Küresel cam filmleri pazar büyüklüğünün 2027 yılına kadar 2,90 milyar ABD dolarına ulaşması ve tahmin döneminde %5,71’lik bir CAGR sergilemesi bekleniyor. Fortune Business Insights, yüksek estetiğe sahip yeni pencere filmlerinin piyasaya sürülmesinin pazarın sağlıklı büyümesini destekleyeceğini bildiriyor, bir raporda cam filmi pazar büyüklüğü 2019’da 2,44 milyar ABD doları olarak gerçekleşti.

Koronavirüsün ortaya çıkması, dünya çapında çeşitli işletmelere büyük zarar verdi. Bu sağlık acil durumunun dünya genelinde çeşitli sektörleri olumsuz etkilediğini anlıyoruz. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı virüse karşı mücadelede yardımcı olabilir. Bazı sektörler mücadele ediyor ve bazıları gelişiyor. Hemen hemen her sektörün bu pandemiden etkileneceği tahmin ediliyor.

Bu kritik zamanda işletmeleri canlandırmaya yardımcı olmak için sürekli olarak raporlarımız üzerinde çalışıyoruz. Uzmanlığımız ve deneyimimiz, bu küresel salgın sırasında yeniden kazanmaya yardımcı olmak için muazzam faydalar sağlayabilir. 

Cam filmi pazarına ilişkin raporda şunlar yer alıyor :

 • Pazara ilişkin olağanüstü görüşler
 • Her şey dahil gerçekler ve rakamlar
 • En son endüstri gelişimi
 • Önde gelen oyuncularla ilgili veriler
 • Pazarda hakim bölgeler
 • COVID-19 Etkisi

 Örnek PDF Broşürü İsteyin: – 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/window-film-market-102081

Pazar Sürücüsü :

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Enerji Verimli Binalara Vurgu

Çevre dostu ve enerji verimli binalara artan odaklanma, pazarın hızlı bir şekilde genişlemesini sağlayacaktır. Enerji verimli yapılara olan yüksek talep, artan küresel ısınma ve iklim değişikliği nedeniyle pazarın büyümesini artırıyor. Ayrıca, cam filmlerinin kullanılması, enerji tüketimini %35 oranında azaltırken aynı zamanda ortam soğutmasını da önemli ölçüde iyileştirir. Filmler, binaların enerji tüketimini ve CO2 emisyonlarını azaltmak ve böylece çevreye fayda sağlamak için tasarlanmıştır. Ayrıca, artan altyapı gelişimi, önümüzdeki yıl pazar için fırsatları teşvik edebilir. Aynı şekilde, yeşil binaların inşasına yönelik katı hükümet düzenlemeleri de sonuç olarak pazarın genişlemesine yardımcı olacaktır.

 Rapor, Cam Filmleri Pazarındaki Kilit Şirketleri listeler:

 • 3M Şirketi
 • Eastman Kimya Şirketi
 • Amerikan Standart Cam Filmi
 • Madico Inc.
 • Hanita Kaplamalar
 • Solar Gard Performans Plastikleri
 • Toray Plastik (Amerika) Inc.
 • Armolan Cam Filmi
 • yansıtıcı 
 • Jüpiter Uluslararası
 • Başka

Satın Almadan Önce Soruşturma:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/window-film-market-102081

Bölgesel Analiz :

Kuzey Amerika’da Pazarı Teşvik Etmek İçin Pencere Güçlendirme Faaliyetleri

Kuzey Amerika pazarının, bölgedeki güneş ışığı araçlarının penetrasyonunu sınırlamak için güneş kontrol filmlerine olan yüksek talep nedeniyle, tahmin döneminde küresel pazarda en büyük paya sahip olması bekleniyor. Ayrıca, artan pencere güçlendirme faaliyetleri bölgedeki pazarın sağlıklı büyümesini etkileyecektir. Almanya, Fransa, İngiltere, Rusya gibi ülkelerde otomotiv filmlerine artan talep nedeniyle Avrupa’nın önemli bir paya sahip olması bekleniyor. Ayrıca, cam cephelere ve giydirme cephelere olan talep, Avrupa’daki pazarın sağlıklı büyümesini destekleyecektir. Asya Pasifik’in gelişmekte olan ülkelerdeki artan daralma faaliyetleri nedeniyle yüksek bir büyüme oranına tanık olması bekleniyor.

Anahtar Geliştirme :

Ağustos 2018:  Boya koruma ve cam filmleri tedarikçisi olan XPEL, Inc., Protex’in üç franchise sahibini ve ayrıca E-shields Heaths’in varlıklarını satın aldı. Şirket, bu satın alma yoluyla, ürünleri şirketin mimari iş versiyonunun bir parçası olarak yeniden markalaştırmayı ve ticarileştirmeyi hedefliyor. 

İlgili Haberleri Okuyun:

Termal Arayüz Malzemeleri Pazar Büyümesi

Termal Arayüz Malzemeleri Pazarı Coğrafi Segmentasyon

Önde Gelen Oyuncular ve Tahminler Tarafından Termal Arayüz Malzemeleri Pazar Analizi

Termal Arayüz Malzemeleri Pazar Fırsatları

Termal Arayüz Malzemeleri Pazar Geliri

Termal Arayüz Malzemeleri Pazar Talebi

Termal Arayüz Malzemeleri Pazar Fırsatları

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları