Küresel badem unu pazar büyüklüğünün, çeşitli uygulama endüstrilerinden gelen artan talep nedeniyle kayda değer bir büyümeye tanık olması bekleniyor. Genellikle öğütülmüş badem olarak bilinen badem unu, beyazlatılmış veya kabuğu soyulmuş öğütülmüş bademlerden yapılır. Kek, kurabiye, hızlı ekmek ve makaron gibi unlu mamullerin yapımında yaygın olarak kullanılır. Fortune Business Insights™, yeni raporlarında badem ununun yüksek besleyici özelliklerinin pazarı artıran önemli bir faktör olduğunu söylüyor. Raporun başlığı, Badem Unu Pazar Büyüklüğü, Pay & Sanayi Analizi, Niteliğine Göre (Geleneksel, Organik), Biçime Göre (Beyazlatılmış, Doğal), Son Kullanıma Göre (Ev, Yemek Servisi, Endüstriyel) Diğer ve Bölgesel Tahmin, 2022- 2029.”

Rapor, piyasanın kapsamlı bir analizine dayanmaktadır ve buna ilişkin kapsamlı bir genel bakış sunmaktadır. Sürücü, kısıtlamalar, zorluklar ve fırsatlar gibi pazarın ana parametrelerini kapsar. Bunun dışında, rapor, önemli endüstri gelişmeleri ve ilginç içgörüler ile badem unu pazarındaki hakim trendleri vurgulamaktadır. Ayrıca doğa, biçim, son kullanıcı ve diğerleri gibi kategorilere göre pazarın çeşitli bölümlerini listeler. Rapor, şirketin web sitesinde satışa sunulmuştur.

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/almond-flour-market-101928

Önemli Badem Unu Pazarı Üreticileri:

  • Treehouse California Badem, Inc.
  • Bob’un Kırmızı Değirmeni Doğal Gıdaları
  • Doğanın Seçimi
  • Hodgson Değirmen, Inc.
  • İyiliğe Dürüst
  • Mavi Elmas Yetiştiricileri
  • Tahılsız JK Gurme
  • Nature’s Eats Inc.
  • Honeyville
  • Diğerleri

 

Sürücüler –

Pazarı Yönlendirmek İçin Besin Zengini Unlu Mamülleri Tercih Eden Sağlık Bilincine Sahip Kişilerin Artan Sayısı

Glutensiz ürünlere yönelik artan talep, badem unu pazarının büyümesini destekleyen önemli bir faktördür. Bunun yanı sıra bademin sağlıklı doymamış yağlar, manganez ve protein içeriği gibi fonksiyonel özelliklerinin de pazarın genişlemesine yardımcı olması bekleniyor. Ayrıca badem, E vitamini gibi besinler açısından zengindir ve antioksidan görevi gördüğü için çeşitli kalp hastalıkları riskini azaltmaya yardımcı olur. Badem ununun sağlığı geliştirici kalitesinin, tahmin döneminde genel pazarı yönlendirmesi bekleniyor.

Aksine, kinoa unu, ayçiçeği çekirdeği unu, hindistancevizi unu, nohut unu ve diğerleri gibi badem unu için daha ucuz ikamelerin varlığı, genel pazar için büyük bir tehdit oluşturabilir. Bununla birlikte, badem yağı ve badem yağı gibi badem açısından zengin ürünlere yönelik artan talebin, yakın gelecekte pazar için kazançlı büyüme fırsatları yaratması muhtemeldir.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/almond-flour-market-101928

Bölgesel Analiz –

Asya Pasifik, Gelişen Gıda Hizmet Sektörü Nedeniyle Olağanüstü Büyümeye Tanıklık Edecek

 

Coğrafi olarak, küresel badem unu pazarı Asya Pasifik, Kuzey Amerika, Avrupa, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika bölgelerine ayrılmıştır. Bunlar arasında Avrupa, badem unu pazar payının çoğunluğunu elinde tutuyor. Bu, besleyici ve sağlıklı içeriklere yüksek talep gösteren köklü fırıncılık ve yemek hizmetleri sektörlerine atfedilebilir. Bu bölgedeki insanlar kekler, kekler, hamur işleri ve ekmek gibi taze pişmiş ürünleri daha fazla tercih ediyor. Bu bölgedeki fırıncılık ve şekerleme sektörlerinin varlığının, tahmin döneminde de bölgesel pazar payının artmasına yardımcı olması bekleniyor.

Öte yandan, badem unu talebinin Asya Pasifik’te önemli bir artışa tanık olması muhtemeldir. Bu, bölgedeki artan nüfusa ve gıda hizmeti ve gıda işleme endüstrilerinin büyümesine bağlanabilir. Bunun yanı sıra, Asya Pasifik pazarının önemli paylar kazanmasına yardımcı olacak “sizin için daha iyi” malzemelere ve sağlıklı gıda maddelerine yönelik artan bir talep var.

 

Rekabet Ortamı –

 

Oyuncular Tarafından Kabul Edilen Birleşme ve Satın Alma Stratejisi İşi Genişletmeye Yardımcı Olacak

Badem unu pazarında faaliyet gösteren şirketler, toplam badem unu üretimini artırmak için çaba sarf ediyor. Ayrıca, tahmin süresi boyunca genel pazar gelirini artırmak için yeni işleme hatlarının inşasına da yatırım yapıyorlar.

Satın Almadan Önce Soruşturma :

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/almond-flour-market-101928

Badem Unu Pazarında Kilit Sektör Gelişimi:

Ağustos 2017 – ABD merkezli Blue Diamond Growers şirketi, Salida üretim kompleksindeki yeni bir işleme hattının yardımıyla, devam eden trend içerik için badem unu üretme kapasitelerini genişlettiğini duyurdu.

İlgili Haberleri Okuyun:

fortunetelleroracle.com/news/aquafeed-market-size–trends–growth–share–statistics-and-regional-forecast-to-2028-702391

fnetchat.com/post/271608_aquafeed-market-demand-progress-insight-modest-analysis-statistics-and-forecast.html

kaalama.org/read-blog/180270

github.com/stevenolan011/Research-Insights/issues/55

www.robinspost.com/social/blogs/view/52628

www.storeboard.com/blogs/business/aquafeed-market-growth-size-demand-and-forecast-by-2028/5527637

bresdel.com/posts/247631

www.skreebee.com/post/201919_aquafeed-market-size-analysis-trends-top-manufacturers-share-growth-statistics-o.html

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin | heyecan | Bloglar