çeşitli son kullanım sektörlerinden gelen kostik soda için artan talep, piyasanın genişlemesine yardımcı olması beklenmektedir, Devletler Fortune Business Insights, bir raporda, patlayan kağıt ve hamur endüstrisinin pazarın sağlıklı büyümesini teşvik etmesi bekleniyor. tahmin süresi.

Sıvı kostik soda pazarı hakkındaki rapor, özellikle son zamanlarda dakikaları ve önemli küresel pazar iyileştirmelerini belirtir. Rapor ayrıca, gelişmekte olan trendler ve yeni yenilikçi ürünler konusunda tam donanımlı bir çalışma sunar. Ayrıca, birincil görüşmeleri ve masa araştırmalarını içeren sağlam araştırma metodolojisi raporda ele alınmıştır. Ayrıca, gelişmekte olan şirketleri desteklemek ve konumlarını güçlendirmek için dikkate değer bir genel bakış sunmak.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/liquid-caustic-soda-market-103423

Raporun Kapsamı:
Mevcut ve ortaya çıkan trendlere ilişkin istatistiklerin derinlemesine analizi, Sıvı Kostik Soda Pazarı dinamikleri hakkında netlik sağlar. Rapor, Porter’ın tedarikçileri ve müşterileri anlama, çeşitli acentelerin oluşturduğu riskler, rekabet gücü ve bir kaynağı anlamak için gelecek vaat eden işadamları gibi çeşitli özelliklerin önemini analiz etmeye yönelik beş gücünü içeriyor. değerli. Ayrıca rapor, çeşitli şirketlerin Sıvı Kostik Soda Pazarı araştırma verilerini, faydaları, brüt kar marjını, küresel Sıvı Kostik Soda Pazarı stratejik kararlarını ve daha fazlasını tablolar, grafikler ve rakamlar aracılığıyla kapsar. bilgi grafikleri.

pazar sürücüsü :

axiall eski ve dünya endüstrilerinin büyümesini arttırmaya karşı anlaşması

Artan ortaklıklar ve işbirliğinin piyasanın önümüzdeki yıllarda hızlı bir şekilde genişlemesini sağlaması beklenmektedir. Örneğin, Mart 2016’da, Axiall eski, dünya endüstrileri, otomotiv ve ağır hizmet tipi bir soğutmacı şirketi olan bir sıvı kostik soda dağıtım sözleşmesine girdiğini açıkladı. Ortak girişimin her iki şirketin konumunu güçlendirmesi bekleniyor. Kimya ve diğer son kullanım endüstrilerinden artan talep, piyasanın büyümesini daha da teşvik etmesi bekleniyor. Aracın genel ağırlığını azaltmak için otomobil ve havacılık endüstrilerinde alüminyumun artan kullanımı, pazar büyümesini teşvik etmesi bekleniyor. Ayrıca, sıvı kimyasal, kimyasal hamur, doku sindirimi, esterifikasyon, transesterifikasyon, amfoterik metallerin ve metallerin çözülmesi, temizlik, gıda hazırlama, su arıtma ve diğerleri gibi çok sayıda uygulamaya sahiptir. Dolayısıyla, çeşitli endüstrilerin artan talepleri piyasayı artırması bekleniyor. Ancak, alkali doğada aşındırıcıdır. Karbon emisyonları ve olumsuz çevresel etkinin benimsenmesini engellemesi muhtemeldir.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/liquid-caustic-soda-market-103423

bölgesel analiz:

Asya Pasifik

içinde büyümeyi yoğunlaştırmak için hammaddenin kullanılabilirliği

Asya Pasifik, hammadde ve daha düşük işçilik maliyetlerinin kolaylığı nedeniyle piyasadaki en büyük payı bekleniyor. Çin, kostik sodanın en büyük üreticisi ve tüketicisidir. Kuzey Amerika’nın ABD Avrupa’daki kapsamlı üretim nedeniyle piyasadaki ikinci pozisyonu tutması bekleniyor. Kağıt ve alümina endüstrileri. Latin Amerika, Orta Doğu ve Afrika’nın bölgenin endüstri eksikliği nedeniyle önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor. Bununla birlikte, şirketlerin bitkileri kurmaya yönelik olan firmaların bu bölgelerdeki pazarın sağlıklı gelişimini geliştirebilir.

anahtar geliştirme:

Ocak 2019 : Birleşik Yıldız Şirketi, Tristar Group & Rsquo, MTBE ve kostik soda gibi sıvı kimyasallar için nakliye hizmeti sunmak için SABIC Industries ile bir anlaşma imzaladı.

Rapor, Küresel Sıvı Kostik Soda Marketteki kilit oyuncuları listeler :

 • dowdupont
 • Oxychem
 • ineos chlor ltd
 • asahi cam
 • Axiall eski
 • covestro
 • Shin-Etsu Chemical
 • akzonobel
 • solvay
 • basf
 • SABIC

İlgili Haberleri Okuyun:

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter