Küresel sodyum dikromat piyasası, önümüzdeki yıllarda inşaat sektöründen pigmentler için artan talep nedeniyle önemli bir büyümeyi sergilemektedir. Sodyum dikromat, korozyonu inhibe etmek ve diğer kimyasallar üretmek için kullanılan kristalin biçiminde kırmızımsı bir inorganik sodyum tuzudur. Fortune Business Insights, & Ldquo; Sodyum Dikromat Piyasa Boyutu, Share Endüstri analizi, uygulama (metal bitirme, pigmentler, ahşap koruyucu, deri bronzlaşma, diğerleri) diğerleri ve bölgesel tahmin, 2019-2029 ve rdquo; , piyasanın nitel ve kantitatif bir analizini ve büyüme parametrelerini sunar.

Covid-19’un etkisi sadece sağlık sektöründe değil, tüm iş sektörlerinde yıkıcıdır. Dünya ekonomisi dalgalanıyor ve çeşitli ulusların hükümetleri, koronavirüs ile savaşmak için antidotların geliştirilmesine büyük ölçüde yatırım yapıyor. Geçici durdurulmuş işletmelerin çoğu, makine öğrenme araçlarını gelir elde etmek ve ekonomik kaybı karşılamak için yeni stratejiler olarak edinmektir.

Fortune Business Insights’ta, Coronavirus Pandemic’in etkilenen çeşitli pazarlara özel raporlar sunuyoruz. Bu raporlar, tüm gerçeklerin ve rakamların tam olarak değerlendirilmesinden sonra yapılır ve yatırımcıların önümüzdeki yıllarda daha iyi gelir üretimi için stratejik kararlar vermelerine yardımcı olacaktır.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/sodium-dichromate-market-102381

Raporun Kapsamı:
Mevcut ve ortaya çıkan trendlere ilişkin istatistiklerin derinlemesine analizi, Sodyum Dikromat Pazarı dinamikleri hakkında netlik sağlar. Rapor, Porter’ın tedarikçileri ve müşterileri anlama, çeşitli acentelerin oluşturduğu riskler, rekabet gücü ve bir kaynağı anlamak için gelecek vaat eden işadamları gibi çeşitli özelliklerin önemini analiz etmeye yönelik beş gücünü içeriyor. değerli. Ayrıca rapor, çeşitli şirketlerin Sodyum Dikromat Pazarı araştırma verilerini, faydaları, brüt kar marjını, küresel Sodyum Dikromat Pazarı stratejik kararlarını ve daha fazlasını tablolar, grafikler ve rakamlar aracılığıyla kapsar. bilgi grafikleri.

Raporun vurgulanması:

Rapor, piyasaya 360 derecelik bir genel bakış sunar ve büyüme sürücülerini, kısıtlamaları, zorlukları ve yaklaşmakta olan fırsatları tartışır. Ayrıca, piyasanın ana endüstrisi gelişmelerini ve diğer ilginç görüşlerin piyasaya sürüldüğünü de vurgulamaktadır. Bunun yanı sıra, raporda pazarda faaliyet gösteren oyuncuların isimlerini ve atfedilen faktörlerle lider oyuncuların isimlerini ve rakamlarını listeler. Rapor hakkında daha fazla bilgi için, Şirket web sitesine giriş yapın.

sürücüler ve amp; Kısıtlamalar –

Güçlü> Tekstil endüstrisinden gelen pigmentlerin büyümesini ilerletmesi için artan talebin

Sodyum dikromat, inşaat ve tekstil endüstrilerinde daha fazla kullanılan boya ve kumaşlara turuncu rengi iletmek için pigment olarak kullanılır. Tüm dünyadaki tekstil ve inşaat endüstrilerinden artan talep, sodyum dikromat pazarının büyümesini teşvik eden önemli bir faktör olarak durmaktadır. Buna ek olarak, bu ürünün renk tutturma özelliği popülaritesini arttırmaya yardımcı olacak, böylece pazarın genişletilmesine yardımcı olacaktır.

Aksine, sodyum dikromat, doğada kanserojendir, yani kansere neden olabilir. Ayrıca, sodyum dikromata insana maruz kalma, kazançlı genetik sakatlama, körlük, bozulmuş doğurganlığa ve doğmamış çocukların zarar görmesine neden olabilir. Bununla birlikte, bir çözücü olarak sodyum dikromat kullanan boya ve kaplamaların yükselen popülaritesi, bina ve inşaat sektörlerinden talebi teşvik etmektir, böylece önümüzdeki yıllarda pazar için yeni büyüme fırsatları yaratıyor.

segment

Sodyum dikromat için piyasa, aşağıdakilere kategorize edilir:

Küresel sodyum karbonat pazarı, uygulama ve bölge temelinde gruplandırılmıştır. Uygulama segmenti ayrıca deri bronzlaşma, ahşap koruyucu, metal bitirme, pigmentler ve diğerlerine ayrılmıştır.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/sodium-dichromate-market-102381

bölgesel analiz –

Kuzey Amerika, ahşabı korumak için artan talebi artırmak sayesinde büyük pay kaplıdır

Global sodyum dikromat pazarı, Asya Pasifik, Kuzey Amerika, Avrupa, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika, Asya’nın beş ana bölgeye kategorize edilmiştir. Bu bölgelerin her biri, uluslar temelinde daha kategorize edilir. Bunlar arasında, Kuzey Amerika, Ticari alanlarda ve konutlarda kullanılan odunları korumak için artan talebi nedeniyle 2018’deki en büyük sodyum dikromat pazar payını oluşturdu. Avrupa’daki pazar da önümüzdeki yıllarda çeşitli son kullanım endüstrileri için görsel olarak zorlayıcı ürün ambalajları oluşturma ihtiyacı nedeniyle önemli bir büyüme gösterecektir. Ayrıca, Asya Pasifik piyasasının deri endüstrisinden yüksek talep sergilemesi muhtemeldir. Sodyum dikromat, bronzlaşma uygulaması için kullanılır. Hindistan ve Çin, lider deri üreticileridir ve bu nedenle piyasa büyümesine büyük katkıcılardır.

rekabetçi manzara –

Güvenlik çözümlerinin gelişmiş versiyonunun gelişimine odaklanan şirketler Rekabette bulunmak için kalır

Sodyum dikromat için piyasada faaliyet gösteren oyuncular, daha iyi gelir elde etmek ve piyasada önemli bir pozisyon kazanmak için yenilikçi ürünler için araştırma ve geliştirme faaliyetlerine yatırım yapmaktadır. Bunun yanı sıra, ortak girişimler, sözleşmeler ve anlaşmalar, ortaklıklar ve diğerleri piyasadaki en üst sırada yer almak için ortak girişimler, sözleşmeler ve anlaşmalar gibi işbirlikçi çabalarda bulunurlar.

Sodyum dikromat pazarının temel oyuncularından bazıları şunlardır:

 • Chongqing Minfeng Chemical Co, Ltd.
 • Gansu Qiyuan Kromat Kimyasal Üretim Co, Ltd
 • Elementis
 • Sichuan Yinhe Chemical Co, Ltd.
 • Soda Sanayii A.Ş.
 • Hebei Chromate Chemical Co Ltd.
 • Amerikan elementleri
 • vishnu kimyasalları
 • Nippon Kimyasal Sanayi Co, Ltd.
 • xinjiang şarkı boynuz grubu
 • diğerleri

İlgili Haberleri Okuyun:

Tekstil Kimyasalları Pazarı

Tekstil Kimyasalları Pazarı

Tekstil Kimyasalları Pazarı

Tekstil Kimyasalları Pazarı

Tekstil Kimyasalları Pazarı

Tekstil Kimyasalları Pazarı

Tekstil Kimyasalları Pazarı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter