Küresel karınca kontrol pazarı, önde gelen şirketler tarafından yeni karınca kontrol cihazları ve ürünleri tanıtmak için yürütülen artan araştırma ve geliştirme faaliyetlerinden ivme kazanmaya hazırlanıyor. Bu bilgi  Fortune Business Insights™ tarafından  “ Karınca Kontrolü Pazar Büyüklüğü, Pay & Endüstri Analizi, Ürün Türüne Göre (Sprey, Yem, Toz), Uygulamaya Göre (Konut, Ticari, Endüstriyel, Tarım Arazisi) ve Bölgesel Tahmin, 2022-2029 .” Rapor ayrıca karıncaların endüstriyel, ticari ve yerleşim alanlarını yok etme eğiliminde olan en yaygın böcekler olduğunu belirtiyor. Bu nedenle bu ürünlere talep oldukça fazladır.

Şu anda dünya, COVID-19 salgınının patlak vermesi nedeniyle büyük ekonomik zorluklarla karşı karşıya. Hammadde fiyatlarında bir artışa, şirketlerin tamamen kapanmasına ve tedarik zincirlerinin ciddi şekilde bozulmasına neden oldu. Bir aşı bulunmadıkça ve bulunana kadar, bu tür ciddi zorluklarla ne zamana kadar yüzleşmeye devam etmemiz gerektiğini kimse bilemez. Pandemi sırasında satışları artırmanıza yardımcı olacak gerçek raporlar sunuyoruz.

Örnek Rapor Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/ant-control-market-103067

Bu Rapor Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir:

 • Yakın gelecekte hangi segment pazara liderlik edecek?
 • Önümüzdeki yıllarda en yüksek geliri hangi şirket elde edecek?
 • Önemli oyuncular, COVID-19’un ortasında karınca kontrol çözümlerinin satışlarını nasıl artıracak?
 • Küresel pazarın tahmini, tarihsel ve mevcut boyutları nelerdir?

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeye Yardımcı Olan Otel, Restoran ve Konut Topluluklarının Sayısının Artırılması

Karıncalar, astım gibi çeşitli hastalıkları daha da yayabilecek ve alerjiye neden olabilecek çeşitli bakteri ve mikropları yanlarında taşırlar. Bu koşullar insanlar ve evcil hayvanlar için tehlikeli olabilir. Böceklerin neden olduğu bu tür hastalıklar nedeniyle artan ölüm oranları, karınca kontrol çözümlerine ve cihazlarına olan talebi artıracak. Karıncalar, ofislerde, depolarda, restoranlarda, hastanelerde ve yerleşim alanlarında bulunan en yaygın zararlılardan biridir. Bunun nedeni, bu yerlerin onlara barınak, yiyecek ve su sağlamasıdır.

Ayrıca, artan sayıda konut, sağlık tesisi, iş yeri ve otel, insanların karıncaların yaygınlığını kısıtlamasına neden oluyor. Ayrıca hijyen konusunda artan bilinçlendirme programları da bu büyümeye katkı sağlayacaktır. Karıncaların tamamen yok edilmesi imkansız olsa da, karınca kontrol çözümlerinin kullanılması, onların insan yaşamı üzerindeki etkilerini önlemeye yardımcı olacaktır. Ancak, hükümetler bu ürünlerin ticari uygulamalarına sıkı yasalar getiriyor. Bu faktör, önümüzdeki yıllarda karınca kontrol pazarının büyümesini engelleyebilir.

Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/ant-control-market-103067

Bölgesel Analiz-

Kuzey Amerika, Artan Konut Projesi Sayısıyla Stokta Domine Edecek

Coğrafi olarak, Kuzey Amerika’nın yakın gelecekte en büyük karınca kontrolü pazar payını oluşturması bekleniyor. Bu büyüme, bölgedeki artan sayıda depo, ofis ve konut topluluğuna bağlanabilir. Ayrıca, karıncaların artan prevalansı büyümeye yardımcı olacaktır. ABD Nüfus Bürosu ve ABD Konut ve Kentsel Gelişim Bakanlığı, Şubat 2020’de ABD’de yaklaşık 765.000 yeni evin satıldığını belirtti. Bu, insanları karınca kontrol hizmetlerini tercih etmeye sevk edecektir.

Asya Pasifik’in ise karıncaların ekinlere verdiği zararın artmasıyla hızla büyümesi bekleniyor. Ayrıca, bölgedeki zararlılarla ilişkili alerjilerin ve diğer bulaşıcı hastalıkların artan prevalansı büyümeyi destekleyecektir.

Rekabetçi Peyzaj-

Önemli Oyuncular Artan Talebi Karşılamak için Yenilikçi Ürünler Başlatmaya Odaklanıyor

Karınca kontrolü için küresel pazar, çeşitli önde gelen şirketlerin varlığıyla parçalanmıştır. Ağırlıklı olarak son teknoloji ürünleri piyasaya sunmak için araştırma ve geliştirme faaliyetlerine yatırım yapmaya çalışıyorlar. Aşağıda sektördeki en son iki gelişme yer almaktadır:

 • Mart 2020 : Syngenta AG, kullanıma hazır en yeni Outcast Ant Bite istasyonunu tanıttı. Karıncaların yaygınlaşmasını önleyen etkili ve temiz bir karınca kontrol çözümüdür.
 • Şubat 2020 : Neudorff USA, Antixx Fire Ant Bait adlı en yeni karınca kontrol çözümünü tanıttı. Aktif bir bileşen olan spinosad içerir.

Piyasada faaliyet gösteren tüm karınca kontrol çözümü sağlayıcılarının listesi:

 • Syngenta AG
 • BASF SE
 • Sumitomo Kimya
 • Bayer CropScience
 • sözdizimi
 • Birleşik Fosfor Sınırlı
 • FMC Şirketi
 • Nufarm Limited
 • Rentokil Initial Plc.
 • Kontrol Çözümü
 • ADAMA Tarım Çözümleri
 • Diğer önemli pazar oyuncuları

Özelleştirilmiş Rapor Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/ant-control-market-103067

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Fortune Business Insights™

LinkedIn  | heyecan  | Bloglar