Küresel alev geciktirici tekstil pazarı, büyüyen alevlerin oranını düşürme yeteneğinden itim kaynağı kazanmaya hazırdır. Fortune Business Insights & Ticaret; Bu bilgileri yaklaşmakta olan bir raporda yayınladı, & ldquo; Alev Geciktirici Tekstil Piyasası Boyutu, Share Endüstri analizi, türüne göre (işlem görmüş, doğal), uygulamaya (inşaat ve amp; imalat, petrol ve amp; gaz, madencilik, kimyasal, savunma ve amp; kamu güvenliği hizmetleri, demiryolları, uçak, denizcilik, otomotiv, diğerleri) ve bölgesel tahminler, 2020 -2028 . & Rdquo; Raporda ayrıca, alev geciktirici tekstilin hem sentetik hem de doğal liflerde kullanılabileceğini belirtir.

Bu raporu nasıl oluşturduk?

Sapmarı en aza indirmeye odaklanan yinelemeli ve kapsamlı araştırma teknikleri kullanıyoruz. Ebeveyn pazarının nicel yönlerini tahmin etmek ve bölümlendirmek için yukarıdan aşağıya ve aşağıdan yukarıya yaklaşımların bir kombinasyonunu kullanıyoruz. Aynı zamanda, veri triangülasyonu, pazara üç bakış açısıyla bakmak için kullanılır. Simülasyon modelleri, piyasa tahminleri ve tahminleri hakkında veri toplamak için kullanıldı.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/flame-retardant-textile-market-103150

Raporun Kapsamı:
Mevcut ve ortaya çıkan trendlere ilişkin istatistiklerin derinlemesine analizi, Alev Geciktirici Tekstil Pazarı dinamikleri hakkında netlik sağlar. Rapor, Porter’ın tedarikçileri ve müşterileri anlama, çeşitli acentelerin oluşturduğu riskler, rekabet gücü ve bir kaynağı anlamak için gelecek vaat eden işadamları gibi çeşitli özelliklerin önemini analiz etmeye yönelik beş gücünü içeriyor. değerli. Ayrıca rapor, çeşitli şirketlerin Alev Geciktirici Tekstil Pazarı araştırma verilerini, faydaları, brüt kar marjını, küresel Alev Geciktirici Tekstil Pazarı stratejik kararlarını ve daha fazlasını tablolar, grafikler ve rakamlar aracılığıyla kapsar. bilgi grafikleri.

sürücüler ve amp; Kısıtlamalar –

yüksek petrol ve gaz endüstrisinden büyümeyi güçlendirmek için yüksek talep,

Alev geciktirici kumaş talebi, esas olarak işyerinin güvenliğini koruyan sıkı endüstri yönetmeliklerinin varlığı nedeniyle, işçilerin ve rsquo’yu kontrol etmelerinin yanı sıra hızla yükselir. güvenlik standartları. Bunun dışında, petrol ve amp; Gaz ve kimya endüstrileri, işçilerin güvenliği için alev geciktirici tekstilini kullanıyor. Bu endüstrilerdeki ağır kazaların ağır riskini azaltmak için yapıyorlar. Alev geciktirici kumaş tekstil, kimyasal işlemlerinden dolayı diğer kumaşlardan daha fazla yangına dayanıklıdır. Bununla birlikte, artan yatırımlar ve bu tekstillerle ilişkili yüksek üretim maliyetleri büyümeyi engelleyebilir.

bölgesel görüşler –

Asya Pasifik’teki büyümeyi desteklemek için güçlü> Hızlı sanayileşme ve kentleşme

Avrupa, diğer taraftan, Orta Doğu ve Afrika’daki İtalya, Fransa, Almanya ve İngiltere’deki otomotiv parçalarının yüksek satışları ve üretimi ile büyük ölçüde desteklenmesi bekleniyor, artan kentleşme ve harcanan tek kullanımlık gelirler olacak sürdürülebilir büyümeye neden olur.

Bölgesel olarak, Asya Pasifik’in önümüzdeki yıllarda en büyük alev geciktirici tekstil pazar payını tutarak liderleşmesi bekleniyor. Bu büyüme, Singapur, Malezya, Tayland ve Hindistan gibi gelişmekte olan ekonomilerde hızlı kentleşme ve sanayileşmeye atfedilebilir. Kuzey Amerika’da, artan devlet inisiyatifleri ve otomotiv endüstrisinin genişlemesi büyümeye yardımcı olacaktır. Bununla birleştiğinde, ulaşım sektöründen alev geciktirici tekstil için artan talebin artması bekleniyor. Bölge ikinci konumda kaldı.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/flame-retardant-textile-market-103150

rekabetçi manzara –

Temel oyuncular, devlet direktiflerine uymak için benzersiz ürünler geliştirmeye odaklanıyor

Alev geciktirici tekstil pazarı, şu anda birleşme ve devralmalar yoluyla pozisyonlarını güçlendirmek için çabalayan çeşitli büyük, küçük ve orta ölçekli şirketler içerir. Diğerlerinden bazıları, eko-etiket, ulaşım ve WEEE gibi çeşitli direktiflere uymak için çevreye güvenli ve sürdürülebilir tekstiller geliştiriyorlar. Aşağıda en son endüstri gelişmelerinden biridir:

 • Ekim 2020 : Anker, Devan ve Shark Solutions, dünyayı geliştirmek için ellere katıldı ve ilk önce alev geciktirici havacılık halı. Geri dönüştürülmüş bir bağlayıcı kullanarak yaptılar. PVB bağlayıcı, lamine camını, aksi takdirde döşemelerde biten cam veya ön camlardan yeniden kullanabilir.

Küresel pazarda faaliyet gösteren önde gelen alev geciktirici tekstil sağlayıcılarının bir listesi:

 • dupont
 • Kraliyet Tencate Corporate EMEA
 • PBI performans ürünleri
 • milliken Şirket
 • Huntsman Corporation
 • lenzing ag
 • Teijin Aramid
 • solvay sa.
 • Gun EI Chemical Industry Co Ltd.
 • Diğer önemli pazar oyuncuları

İlgili Haberleri Okuyun:

Elastomerik Köpük Pazarı

Elastomerik Köpük Pazarı

Elastomerik Köpük Pazarı

Elastomerik Köpük Pazarı

Elastomerik Köpük Pazarı

Elastomerik Köpük Pazarı

Elastomerik Köpük Pazarı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter