Kereviz tohumlarının imalatında artan ilerleme, piyasa için iyi bir şekilde bodulması bekleniyor, Devletler Fortune Business Insights, bir raporda ve ldquo; Kereviz tohumu yağı piyasası büyüklüğü, Share Endüstri analizi, ürün tipine göre (organik kereviz tohumu yağı, geleneksel kereviz tohumu yağı), uygulamaya (yiyecek ve amp; içecekler, ilaçlar, kişisel bakım, diğerleri) ve bölgesel tahmin, 2020-2027 . & Rdquo; Piyasa büyüklüğünün kereviz faydaları konusunda farkındalık nedeniyle hızlı bir büyüme oranını yaşadığı bekleniyor.

Bu çok önemli zamanda yükseliş işletmelerine yardımcı olmak için raporlarımız üzerinde sürekli çalışıyoruz. Uzmanlığımız ve tecrübemiz, bu küresel salgın sırasında yeniden kazanılmasına yardımcı olmak için muazzam yararlar sunabilir.

Coronavirus’un ortaya çıkması, dünyanın ekonomisinin ayrılmasına neden olmuştur. Bu sağlık acil durumunun dünyadaki çeşitli sektörleri olumsuz yönde etkilediğini biliyoruz. Hükümetlerden ve çeşitli şirketlerden artan destek, bu son derece bulaşıcı virüsle mücadelede yardımcı olabilir. Mücadele eden bazı endüstriler var ve bazıları gelişiyor. Az ya da çok, neredeyse her sektörün bu salgın tarafından etkilendiği tahmin edilmektedir.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/celery-seed-oil-market-103379

Raporun Kapsamı:
Mevcut ve ortaya çıkan trendlere ilişkin istatistiklerin derinlemesine analizi, Kereviz Tohumu Yağı Pazarı dinamikleri hakkında netlik sağlar. Rapor, Porter’ın tedarikçileri ve müşterileri anlama, çeşitli acentelerin oluşturduğu riskler, rekabet gücü ve bir kaynağı anlamak için gelecek vaat eden işadamları gibi çeşitli özelliklerin önemini analiz etmeye yönelik beş gücünü içeriyor. değerli. Ayrıca rapor, çeşitli şirketlerin Kereviz Tohumu Yağı Pazarı araştırma verilerini, faydaları, brüt kar marjını, küresel Kereviz Tohumu Yağı Pazarı stratejik kararlarını ve daha fazlasını tablolar, grafikler ve rakamlar aracılığıyla kapsar. bilgi grafikleri.

kereviz tohumu yağı piyasası raporu şunları vurgular:

 • Grander Piyasaya Bakanlar
 • seçkin oyuncular hakkında değerli veriler
 • ortaya çıkan trendler
 • bölgesel görüşler
 • Pazar sürücüleri ve kısıtlamalar
 • Son gelişme

pazar sürücüsü :

KWS Saat SE ve POP Vriend tohumları arasındaki büyümeyi güçlendirin

Artan işbirlikleri ve kilit oyuncular arasındaki anlaşmaların pazarın büyümesini artırması bekleniyor. Örneğin, Haziran 2019’da bir bitki üreme şirketi olan KWS Saat SE, bir sözleşmeye girdiğini açıkladı; POP vriend tohumları satın almak. Bu, firmanın sebze tohumları için pazara ulaşmasına ve ayak izini dünyanın karşısına ulaşmasına yardımcı olacaktır. Kereviz tohumu yağı bir Oaky vardır ve sıcak ve nbsp; aroması vardır. Kereviz tohumundan türetilen yağ, güçlü bir detoksifikasyon maddesi olarak işlev görür ve etkili bir detoksifikatör olarak işlev görür. Ayrıca tedavi etmek için de kullanılabilir ve nbsp; baş ağrısı ve nbsp; yorgunluk, sinirlilik ve diğerleri. İmalat tesislerinde ve mekanizmalardaki iyileştirmeler, pazarda inanılmaz bir büyümeye neden olabilir. Bu ürünün üretim yöntemi önemli ölçüde verimli hale gelmiştir. Sonuç olarak, şirketler şimdi imalat ve nbsp; daha uzun bir ömrü olan yüksek dereceli kereviz yağı açılıyordu. Bu faktörün pazarın büyümesini teşvik etmesi bekleniyor. Üretim sürecindeki teknolojik gelişme, önümüzdeki yıllarda pazarı yükseltmesi bekleniyor. Bununla birlikte, tarım kereviz üretimi, su tutma, sağlıklı büyüme için zengin topraklar ve düşük sıcaklıklar, hangi ve NBSP; petrol üretimi önemli ölçüde etkileyebilir. Ayrıca, karşılanmayan optimal koşullar, ürünün gelişimini engelleyen, ürünün gelişimini engelleyebilir.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/celery-seed-oil-market-103379

bölgesel analiz :

Avrupa’da büyümeyi etkilemek için tüketicilerin daha yüksek harcama gücü

Asya Pasifik, hakim iklimsel koşullar nedeniyle kereviz tohumu yağı artan ekimi ve gelişimi nedeniyle, öngörülen süre boyunca küresel pazardaki en büyük payı tutması bekleniyor. Kuzey Amerika’nın bölgedeki kereviz tüketimi nedeniyle istikrarlı bir büyüme oranını gözlemlemesi bekleniyor. Petrolün artan önemi, önümüzdeki yıllarda piyasanın umutlarını iyileştirebilir. Avrupa, tüketicilerin artan harcama gücü nedeniyle tahmin süresi boyunca mükemmel bir şekilde yükselmesi bekleniyor. Sağlıklı yaşam tarzlarına sürekli olarak artan vurgu, bölgedeki ürün talebini teşvik etmesi beklenmektedir. Orta Doğu ve Afrika’nın bölgelerde kereviz tohumu yağı ihtiyacı sayesinde önemli bir büyüme hızı sergilemesi bekleniyor.

anahtar geliştirme :

Temmuz 2019 : Bir bitki üreme şirketi olan KWS Saat SE, Brezilya pazarında altı yeni hibrit mısır çeşidi başlatmayı planladığını açıkladı. Bu, şirketin konumunu ve NBSP’yi güçlendirmesine yardımcı olacaktır; Brezilya Müşteri tabanını artırın.

Rapor, Küresel Kereviz Tohumu Yağı Pazarı’ndaki ana şirketleri listeler :

 • katyani ihracatı
 • Kanta Enterprises Özel Sınırlı
 • Rakesh Sandal Endüstrileri
 • Hint baharat petrol endüstrisi
 • SVA organicsis
 • BOS doğal lezzetleri (P) Sınırlı
 • imparatorluk özleri
 • Expo uçucu yağlar
 • Sri Venkatesh Aromas
 • Suminter Hindistan Organics
 • Pioneer Enterprise
 • KWS SAAT SE KGAA

İlgili Haberleri Okuyun:

Elastomerik Köpük Pazarı

Elastomerik Köpük Pazarı

Elastomerik Köpük Pazarı

Elastomerik Köpük Pazarı

Elastomerik Köpük Pazarı

Elastomerik Köpük Pazarı

Elastomerik Köpük Pazarı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter