Küresel klorinli poliolefin yapışma polimer piyasası büyüklüğü, önümüzdeki yıllarda dikkat çekici bir büyümeye tanık olmak için beklenmektedir. Klor poliolefinler, yağ direnci, yangına dayanıklılık, dayanıklılık, güç vb. Gibi benzersiz özelliklere sahiptir. Klorlanmış poliolefin polimerleri elastik elastomerler ve güçlü termoplastikler olarak hareket edebilir. Bu özellikler, yapıştırıcılarda uygulama için ürün talebini arttırır, boya ve amp; Kaplamalar, Plastikler ve Amp; Kompozitler vb. Fortune Business Insights & Ticaret; Bu bilgiyi, & ldquo; klorlu poliolefin yapışma polimer pazarı, 2021-2028 ve rdquo; .

başlıklı bir raporda sundu.

Rapora göre, pazar birkaç nedenden dolayı dik momentum kazanıyor. Örneğin, dünya çapında artan inşaat ve yenileme faaliyetleri, boya ve amp için talebi yakar; kaplamalar, kauçuk ve plastik ve amp; kompozitler. Ticari ve konut sektörlerinde yükselen inşaat faaliyetleri piyasa büyümesini önemli ölçüde artırması bekleniyor.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/chlorinated-polyolefin-adhesion-promoter-market-104173

Raporun Kapsamı:
Mevcut ve ortaya çıkan trendlere ilişkin istatistiklerin derinlemesine analizi, Klorlu Poliolefin Yapışma Artırıcı Pazarı dinamikleri hakkında netlik sağlar. Rapor, Porter’ın tedarikçileri ve müşterileri anlama, çeşitli acentelerin oluşturduğu riskler, rekabet gücü ve bir kaynağı anlamak için gelecek vaat eden işadamları gibi çeşitli özelliklerin önemini analiz etmeye yönelik beş gücünü içeriyor. değerli. Ayrıca rapor, çeşitli şirketlerin Klorlu Poliolefin Yapışma Artırıcı Pazarı araştırma verilerini, faydaları, brüt kar marjını, küresel Klorlu Poliolefin Yapışma Artırıcı Pazarı stratejik kararlarını ve daha fazlasını tablolar, grafikler ve rakamlar aracılığıyla kapsar. bilgi grafikleri.

segmentasyon –

Tip bazında, piyasa klorlanmış polipropilen ve korin polietilen içine bifür eder. Uygulaması temelinde, piyasa segmentleri metaller, kauçuk, boya ve amp; kaplamalar, yapıştırıcılar, plastik ve amp; Kompozitler vb. Coğrafi olarak, piyasa Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Orta Doğu ve AMP’ye sınıflandırılmıştır; Afrika.

Rapor kapsamı –

 • Rapor, kilit teknolojik gelişmeler ve kilit pazar eğilimleri hakkında önemli bilgileri vurgulamaktadır.
 • Rapor, Covid-19 Pandemic’in etkisini analiz ediyor.
 • Rapor, pazarın rekabetçi peyzajı hakkında bilgi sağlar.
 • Rapor, farklı coğrafyalardaki politik, sosyal, ekonomik, teknolojik ve çevresel yönleriyle ilgili değerli bilgiler sağlar.

sürücüler ve amp; Kısıtlamalar –

genişleyen otomotiv endüstrisini büyük büyüme sürücüsü olacak

Klorlu poliolefin yapışma polimerleri, otomobil parçalarında uygulanan boyaların ve kaplamaların yapışma mukavemetini iyileştirir. Otomotiv endüstrisinin, kişi başına yüksek olması nedeniyle yüksek oranda büyümesi ve kişisel araçlara olan talebin artması bekleniyor, küresel klorinli poliolefin yapışma polimer piyasası büyümesini desteklemesi bekleniyor.

Klorlu poliolefin yapışma polimerleri, son ürünün parlamasını bozma ve arttırma riskini azaltmak için PVC boruların üretiminde kullanılır. PVC borulardan ve kabloların endüstrisindeki spiral ürün talebi piyasa büyümesini sürdürmesi bekleniyor.

ayrıca, ticari ve konut sektörlerinde yapılan inşaat faaliyetlerinin piyasa büyümesini önemli ölçüde artırması bekleniyor.

Bununla birlikte, dalgalanan ham petrol fiyatları ve katı hükümet düzenlemelerinin pazar büyümesini engellemesi bekleniyor.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/chlorinated-polyolefin-adhesion-promoter-market-104173

bölgesel görüşler –

Asya, Küresel Market’e sürekli olarak hükmetmek için Pacific

Asya Pasifik, küresel klorinli poliolefin yapışma polimer piyasası payında baskın çıkması muhtemeldir. Genişleyen otomotiv endüstrisi ve artan altyapı gelişim faaliyetlerinin önümüzdeki yıllarda büyümeyi teşvik etmesi bekleniyor. Ek olarak, ürün yenilikleri, sağlam araştırma ve geliştirme işletmeleri ve son kullanımlı sektörlerden kaynaklanan ürün talebi, yakıt piyasası büyümesi bekleniyor.

Kuzey Amerika, büyük bir pazar payı tutar ve küresel pazarda ikinciyi sıralaması beklenmektedir. Otomobil endüstrisinde kamuoyunun farkındalığı ve kişi başına yüksek oranda büyük yatırımlar piyasa büyümesini arttırması muhtemeldir.

Avrupa, sağlam bir otomotiv bazını ve güçlü bir şekilde büyüyen bir otomobil endüstrisini içerir. Avrupa, otomotiv endüstrisinde başvuru için artan ürün talebinin artması nedeniyle önümüzdeki yıllarda önemli bir büyüme tanık olmaları bekleniyor.

Orta Doğu ve AMP; Afrika’nın önümüzdeki yıllarda önemli bir büyümeye tanık olmaları bekleniyor. Büyüme, üretim tesislerdeki gelişmelere atfedilebilir.

Latin Amerika’nın üretim üsleri eksikliği nedeniyle durgunluğa tanık olma olasılığı yüksektir.

rekabetçi manzara –

ürün piyasaya sürülmesi ve amp ile büyütülmesi için piyasa rekabeti; Genişletmeler

Piyasa, büyük bölgesel ve küresel oyuncuların varlığı nedeniyle şiddetli bir rekabet yaşar. Piyasada faaliyet gösteren büyük işletmeler, yeni ürün lansmanları, teknolojik gelişmeler vb. Gibi çeşitli organik büyüme stratejileri benimsemek, pazar konumlarını arttırmak ve gelirlerini arttırmak. Birleşme, devralmalar, ortaklıklar, işbirlikleri vb. Gibi inorganik büyüme stratejilerini eşzamanlı olarak benimsiyorlar. Örneğin, Sika, Akustik kaplama malzemeleri ve yapıştırıcılar için Eylül 2016’da Brezilya’da yeni bir tesis başlattı.

endüstri gelişmeleri –

 • Haziran 2020: Mica Corporation, Mica MC-634 olarak adlandırılan ilk kompostlanabilir adezyon promotörünü başlattı. Şirket, paketleme endüstrisinin sürdürülebilir yiyecek ve içecek ambalaj ürünleri yaratmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Küresel klorinli poliolefin yapışma polimer pazarındaki temel oyuncular şunlardır:

 • Momentive Performance Materyalleri A.Ş.
 • Eastman Chemical Company
 • Dow Corning Corporation
 • basf se
 • arkema sa
 • Evonik Industries AG
 • Altana AG
 • Hava Ürünleri ve Kimyasallar A.Ş.
 • sika
 • akzonobel nv

İlgili Haberleri Okuyun:

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter