Global çatı kiremitleri piyasasının pazar büyüklüğünün, genişleyen inşaat ve inşaat endüstrisi nedeniyle öngörülebilir gelecekte önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights tarafından çatı kiremit pazarı, 2021-2028 başlıklı raporunda yayınlanmaktadır. Bu karolar, evleri veya binaları kar, yağmur, dolu ya da ateş gibi çeşitli unsurlardan korumak için kullanılır. Ayrıca, enerji tüketimini, saf beton gibi diğer malzemelere kıyasla enerji tüketimini azaltmak için önerilir. Örneğin, Amerikan inşaatçıları ve amp; Sözleşme Tedarik A.Ş., ABD’de yıllık 3 milyar ABD doları geliri olan ve yaklaşık 6000 işçiyi istihdam eden bir çatı demetidir. Şirket, bu tür fayansların üretilmesinde büyük bir büyüktür ve sürekli olarak ülkedeki konumunu güçlendirmeye odaklanır.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/roofing-tiles-market-104241

Raporun Kapsamı:
Mevcut ve ortaya çıkan trendlere ilişkin istatistiklerin derinlemesine analizi, Kiremit Pazarı dinamikleri hakkında netlik sağlar. Rapor, Porter’ın tedarikçileri ve müşterileri anlama, çeşitli acentelerin oluşturduğu riskler, rekabet gücü ve bir kaynağı anlamak için gelecek vaat eden işadamları gibi çeşitli özelliklerin önemini analiz etmeye yönelik beş gücünü içeriyor. değerli. Ayrıca rapor, çeşitli şirketlerin Kiremit Pazarı araştırma verilerini, faydaları, brüt kar marjını, küresel Kiremit Pazarı stratejik kararlarını ve daha fazlasını tablolar, grafikler ve rakamlar aracılığıyla kapsar. bilgi grafikleri.

Market segmentasyonu

Ürün tipine göre, piyasa kil, seramik, beton ve diğerlerine bölünmüştür. Uygulama temelinde, pazar konut, konut ve endüstriyel olarak sınıflandırılır. Coğrafyaya dayanarak, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve AMP’ye ayrılmıştır; Afrika.

Rapor nedir?

Rapor, karlılık, tüm yapıya ve çatı kiremitleri için pazarın ölçeğine ilişkin bir fikir sunar. Aynı zamanda sürücüleri ve kısıtlamaları inceler ve tüm potansiyel tehditleri piyasaya sürdürür. Pazar bölümlerinin, tahmin analizinin ve uzman görüşlerinin eleştirel analizi, rapora stratejik olarak dahil edilmiştir. Bölgesel analiz, pazar segmentasyonu, endüstri gelişmeleri ve kilit oyuncular da dahil olmak üzere geniş bir veri yelpazesi, pazar uzmanları tarafından yürütülen araştırmaya dahil edilmiştir.

sürüş faktörü

büyümeye yardımcı olmak için çevre dostu soğutma talebinin artması

Çatı kaplamanın soğutma ve yalıtım özelliklerine ilişkin inşaatçıların yükselen farkındalığı, önemli çatı kiremitleri piyasası büyümesidir. İnşaatçılar, konfor seviyelerini geliştirmek için konut ve ticari binalardaki estetik tasarımlar için bu stilleri kullanıyorlar. Çatı kaplamanın soğutulması ve yalıtımı özellikleri, çevre dostu tüketiciler için büyük bir sürücü olarak başka hareket eden enerji tüketimini de azaltır.

Amerika Birleşik Devletleri gibi gelişmiş ülkelerdeki gelişme ve yenileme projelerinin artan sayısı piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ayrıca, Avrupa’daki çeşitli eski binaların ve konut yapılarının restorasyonu, ürün için önemli talepleri de arttırır.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/roofing-tiles-market-104241

bölgesel görüşler

Kuzey Amerika’daki ürün talebini güçlendirmek için yeniden çatı kaplama faaliyetleri

Kuzey Amerika, tahmin süresi boyunca önemli çatı kiremitleri pazar payını tutması bekleniyor. Bu, bölgedeki ürünün yüksek tüketimi ve üretimi nedeniyledir. Bölgedeki çeşitli yenileme faaliyetleri ve estetik görünümlerin benimsenmesi bölgedeki pazarını yakıyor.

Avrupa’nın öngörülebilir gelecekte önemli bir pazar payı yapması bekleniyor. Bu, eski konut yapılarının restorasyonu ve yeniden çatı kaplaması nedeniyledir. Bölgenin iklimi, ürünün optimum kullanımı için sürekli bakım gerektirir.

rekabetçi manzara

Stratejik ürün, Piyasa Oyuncuları tarafından rekabet gücü kazanacak şekilde başlattı

Çatı kiremitleri için pazar birkaç küresel ve bölgesel oyuncu ile konsolide edilir. Bu, Tesla Inc. gibi önde gelen oyuncuları, hedeflenmiş bir tüketici tabanına hükmetti. Böyle bir seçkin şirketlerin varlığı piyasa rekabetini yoğunlaştırır ve teknolojik ilerlemeyi artırır. Bu, ürünleri yükseltmek için araştırma ve geliştirme ile sonuçlandı. Ayrıca, piyasa gelişimini piyasaya süren piyasanın yeni katılımcıları tarafından stratejik ürün piyasaya sürüldü ve işbirlikleri.

endüstri geliştirme:

Mayıs 2021: Bir Türk seramik evi olan Hitit Terra, yakın zamanda kuş evleri için şık çatı kiremitleri başlattı. Fayanslar, bölgedeki kuş korumasını teşvik etmek için 4-7 ABD Doları’nda tasarlanmış ve yapılmıştır. Çeşitli organizasyonlardan, belediyelerden ve sosyal medyadan tanınır ve övgü aldı.

piyasada profillenmiş anahtar oyuncuların listesi:

  • Tesla inc.
  • Standart Endüstriyel Inc
  • Etex
  • IKO
  • wienerberger
  • BrickWorks Limited
  • Trevis Perkins
  • Boral çatısı
  • beiyan

İlgili Haberleri Okuyun:

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter