalık yiyecekler, beslenme ihtiyaçlarına anında çözüm sunar ve insanların öğün aralarında sağlıksız yemesini engeller. Özellikle barbunya fasulyesi kükreyen bir popülerlik kazandı ve fast food’a alternatif olarak talepleri artıyor.

Ulusal Biyoteknoloji Bilgi Merkezi (NCBI) raporuna göre, özellikle genç nüfus arasında hızlı gıdalardan alınan kalori yüzdesi hızla arttı. Üstelik bu artan fast food tüketimi obeziteye yol açmakta ve genç nüfusta ciddi sağlık sorunlarından biri olarak ortaya çıkmaktadır. Kolaylık ve kolay bulunabilirlik nedeniyle, fast food tüketimi trendi yakaladı ve çocukların yaklaşık %30’u ile üniversite öğrencilerinin %50’sinden fazlası her gün fast food tüketiyor. Bu, Amerika Birleşik Devletleri’nde yetişkinlerin %33’ünden fazlasının ve çocukların ve gençlerin %17’sinin obez durumda olmasına yol açmıştır. Artan fast food, sağlıksız atıştırmalar ve beslenme alışkanlıklarındaki önemli değişiklikler, son yıllarda obezite salgınına neden olan faktörlerin başında gelmektedir.

Sağlıkla ilgili bu tür sorunlarla mücadele etmek için endüstriler daha sağlıklı alternatifler buluyor ve Pinto fasulyesi çok sağlıklı ve pişirmesi kolay yiyeceklerden biri. Lif, protein, prebiyotik ve B vitamini bakımından zengindirler ve son derece besleyici atıştırma seçenekleridir, böylece pazar büyümesini teşvik eder.

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/pinto-bean-market-103840

Fortune Business Insights™, şu anda Covid-19 pandemisinin piyasa üzerindeki etkisini azaltmaya çalışan tüm barbunya pazarı şirketlerini listeler:

 • Jack’in Fasulye Şirketi
 • H. Hayward & Co.
 • Columbia Fasulye ve Üretim A.Ş.
 • LLC
 • Aile Yemekleri
 • beanitolar
 • Goya Gıdaları
 • BUSH’S Fasulye,
 • Cascade Organik Un
 • SunVista, Şansın Yiyecekleri
 • S&W Fasulye, Edgell
 • bir tat
 • Delmaine Güzel Gıdalar
 • Augason Çiftlikleri,
 • tercih edilen
 • F Fasulye Şirketi
 • Sahil
 • 21. Yüzyıl  Fasulye İşleme LLC

Raporun Önemli Noktaları

Rapor, dünya çapında barbunya pazarı hakkında bilgi veriyor. Ayrıca, en iyi yatırım seçenekleri ve kilit pazar oyuncuları tarafından atılan adımlar, pazar bölümlendirmesi ve bölgesel analizi hakkında bilgi sağlar. Ek olarak, yeni ürün lansmanları, birleşmeler, satın almalar ve COVID-19’un piyasa üzerindeki etkisi hakkında bilgi sağlar.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Pazar Büyümesini Sağlamak için Vegan Diyetine Yönelik Artan Eğilim

Sağlık ve zindeliğe artan odaklanma ile birlikte, ABD’de vegan tüketiciler 2014 ve 2017 yıllarında %1 – %6 arasında büyüdü ve bu da Forbes’a göre toplamda %600’lük bir artışa işaret etti. Google Trends’e göre 2019 yılında veganlıkla en çok ilgilenen ülke İngiltere olurken, onu Avustralya ve Yeni Zelanda takip etti. Bu fasulye vegan olmanın yanı sıra, bu pandemi zamanlarında büyük önem taşıyan bağırsak sağlığını da destekler ve bağışıklığı artırır. Hayvansal protein tüketimi, kalp hastalıklarına yol açan kolesterol seviyesindeki artışla ilişkili olduğundan, bitki bazlı protein et alımını azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca, son araştırmalar sağlıklı bir bağırsak ve sağlıklı bir beyin arasında artan bağlantılar olduğunu göstermiştir. Bir pandeminin ortasında, bitki bazlı proteinlere olan talep, talebi artıran önemli bir faktördür.

Öte yandan, tilki fıstığı ve diğer baklagil fasulyesi gibi diğer sağlıklı atıştırma seçeneklerinin mevcudiyeti, pazarın başlıca kısıtlayıcı faktörleridir.

Pazar Segmentasyonu

Doğa türüne göre, pazar konvansiyonel ve organik olarak ayrılmıştır. Uygulama bazında atıştırmalıklar, pişirmeye hazır ve fasulye konservesi olarak ikiye ayrılır. Coğrafya açısından pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika, Orta Doğu ve Afrika olarak kategorize edilmiştir.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/pinto-bean-market-103840

Bölgesel Görüşler

Kuzey Amerika, Sağlıklı Atıştırmalık Trendindeki Yükselişle Desteklenen Pinto Fasulye Pazarına Komuta Edecek

Amerika Birleşik Devletleri bu baklagil fasulyelerinin dördüncü en büyük üreticisi olduğu için barbunya pazarını Kuzey Amerika’nın dikte etmesi bekleniyor. Bu bölgedeki kilo ile ilgili sorunları yönetmek için sağlıklı atıştırma eğilimindeki artış, sosyal medya platformları sayesinde şaşırtıcı bir şekilde büyüdü. Amerika Birleşik Devletleri Tarım Bakanlığı tarafından hazırlanan bir raporda, bu fasulye tüketiminin 2017 yılında kişi başı 8,0 liradan 11,7 liraya yükseldiği ve bu sayının bu pandemi durumunda sağladıkları faydalar nedeniyle artmasının beklendiği belirtiliyor. Öte yandan, son gelişmeler, bitki proteinlerinin artan popülaritesine yol açıyor ve bunun da Avrupa’da büyümeyi desteklemesi bekleniyor.

Küresel Pinto Fasulye Pazar Araştırması/Analiz Raporu, aşağıdaki Sorularınızın Cevaplarını İçerir:

 • Pinto Bean için Hangi Üretim Teknolojisi Kullanılıyor? O Teknolojide Ne Gelişmeler Oluyor? Bu Gelişmelere Hangi Trendler Neden Oluyor?
 • Bu Pinto Fasulye Pazarında Küresel Kilit Oyuncular Kimlerdir? Şirket Profilleri, Ürün Bilgileri ve İletişim Bilgileri nelerdir?
 • Pinto Fasulye Pazarının Küresel Pazar Durumu Neydi? Pinto Fasulye Pazarının Kapasitesi, Üretim Değeri, Maliyeti ve Kârı Neydi?
 • Pinto Fasulye Sektörünün Mevcut Pazar Durumu Nedir? Bu Sektörde Hem Şirket Hem de Ülke Bazında Pazar Rekabeti Nedir? Pinto Bean Piyasa Trendlerinin Uygulamalar ve Türleri Dikkate Alınarak Piyasa Analizi Nedir?
 • Küresel Barbunya Sektörünün Kapasite, Üretim ve Üretim Değeri Açısından Öngörüleri Nelerdir? Maliyet ve Kar Tahmini Ne Olacak? Pazar Payı, Arz ve Tüketim Ne Olacak? İthalat ve İhracat ne durumda?
 • Upstream Hammadde ve Downstream Endüstrisine Göre Pinto Fasulye Pazar Zinciri Analizi Nedir?
 • Pinto Fasulye Endüstrisi Üzerindeki Ekonomik Etki Nedir? Küresel Pinto Fasulye Analiz Sonuçları Nelerdir? Küresel Makroekonomik Çevre Geliştirme Eğilimleri Nelerdir?
 • Pinto Fasulye Pazarının Pazar Dinamikleri Nelerdir? Zorluklar ve Fırsatlar Nelerdir?
 • Pinto Fasulye Endüstrisi için Giriş Stratejileri, Ekonomik Etkiye Karşı Önlemler ve Pazarlama Kanalları Ne Olmalı?

Rekabetçi Peyzaj

Rekabeti Yoğunlaştırmak için Kullanışlı Yiyecekler Sunmaya Odaklanacak Kilit Oyuncular

Bu pazardaki lider kuruluşlar, iş ufuklarını genişletmek ve karlılıklarını en üst düzeye çıkarmak için yenilikçi ürünler yaratmaya odaklanıyor. Örneğin, yemeye hazır fasulyeye olan talebin artmasıyla şirketler, Amerika Birleşik Devletleri’nde A Dozen Cousins ​​şirketi tarafından yerel olarak üretilen Mexicans Cowboy Pinto Beans gibi pişmiş ve terbiyeli fasulyeler sunuyor. pişirmeden yemenin rahatlığı için.

Sanayi Geliştirme

Ocak 2019:  Teksas merkezli Beanitos şirketi, tamamen siyah barbunya fasulyesinden yapıldığı için son derece besleyici, lezzetli ve sağlıklı bir fasulye cipsi tanıttı.

Haziran 2019 : Siete Family Foods, Ocak 2019’da, Austin merkezli marka serisi için mirastan ilham alan soslar için barbunyadan yapılan Filizlenmiş fasulye daldırma ürününü piyasaya sürdü. Bu daldırma, hindistancevizi yağı, jalapeno ve kırmızı biber gibi diğer bütün bileşenleri içerir. Lezzet açısından zengindir, dokusu pürüzsüzdür ve cips, tortilla ve cips ile eşleştirmek için harika bir dalıştır.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/pinto-bean-market-103840

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin | heyecan | Bloglar