ABD ototransfüzyon hizmetleri pazar büyüklüğü 2019’da 838,4 milyon ABD Doları idi ve tahmin döneminde %6,5’lik bir CAGR sergileyerek 2027 yılına kadar 1.072,1 milyon ABD Dolarına ulaşması bekleniyor.

ABD Ototransfüzyon Hizmetleri Pazarı raporu talebi, büyümeyi, fırsatları, zorlukları ve kısıtlamaları etkileyen faktörler hakkında ayrıntılı bilgiler içerir. Küresel ve bölgesel endüstriler için yapı ve beklentiler hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. Ayrıca rapor, araştırma ve geliştirme, yeni ürün lansmanları, küresel ve yerel pazarlardan önde gelen oyuncular tarafından ürün tepkileri hakkında verileri içerir. Yapılandırılmış analiz, bölgeye göre ABD Ototransfüzyon Hizmetleri Pazarı’nin grafiksel bir gösterimini ve şematik bir dökümünü sunar.

Örnek Araştırma PDF’sini Alın:  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/104196 

Amerikan Ortopedi Cerrahları Akademisi’ne (AAOS) ve Sağlık Araştırmaları ve Kalite Ajansı’na (AHRQ) göre, ABD’de her yıl tahmini 790.000 diz protezi ve tahmini 450.000 kalça protezi prosedürü gerçekleştirilmektedir. Otolog kan transfüzyonunun, enfeksiyon riskinin azalması, daha iyi oksijen transferi, pıhtılaşma faktörlerinin artan aktiviteleri ve allojenik kanla ilişkili transfüzyon öncesi incelemelerin ortadan kaldırılması gibi allojenik transfüzyonlara göre çeşitli faydalarının, ototransfüzyon hizmetlerine olan talebi artırması beklenmektedir. ABD Ayrıca, otolog transfüzyonun allojenik transfüzyona kıyasla düşük maliyeti, hastanelerde ve diğer sağlık bakım ortamlarında sağlık hizmeti sunucuları arasında hücre kurtarma prosedürlerinin benimsenmesini teşvik ediyor. Bu, sağlık tesislerine çeşitli endikasyonlar için bir dizi ototransfüzyon hizmeti sunan ABD’deki bölgesel ve yerel oyuncuların girişiyle birleştiğinde, pazarda bu hizmetlere olan talebi artırıyor. Ototransfüzyon prosedürlerine yönelik bu artan talep, önde gelen pazar oyuncuları LivaNova PLC., Medtronic ve diğerleri tarafından tanıtılan yeni ototransfüzyon cihazlarının piyasaya sürülmesiyle daha da artmaktadır.

ABD Ototransfüzyon Hizmetleri Pazarı Raporları Satın Alma Avantajları:

 • Müşteri Memnuniyeti: Uzman ekibimiz, tüm araştırma ihtiyaçlarınızda size yardımcı olur ve raporlarınızı optimize eder.
 • Analist Desteği: Raporu satın almadan önce veya sonra profesyonel bir analistten sorularınızı yanıtlamasını isteyin.
 • Garantili Kalite: Raporların doğruluğuna ve kalitesine odaklanır.
 • Eşsiz Beceriler: Analistler, raporlara ilişkin derinlemesine bilgiler sağlar.

Küresel ABD Ototransfüzyon Hizmetleri Pazarı Üzerindeki COVID-19 Sonrası Öncesi Etkisi

COVID-19, en son keşfedilen yeni korona virüsünün neden olduğu bulaşıcı bir hastalıktır. Aralık 2019’da Wuhan’da (Çin) salgın başlamadan önce büyük ölçüde bilinmeyen COVID-19, yalnızca birkaç hafta içinde bölgesel bir krizden küresel bir salgına dönüştü. 

Ek olarak, ikinci çeyrekte, son kullanıcı endüstrileri hala tam kapasiteyle çalışmadığından ABD Ototransfüzyon Hizmetleri Pazarı için bir zorluk oluşturan üretim ve tedarik zinciri gecikmelerine de tanık olundu.

Başlıca ABD Ototransfüzyon Hizmetleri Pazarı Satıcıları kimlerdir?

 • Comprehensive Care Services (Michigan, U.S.)
 • SpecialtyCare (Tennessee, U.S.)
 • Keystone Perfusion (Pennsylvania, U.S.)
 • Atlanta Surgical Services Inc. (Atlanta, U.S.)
 • Vivacity Perfusion (Tennessee, U.S.)
 • Carolina Autotransfusion, Inc. (South Carolina, U.S.)
 • CENTRAL VALLEY PERFUSION, INC. (California, U.S.)

Herhangi bir  Sorgu veya Özelleştirme Gereksinimi  olması durumunda, lütfen gereksinimlerinizin karşılanmasını sağlayacak satış ekibimizle iletişime geçin.

Özelleştirme İsteyin:  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/104196

İkincil araştırma:

Bu araştırma çalışması, küresel pazarın teknik, pazar odaklı ve ticari bir incelemesi için yararlı bilgileri belirlemek ve toplamak için Hoover’s, Bloomberg BusinessWeek, Factiva ve OneSource gibi ikincil kaynakları, dizinleri ve veritabanlarını kapsamlı bir şekilde kullandı. Diğer ikincil kaynaklar arasında şirket yıllık raporları, basın bültenleri ve yatırımcı sunumları, teknik incelemeler, onaylı yayınlar, tanınmış yazarların makaleleri, üretici dernekleri, ticaret rehberleri ve veri tabanları yer aldı.

Birincil Araştırma:

Bu rapor için nitel ve nicel bilgiler elde etmek için birincil araştırma sürecinde hem arz hem de talep taraflarından çeşitli kaynaklarla görüşülmüştür. Birincil kaynaklar, çekirdek ve ilgili sektörlerden endüstri uzmanlarının yanı sıra bu endüstrinin değer zincirinin tüm segmentlerinden tercih edilen tedarikçiler, üreticiler, distribütörler, teknoloji geliştiriciler, araştırmacılar ve organizasyonları içeriyordu. Kritik niteliksel ve niceliksel bilgileri elde etmek ve doğrulamak için, kilit sektör katılımcıları, konu uzmanları, kilit piyasa oyuncularının C düzeyindeki yöneticileri ve sektör danışmanları dahil olmak üzere çeşitli birincil katılımcılarla derinlemesine görüşmeler yapıldı.

Pazar Büyüklüğünün Tahmini

ABD Ototransfüzyon Hizmetleri Pazarı’nin toplam boyutu, hem yukarıdan aşağıya hem de aşağıdan yukarıya yaklaşımlar kullanılarak tahmin edildi ve doğrulandı. Bu yöntemler aynı zamanda çeşitli pazar alt bölümlerinin büyüklüğünü tahmin etmek için de yaygın olarak kullanılmıştır. Pazar büyüklüğünü tahmin etmek için aşağıdaki araştırma metodolojileri kullanıldı:

Sektörün kilit oyuncularını belirlemek için kapsamlı ikincil araştırmalar kullanıldı.

Moleküler teşhiste pazarın önde gelen oyuncuları tarafından elde edilen gelirler, birincil ve ikincil araştırmalar yoluyla belirlenmiştir.

Tüm yüzdelik paylar, bölünmeler ve dökümler ikincil kaynaklar kullanılarak hesaplandı ve birincil kaynaklar kullanılarak doğrulandı.

Analist ile konuşun:  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/104196

Kuzey Amerika

Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Meksika

Avrupa

Almanya, İngiltere, Fransa, İtalya, Rusya ve Türkiye vb.

Asya Pasifik

Çin, Japonya, Kore, Hindistan, Avustralya, Endonezya, Tayland, Filipinler, Malezya ve Vietnam vb.

Güney Amerika

Brezilya, Arjantin, Kolombiya vb.

Orta Doğu ve Afrika

Suudi Arabistan, BAE, Mısır, Nijerya ve Güney Afrika

SSS:

 • ABD Ototransfüzyon Hizmetleri Pazarı ne kadar büyük?
 • ABD Ototransfüzyon Hizmetleri Pazarı nedir?
 • ABD Ototransfüzyon Hizmetleri Pazarı’ta pazar lideri kim?
 • ABD Ototransfüzyon Hizmetleri Pazarı’ın en önemli oyuncuları kimler?
 • ABD Ototransfüzyon Hizmetleri Pazarı’ın geleceği nedir?
 • En hızlı büyüyen sektörler hangileri?

İlgili Rapora Bakın:

Diyabetik Ülser Tedavi Pazarı Boyut, Analiz, Paylaşım, Araştırma, İş Büyümesi ve 2029’a Kadar Tahmin

Diyaliz Pazarı Gelir, Gelecekteki Büyüme, Eğilimler, 2029’a Kadar En Önemli Oyuncular

Önceden Doldurulmuş Şırınga Pazarı 2028’e Kadar Stratejileri ve Tahmini Olan En Önde Gelen Oyuncular

Meme İmplantları Pazarı Analiz, Büyüme Durumu, Gelir Beklentisi, 2028 Tahmini

Diş Malzemeleri Pazarı Analiz, Şirket Profilleri, Rekabet Ortamı ve Kilit Bölgeler, 2028’e Kadar Analiz

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

Simge Kulesi, 9. Kat

Baner – Mahalunge Yolu,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon: ABD:+1 424 253 0390,

İngiltere: +44 2071 939123,

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]