Global 3-Floro-5-Nitrotoluen Piyasa Boyutu, dünya çapında kanser prevalansı nedeniyle sürekli kazançlar yapmak için belirlenmiştir, Devletler Fortune Business Insights & Ticaret; raporunda, & ldquo; 3-floro-5-Nitrotoluen pazarı, 2020-2029 & rdquo; 2018 yılında, Dünya Sağlık Örgütü’ne göre (WHO) Uluslararası Kanser Ajansı (IARC), 18,1 milyon yeni kanser vakası ve 9.6 milyon kanser ölümü dünya çapında kaydedildi. IARC, erkeklerin yaklaşık% 20’sinin ve kadınların% 16’sının ömürleri boyunca kanser geliştirdiğini ve erkeklerin% 12,5’ini ve kadınların% 9’unun bu hastalığa yaşamını kaybettiğini tahmin ediyor.

3-floro-5-Nitrotoluen (C7H6FNO2), kanser tedavisi için çeşitli terapötiklerin formülasyonunda bir sentezleyici olarak kullanılan farmasötik ve kimyasal endüstriler için ümit verici bir bileşik olarak ortaya çıkmıştır. Örneğin, meme kanserinde önemli bir prognostik marker ve terapötik hedef olan Androjen reseptörü, C7H6FNO2 tarafından kolaylaştırılan sentezden türetilir. Böylece, artan kanser insidansı bu pazar için önümüzdeki yıllarda büyük bir büyüme sürücüsü olacaktır.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/3-fluoro-5-nitrotoluene-market-103667

Raporun Kapsamı:
Mevcut ve ortaya çıkan trendlere ilişkin istatistiklerin derinlemesine analizi, 3-Floro-5-Nitrotoluen Pazarı dinamikleri hakkında netlik sağlar. Rapor, Porter’ın tedarikçileri ve müşterileri anlama, çeşitli acentelerin oluşturduğu riskler, rekabet gücü ve bir kaynağı anlamak için gelecek vaat eden işadamları gibi çeşitli özelliklerin önemini analiz etmeye yönelik beş gücünü içeriyor. değerli. Ayrıca rapor, çeşitli şirketlerin 3-Floro-5-Nitrotoluen Pazarı araştırma verilerini, faydaları, brüt kar marjını, küresel 3-Floro-5-Nitrotoluen Pazarı stratejik kararlarını ve daha fazlasını tablolar, grafikler ve rakamlar aracılığıyla kapsar. bilgi grafikleri.

pazar segmentleri

türüne göre, piyasa% 95 ve GT;% 95’e ayrılmıştır. Son kullanım temelinde, piyasa ilaç, kimyasallar ve diğerlerine kategorize edilmiştir. Bölgeye göre, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve AMP’ye bölümlenmiştir; Afrika.

Raporun vurgulanması

Rapor, pazarın çeşitli yönleri üzerinde eşsiz ve işlem yapılabilir araştırmalara sahiptir. Tüm olası pazar segmentlerinin kapsamlı bir analiziyle birlikte, piyasayı sürüş ve kısıtlayan faktörlerin bütünsel bir değerlendirmesini içerir. Ayrıca, rapor, kilit pazar oyuncularının ve stratejilerinin dikkatli bir değerlendirmesini sunar. Buna ek olarak, rapor, piyasa büyümesini şekillendiren bölgesel dinamikler hakkında ayrıntılı bilgi sağlar.

sürüş faktörü

Covid ile mücadelede androjen reseptörü inhibitörlerinin potansiyeli, yeni fırsatlar sunabilir

Covid-19 Pandemic, yaşam hafızasında görülmemiş bir küresel sağlık acil durum yarattı. Dünyanın dört bir yanındaki sağlık sistemleri, bu enfeksiyondan muzdarip olan, 3-floro-5-nitrotoluen pazar büyümesi için olumlu olabilecek ezici sayılarla boğuşuyor. Yoğun araştırmalar, yeni formülasyonlar geliştirmek veya koronavirüsün mücadelesine yardımcı olabilecek mevcut olanları yeniden tasarlamak için yoğun araştırmalar yapılmıştır. Örneğin, Aralık 2020’de Michigan Üniversitesi tarafından yürütülen bir çalışma, prostat kanseri tedavisinde kullanılan Androjen reseptörlerinin, Covid-19’a karşı etkili olabileceğini buldu. Bu reseptörler, prostat kanseri geliştirmesinde kilit bir rol oynamaktadır ve araştırmacılar, bastırmalarının erkeklerde covid’i potansiyel olarak ele almalarını önermektedir. 3-Floro-5-Nitrotoluen, androjen reseptörü inhibitörlerini içeren ilaç formülasyonunda önemli bir bileşendir ve bu nedenle, bu bileşiğin istihdamının mevcut salgının arasında genişletilmesi muhtemeldir.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/3-fluoro-5-nitrotoluene-market-103667

bölgesel görüşler

Asya, şarjı yönlendirmek için Pacific; Kuzey Amerika karlı bir pazar olarak ortaya çıkması için

Bölgeler arasında, Asya Pasifik, Toluen gibi hammaddelerin bol miktarda bulunması nedeniyle önümüzdeki yıllarda 3-floro-5-Nitrotoluen pazar payının önümüzdeki yıllarda liderlik etmeleri beklenmektedir. Ayrıca, Hindistan ve Çin gibi ülkeler, bu pazarın büyümesine fayda sağlayacak olan güçlü kimyasal üretim tesisleri ve hızlı bir şekilde büyüyen bir ilaç sektörüne sahiptir.

Kuzey Amerika’da, tıbbi ve sağlık harcamaları için yüksek tıbbi ve sağlık harcamaları için yüksek fonlama, bölgesel pazar büyümesini besleyecektir. Öte yandan, Avrupa’da, artan geriatrik nüfus ve ilaç sektöründeki ilerlemeler bölgesel pazarı sunacak. Ayrıca, hem Kuzey Amerika hem de Avrupa’da, koronavirüs vakalarının artması, tıbbi araştırma fonunu da artırdı, böylece bu kıtalarda 3-floro-5-nitrotoluen gibi yeni bileşikler için piyasayı desteklemiştir.

rekabetçi manzara

Piyasayı canlandırmak için önde gelen şirketler tarafından stratejik devralmalar

konumlarını güçlendirmenin amacı ile, temel oyuncular bu pazarın rekabetçi ortamında belirleyici bir kenar elde etmek için diğer rakipler elde etmek için aktif olarak ilgi duyuyorlar. Bu devralmalar, şirketlerin portföylerini hızla genişletmelerini ve müşteriler için yenilikçi teklifler üretmelerini sağlar. Buna ek olarak, kazanılan varlıklar ayrıca araştırmalarını ve amplarını geliştirebilirler; geliştirme kapasiteleri.

endüstri geliştirme:

Ağustos 2019: LGC, organik biyo-kimyasalların önde gelen üreticisi ve tedarikçisi olan Toronto Araştırma Kimyasallarının (TRC) devralmasını açıkladı. Satın alma, uzun ömürlü bilim alanında küresel bir lider olan LGC’nin, TRC & RSQue; S’nin geniş kapsamlı 46.000 bileşik ve özel kimyasal maddelerinden yararlanmasına izin verecektir.

3-floro-5-Nitrotoluen piyasası raporunda kapsanan anahtar oyuncuların listesi:

  • Hanhong bilimsel
  • Toronto Araştırma Kimyasalları
  • Ginte malzeme endüstrisi
  • accela
  • Bosche

İlgili Haberleri Okuyun:

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter