Küresel söndürme ajanları piyasa büyüklüğü, önümüzdeki birkaç yıl boyunca, hükümet organlarının yangın kazalarını kontrol etmek için geçen katı kurallardan dolayı sabit bir momentum kazanması öngörülmektedir, Fortune Business Insights & Ticaret;, raporunda, Başlıklı, & ldquo; Söndürme ajanları Piyasası Boyutu-2021-2028 & rdquo;

Akıllı şehirlerin yapımına yol açan daha fazla kentleşme, yüksek teknoloji ve yenilikçi teknolojiler, ticari alanlara olan talep ve kişisel büyüme inşaat operasyonlarının yoğunluğunu arttırmıştır. Böylece yangın söndürücülere olan talep de artmıştır. Ayrıca, birçok yangın sigortası şirketi, sigorta talep etmek için konut ve ticari amaçlar için yangın söndürücüleri kurma kurallarını zorlamıştır. Bu, pazarın büyümesini zorunlu yıllarda sürmesi bekleniyor.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/extinguishing-agents-market-103955

Raporun Kapsamı:
Mevcut ve ortaya çıkan trendlere ilişkin istatistiklerin derinlemesine analizi, Söndürücü Maddeler Pazarı dinamikleri hakkında netlik sağlar. Rapor, Porter’ın tedarikçileri ve müşterileri anlama, çeşitli acentelerin oluşturduğu riskler, rekabet gücü ve bir kaynağı anlamak için gelecek vaat eden işadamları gibi çeşitli özelliklerin önemini analiz etmeye yönelik beş gücünü içeriyor. değerli. Ayrıca rapor, çeşitli şirketlerin Söndürücü Maddeler Pazarı araştırma verilerini, faydaları, brüt kar marjını, küresel Söndürücü Maddeler Pazarı stratejik kararlarını ve daha fazlasını tablolar, grafikler ve rakamlar aracılığıyla kapsar. bilgi grafikleri.

segmentasyon:

piyasa halotron, köpük, karbondioksit, ıslak kimyasal yangın söndürme ajanları ve diğerlerine göre bölümlenir. Uygulamaya dayanarak, ticari, endüstriyel, askeri ve denizciliklere ayrılmıştır. Pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve AMP’ye kategorize edilmiştir; Coğrafya ile Afrika.

Raporun belirgin özellikleri:

Rapor, söndürme ajanlarını endüstris büyüklüğünü, payını ve büyümesini etkileyen sürücüler ve kısıtlamalar hakkında görüşler sunar. Ayrıca, bölgesel büyüme ile birlikte mevcut tüm olası segmentleri tanımlar. Son birleşme, devralmalar ve yeni ürün lansmanlarını izler. Son olarak, piyasadaki kilit oyuncular hakkında bilgi verir, en üst düzey iş kararları almak için en iyi stratejileri ve COVID-19’un piyasadaki etkisini ve rsquo büyümesi hakkında bilgi verir.

sürücüler ve kısıtlamalar

büyümeyi sürmek için çevre dostu söndürme ajanlarının kullanımı

Çevreyi korumak için endişeyi artırmak, üreticiler tarafından çevre dostu sistemlerin kabul edilmesine yol açmıştır. Böylece Tayvanlı bir şirketi akılda tutarak, Tayvanlı bir şirket, Win Time Technology, Şubat 2021’de devrimci bir bitki tabanlı yangın söndürme ajanı başlattı. Bu yangın söndürücülerde kullanılan ajanlar cilt ve akciğer dostudur. Doğrudan içilebilir olacak kadar güvenlidirler. Dahası, kompakt, taşınabilir ve kullanımı kolay yangın söndürücüler piyasada mevcut olan yangın söndürücülerin, piyasayı önümüzdeki yıllarda piyasayı tanıtacak olan, kullanım için mesleki eğitim gerektirmediğinden daha büyük bir ölçekte kullanımını teşvik edecektir.

Çevirme tarafında, ortamdaki kimyasal söndürme ajanları ile ilgili tehlike ve bireylerin yanı sıra piyasa için büyük kısıtlama olması bekleniyor.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/extinguishing-agents-market-103955

bölgesel görüşler

Kuzey Amerika’da büyümeyi desteklemek için iş güvenliği ve sağlık yönetimi tarafından sıkı kurallar

Coğrafi olarak, Kuzey Amerika, küresel pazarda baskın konumda. Bu büyüme, ABD’nin güvenliği kuralları ve bölgedeki yeni inşaat işlerinin yükselen sayısındaki sıkı yönergelere atfedilebilir. Ayrıca, kurulan bir yangın söndürücünün varlığı, büyümeyi arttırır.

Öte yandan, Asya Pasifik, Çin ve Hindistan’daki çok sayıda söndürme ajanı bazından dolayı daha hızlı bir şekilde büyümek için ayarlanmıştır. Bu bölgedeki pazarı artıracak.

rekabetçi manzara

Temel oyuncular yenilikçi tasarımlara ve amp’a odaklanır; Rekabeti yoğunlaştırmak için sürdürülebilirlik

Küresel Söndürme Ajanları pazarında faaliyet gösteren üreticiler şu anda kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi ve çevre dostu ürünleri tanıtmaya odaklanmaktadır. Örneğin, 2020 Ocak’ta yayınlanan yangın güvenliği kodları ve yönetmeliği tarafından bir rapor, MariOff & Nbsp tarafından yüksek sis gibi su sis bastırma sistemlerinin; geleneksel su yangın söndürücü sistemlerinden daha az su kullandığını belirtti. Hi-sis, aşırı basınç ve özel nozüllerin kullanımı daha büyük bir yüzey alanına su püskürtün. Bu tür sistemler çoğunlukla yoğun nüfuslu alanlarda ve su hasarının zararlı olacağı yerlerde kullanılır. Bu söndürücü, küresel ısınmaya katkıda bulundukları için gaz söndürme ajanları için uygun bir değiştirmedir.

endüstri geliştirme

Haziran 2019: Fike, itici yangın durdurma teknolojisine dayalı Novotec 1230 yangın koruma sıvısı kullanan bir yangın söndürme sistemi tanıttı .

Söndürme ajanları piyasasında kapsanan anahtar oyuncuların listesi:

  • 3m
  • fitech
  • amerikan pasifik
  • Amerex Corporation
  • Ansul
  • Fabrik Chemischer PR & AUML; Parat Von Dr. Richard Sthamer GmbH Co.
  • kg yamato protec.
  • Surequip
  • Extover yangın söndürücü

İlgili Haberleri Okuyun:

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter