Fortune Business Insights , “ Portatif Duş Pazarı, 2022-2029 ” başlıklı raporunda, dünya çapında açık hava rekreasyon faaliyetlerine artan harcamalar nedeniyle, küresel portatif duş pazarının önümüzdeki yıllarda hızlı bir büyüme göstermesi bekleniyor .

Portatif duş, sıcak su üretme özelliği, seyahat ve diğer amaçlarla farklı yerlere taşıma kolaylığı nedeniyle son yıllarda önem kazanmıştır. İnsanların çoğunluğu tarafından kamp, ​​​​yürüyüş ve diğerleri gibi açık hava rekreasyon aktiviteleri için artan bir harcama olmuştur ve bu, çeşitli bölgelerde portatif duş pazarının büyümesi üzerinde olumlu bir etkiye yol açmıştır. Ayrıca, ormanlarda daha fazla gün geçiren avcıların sayısındaki artış, bu pazarın büyümesini hızlandırması beklenen portatif duşa olan yüksek talebin ortaya çıkmasına neden oldu.

Bununla birlikte, birkaç düşük kaliteli portatif duştaki düşük su basıncının bu pazarın büyümesini engelleyeceği tahmin edilmektedir.

 

COVID-19 Etkisi:

COVID-19 pandemisi nedeniyle dünya çapında artan karantina kısıtlamaları ile trekking, kamp ve diğerleri gibi açık hava etkinlikleri durma noktasına geldi. Bu nedenle, bu pandemi, çeşitli bölgelerde portatif duş pazarının büyümesi üzerinde olumsuz bir etki yarattı.

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/portable-shower-market-104606

 

Pazar Segmentasyonu:

Ürün çeşidine göre bu pazar el duşu ve asma duş olarak sınıflandırılmaktadır. Teknolojiye göre, pazar pilli ve pilsiz olarak ikiye ayrılır. Dağıtım kanalına göre pazar, e-ticaret mağazaları ve perakende mağazaları olarak sınıflandırılmaktadır. Coğrafya açısından, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Güney Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’da toplanmıştır.

 

Öne Çıkanlar/Özet:

The report attempts to put forth a comprehensive understanding of the overall industry trends and outlook. It also provides a microscopic assessment of the market drivers, segments, and restraints, along with a holistic analysis of the regional developments in the market. Topping these factors is an exhaustive examination of the competitive landscape of the market, powered by industry-leading market research.

 

Drivers/Restraints:

Wide Availability of Portable Shower on Different E-Commerce Platforms to Fuel the Market

Portatif duş, perakende mağazalarında ve Flipkart, Amazon ve diğerleri gibi çeşitli e-ticaret platformlarında yaygın olarak bulunur. Bu çevrimiçi web siteleri, portatif duşta cazip indirimler sunar ve ayrıca perakende mağazalarına kıyasla daha geniş seçenekler sunar. Bu nedenle, insanların çoğu, bu ürünü, bu pazarın büyümesini artırması beklenen çevrimiçi platformlardan satın almaya eğilimlidir.

 Satın Almadan Önce Soruşturma:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/portable-shower-market-104606

 

Bölgesel Görüşler:

Kuzey Amerika Pazarının Büyümesini Artırmak İçin Temizlik ve Hijyen Konusunda Artan Endişeler

Kuzey Amerika bölgesinin, bu bölgedeki tüketiciler arasında temizlik ve hijyenle ilgili artan endişeler nedeniyle portatif duş pazar payında önemli bir büyümeye tanık olması bekleniyor.

İngiltere, Almanya, Fransa ve diğerleri gibi ülkelerde artan açık hava etkinlikleri ve çok sayıda turistik yer nedeniyle Avrupa’nın bu pazarda istikrarlı bir şekilde büyümesi bekleniyor.

Rekabet Ortamı:

Rekabeti Yoğunlaştırmak için Yenilikçi Portatif Duşların Üretimine Güçlü Odaklanma

Portatif duş pazarının önde gelen firmaları, farklı bölgelerden çok sayıda tüketiciyi çekmek için gelişmiş özelliklere sahip yenilikçi duşların üretimine odaklanmaktadır. Bu, kilit şirketler arasında iş ufuklarını genişletmelerini ve pazardaki varlıklarını genişletmelerini sağlayacak artan rekabetle sonuçlandı.

Sanayi Geliştirme:

Haziran 2018 : Gayzer, gelişmiş portatif duşunun tanıtımını duyurdu. Sistemi, verimliliğe odaklanmak ve özel bir şofben valfi ile su kullanımını optimize etmek için tasarlanmıştır.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/portable-shower-market-104606

 

Portatif Duş Pazar Raporunda Kapsanan Önemli Oyuncuların Listesi:

NEMO Equipment, Inc., Advanced Elements, Inc., The Coleman Company, Inc., C&A IP Holdings, LLC., Geyser Technologies.

 

İlgili Haberleri Görüntüle:

reasondefine.com/north-america-hand-sanitizer-market-demand-recent-trends-size-and-share-estimation-by-2026-with-top-players/

marketguest.com/north-america-hand-sanitizer-market-movements-by-trend-analysis-growth-status-revenue-expectation-to-2026/

ko-fi.com/post/North-America-Hand-Sanitizer-Market-Growth-Analys-O4O2E81UH

hotfastnews.com/north-america-hand-sanitizer-market-share-size-global-industry-analysis-key-growth-drivers-trends-segments-opportunity-and-forecast-2026/

firstnewswallet.com/north-america-hand-sanitizer-market-analysis-by-future-demand-top-players-size-share-opportunities-revenue-and-growth-rate-through-2026/

ibusinessday.com/north-america-hand-sanitizer-market-overview-by-size-share-trends-growth-factors-historical-analysis-opportunities-and-industry-segments-poised-for-rapid- büyüme-by-2026/

amazefeeds.com/north-america-hand-sanitizer-market-size-growth-factors-top-leaders-trends-analysis-competitive-landscape-and-regional-forecast-2026/

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları