İmalat sektöründeki 3D baskı tekniklerinin artan kullanımı, piyasanın sağlıklı büyümesini desteklemesidir, devletler Fortune Business Insights, bir raporda 3B baskıda artan ilerlemeler pazar için iyi bir şekilde ilerleyebilir.

3D baskı gazları pazarındaki rapor vurgulamak:

 • Tüm segmentlerin tam bir çalışması
 • Grander Insights ile Öğretici Veriler
 • Key Market Trendleri
 • Tüm gelişmekte olan gelişmelere üstün görüşler
 • Bölgesel gerçekler ve rakamlar
 • rekabetçi manzara

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/3d-printing-gases-market-103075

Raporun Kapsamı:
Mevcut ve ortaya çıkan trendlere ilişkin istatistiklerin derinlemesine analizi, 3D Baskı Gazları Pazarı dinamikleri hakkında netlik sağlar. Rapor, Porter’ın tedarikçileri ve müşterileri anlama, çeşitli acentelerin oluşturduğu riskler, rekabet gücü ve bir kaynağı anlamak için gelecek vaat eden işadamları gibi çeşitli özelliklerin önemini analiz etmeye yönelik beş gücünü içeriyor. değerli. Ayrıca rapor, çeşitli şirketlerin 3D Baskı Gazları Pazarı araştırma verilerini, faydaları, brüt kar marjını, küresel 3D Baskı Gazları Pazarı stratejik kararlarını ve daha fazlasını tablolar, grafikler ve rakamlar aracılığıyla kapsar. bilgi grafikleri.

pazar sürücüsü :

Arnitel ve Reg’ın serbest bırakılması; ID2060 HT DSM tarafından yükseltmek için Market

Gazların üretimi, yüksek kaliteli ürünlerin imalatına sınırlı maruz kalmayı gerektirir. Argon, azot teklifi ve NBSP gibi gazlar; bu alanın yüksek eşik standartlarına ulaşmak için tasarlanmış cansız atmosferik koşullar. Bununla birlikte, sağlık bozuklukları ile birlikte gazların emisyonu nedeniyle çevresel sorunların arttırılması, pazarın büyümesini engellemesi beklenen faktörlerdir.

Tahmin süresi boyunca piyasanın sağlıklı büyümesini sağlaması bekleniyor. Örneğin, Kasım 2018’de, DSM’nin bir iştiraki olan DSM katkı maddesi imalatı, Beslenme, Güvenlik ve Hollanda’da Beslenme, Güvenlik ve Sürdürülebilir Yaşam alanına odaklanan çokuluslu bilim temelli bir organizasyon, Arnitel ve Reg; ID2060 HT, en son yüksek performanslı termoplastik ko-polyester (TPC) 3D baskı için Kaçan Filament İmalatı (FFFDSM katkı maddesi imalatı). Çeşitli sektörlerdeki 3B baskı tekniklerinde artan vurgu, pazar için fırsatlar oluşturabilir.

bölgesel analiz :

Asya Pasifik’teki büyümeyi desteklemek için gelişen endüstriler

Asya Pasifik’teki pazar, sağlık hizmetleri ve nbsp; petrol ve amp gibi son kullanıcı endüstrileri nedeniyle tahmin süresi boyunca küresel pazara hükmetmesi bekleniyor; Gaz, Tasarım ve NBSP; İmalat. 3D baskı gazları için artan talep, bölgedeki piyasada olumlu bir etkiye sahip olabilir. Avrupa, bölgedeki 3D baskı teknolojilerinin artan uygulanmasından dolayı, tahmin süresi boyunca, küresel pazardaki en büyük payı tutması bekleniyor. Ayrıca, sağlık sektöründeki tıbbi ve diş değiştirmelerinde 3D baskının kabul edilmesi, bölgedeki pazar için iyi bir şekilde artırılacaktır. Latin Amerika’nın tahmin süresi boyunca önemli bir pay tutması bekleniyor. Bölgedeki büyüme, düşük gelirli topluluklarda 3D baskı popülaritesine atfedilir. 3B baskının yararları hakkında artan bilgi, bölgedeki pazarın büyümesini daha da artırması bekleniyor.

anahtar geliştirme :

Kasım 2018 : 3B baskı sistemleri üreticisi VOXELJT AG, VX1000’i, maliyet-minimize eden ve NBSP; Çekirdek, prototipler ve modeller için orta ölçekli kalıpların geliştirilmesi. Bu 3B baskı cihazı, çeşitli önemli gereksinimleri karşılayabilir. VX1000, cam, kum ve plastik ile özelleştirmek için çok daha yönlü ve daha basit ve daha basitleştirmeyi sağlar.

Rapor 3D Baskı Gazları Pazarı’ndaki ana şirketleri listeler:

 • basf se
 • hava ürünleri ve kimyasalları
 • Air Liquide S.A., Inc.
 • linde grubu
 • Matheson Tri-Gas, Inc.
 • Praxair, Inc.
 • iceblick ltd.
 • Messer Group.
 • Universal Cryo Gas, LLC

İlgili Haberleri Okuyun:

Çinko Oksit Pazarı

Çinko Oksit Pazarı

Çinko Oksit Pazarı

Çinko Oksit Pazarı

Elastomerik Köpük Pazarı

Elastomerik Köpük Pazarı

Elastomerik Köpük Pazarı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]essinsights.com

LinkedIn Facebook Twitter