İnşaat sektöründeki artan yatırımlar, piyasanın sağlıklı bir büyümesini teşvik etmesi, devletlerin fortune iş görüşlerini, bir raporda ve ldquo; Levha Döşeme Piyasası Boyutu, Share Endüstri analizi, uygulama (konut, ticari) ve bölgesel tahmin, 2020-2028. & Rdquo; Piyasa büyüklüğünün dayanıklı döşeme talebi nedeniyle çoğalması bekleniyor.

Levha döşeme pazarındaki rapor, özellikle de, son zamanlarda küresel pazarda önemli gelişmeler ve önemli gelişmeler. Rapor ayrıca, gelişmekte olan trendler ve yeni yenilikçi ürünler konusunda tam donanımlı bir çalışma sunar. Ayrıca, birincil görüşme ve çalışma masası araştırmalarını içeren sağlam araştırma metodolojisi raporda ele alınırken, ayrıca R D faaliyetlerini ve gelişmekte olan firmaların pozisyonlarını güçlendirmesi ve ön planda kalmaları için stratejileştirmeyi desteklemek için en son gelişmelere dikkat çekici bir bakış sağlar.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/sheet-flooring-market-103401

Raporun Kapsamı:
Mevcut ve ortaya çıkan trendlere ilişkin istatistiklerin derinlemesine analizi, Sac Döşeme Pazarı dinamikleri hakkında netlik sağlar. Rapor, Porter’ın tedarikçileri ve müşterileri anlama, çeşitli acentelerin oluşturduğu riskler, rekabet gücü ve bir kaynağı anlamak için gelecek vaat eden işadamları gibi çeşitli özelliklerin önemini analiz etmeye yönelik beş gücünü içeriyor. değerli. Ayrıca rapor, çeşitli şirketlerin Sac Döşeme Pazarı araştırma verilerini, faydaları, brüt kar marjını, küresel Sac Döşeme Pazarı stratejik kararlarını ve daha fazlasını tablolar, grafikler ve rakamlar aracılığıyla kapsar. bilgi grafikleri.

pazar sürücüsü :

Shaw Industries’in ve ABD katlarının gelişmeyi teşvik etmek için anlaşması

Sac döşeme, daha iyi nem ve NBSP; geleneksel olanlardan daha iyi bir nem ve NBSP; Buna ek olarak, konut ve ticari sektörlerdeki artan zemin konstrüksiyonu daha sonra gelecek yıllarda piyasanın hızlı bir şekilde genişlemesini sağlayabilir. Çeşitler, ahşap görünümlü vinil levha, taş görünümlü vinil levha ve karo-görünüm vinil levha içerir. Ancak, sağlık ve amp; Çevresel kaygıların tahmin süresi boyunca pazarın büyümesini kısıtlaması bekleniyor.

Dünyanın en büyük halı üreticilerinden biri olan en büyük halı üreticilerinden biri, yıllık gelirden 6 milyar dolardan daha fazla olan ve dünya çapında yaklaşık 22.000 çalışanından biri olan Shaw Industries, lüks vinil kiremit işini elde etmek için ABD katlarıyla bir anlaşma imzaladığını açıkladı. Bu stratejinin sert yüzeydeki ve lüks vinil karo piyasalarındaki konumlarını güçlendirmesi bekleniyor. Ayrıca, Kompozit Döşeme’nin yanı sıra parke ürünleri de katılımından dolayı Shaw Industries’in ürün teklifini de hızlandıracak. Ayrıca, hafif, maliyet etkinliği ve kolay bakım özellikleri nedeniyle geleneksel gri kuvarsitten dayanıklı döşemeye geçişi, piyasayı büyük ölçüde etkileyebilir.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/sheet-flooring-market-103401

bölgesel analiz :

İnşaat sektöründeki ağır yatırımlar Asya Pasifik’teki büyümeyi teşvik etmek için

Güney Afrika’da genişleme konut sektörü, Türkiye ve Hindistan ve NBSP için kolay erişilebilirlik nedeniyle Hindistan; Krediler ve Değişen Müşteri Yaşam Tarzı, piyasanın hızlı genişlemesini sağlayabilir. Latin Amerika’nın, bölgedeki piyasa için fırsatlar yaratabilecek olan patlama konut sektörü genişlemesinin bir sonucu olarak istikrarlı bir büyüme yaşaması bekleniyor.

Asya Pasifik, ürün çeşitliliği ve daha iyi tasarımlara yönelik tüketici eğilimi sayesinde pazara hükmetmesi bekleniyor. Dahası, yükselen nüfus artışı, inşaat sektöründeki ağır yatırımlar ve gelişmiş konut inşaat talebi, bölgedeki pazarın sağlıklı gelişimi daha da geliştirebilir. Bölgedeki devam eden evrim sayesinde Avrupa’nın hızla artması bekleniyor. Modern mimari yapılar için gelişen bina ve altyapı kalıpları, bölgedeki pazarın büyümesini arttırması bekleniyor.

kayda değer gelişme

Ocak 2018: Büyük bir zemin ve duvar kaplamaları üreticisi olan Tarkett, Avrupa ve Kuzey Amerika’daki lüks vinil fayans üretim kapasitesini önemli ölçüde artırmak için 85,9 milyon ABD doları yatırım yaptığını açıkladı.

Rapor, global levha döşeme ve NBSP’deki ana şirketleri listeler; Market :

  • mohawk Industries, inc
  • Tarkett
  • Shaw Industries Group, Inc.
  • AFI Licensing LLC
  • Gerflor, forbo
  • interface, inc.
  • Toli Corporation
  • beaulieu uluslararası grup
  • milliken Şirket.

İlgili Haberleri Okuyun:

Elastomerik Köpük Pazarı

Elastomerik Köpük Pazarı

Elastomerik Köpük Pazarı

Elastomerik Köpük Pazarı

Elastomerik Köpük Pazarı

Elastomerik Köpük Pazarı

Tekstil Kimyasalları Pazarı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter