Tahmin süresi boyunca çevre dostu fumigantlara yönelik artan talep nedeniyle küresel biyofümigasyon pazar büyüklüğünün ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi  Fortune Business Insights™ tarafından “ Biyofumigasyon Pazarı, 2022-2029  ” başlıklı yakında yayınlanacak bir raporda yayınlanmaktadır . Pazarın önde gelen üreticileri, artan ihtiyaçları karşılamak için yeni biyofümigant tohum türleri, tohum küspesi ve yağı piyasaya sürüyor. Örneğin, Isagro USA, yüksek değerli mahsul üreticilerinin toprak kaynaklı haşereleri etkili bir şekilde kontrol etmesine yardımcı olmak için Dominus toprak Biofumigant’ı piyasaya sürdü.

Örnek Rapor Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/biofumigation-market-103087

Segmentler-

Tohum türüne göre pazar, hardal tohumu, karnabahar tohumu, brokoli tohumu ve diğerleri olarak bölümlere ayrılmıştır. Mahsul türüne göre pazar, meyve, sebze, süs eşyaları ve diğerlerine ayrılmıştır. Uygulama bazında pazar, örtü bitkileri ve tohum küspesi olarak bölünmüştür. Son olarak, coğrafyaya göre pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Güney Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Rapor Neler Sunar?

Rapor, pazarın itici faktörlerini ve talebini açıklayan pazar sürücülerini içeren kapsamlı bir pazar analizini içerir. Çalışma, endüstrinin en önemli oyuncuları için ayrıntılı bilgiler ve planlar içeriyor. Rapor ayrıca çeşitli pazar kategorilerine ve coğrafyalara genel bir bakış sunar. Bu piyasa tahminlerine ulaşmak için birçok sosyal, politik ve ekonomik unsurun ve mevcut piyasa dinamiklerinin etkisi incelenmiştir.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Tarımda Artan Uygulama

Öngörülen dönemde, tarım endüstrisinde artan kullanım nedeniyle dünya çapında biyofümigasyon pazarı büyümesinin artması bekleniyor. Biyofümigant tedavisi, rekabeti ve toprak kaynaklı hastalıkları azaltmaya yardımcı olabilir ve topraklarda hasat sonrası patojenik mantarların, mikropların ve nematodların oluşumunu kontrol etmeye yardımcı olabilir ve bunların hepsinin pazar talebini artıracağı tahmin edilmektedir. Toprak patojenlerinin miktarını azaltabilecek ve verimi artırabilecek kimyasal fümigasyona ve daha çevre dostu fumigantlara alternatifler bulma baskısı altında olan organik ve konvansiyonel tarım için bir yönetim aracı olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. 

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Asya Pasifik’te Büyümeyi Teşvik Etmek için Toprak Kaynaklı Patojenin Artan İnsidansı

Asya Pasifik’in tahmin süresi boyunca en büyük küresel biyofümigasyon pazar payına sahip olması bekleniyor. Böcekler ve diğer zararlılar nedeniyle azalan gıda üretimi ve toprak kaynaklı patojenlerin ve bakteriyel hastalıkların prevalansındaki artış nedeniyle pazarın büyümesi bekleniyor. Bir bitki koruma uygulaması olarak faydaları hakkında artan bilgi birikiminin, çevre dostu bir uygulama olarak kullanımına yönelik artan hükümet desteğiyle birleştiğinde, pazarı güçlendirmesi bekleniyor.

Kuzey Amerika’nın pazarda önemli bir paya sahip olması bekleniyor. Bunun nedeni, uygulama açısından daha yüksek verimliliğe sahip tarım ürünlerine olan talebin artmasıdır. İnovasyon için üreticilerin varlığı bölgedeki pazarı yönlendirecektir.

Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/biofumigation-market-103087

Rekabetçi Peyzaj-

Pazar Fırsatları Yaratmak İçin Artan Birleşme Sayısı

Dünya çapındaki pazardaki kilit oyuncular, çabalarını uluslararası pazara son teknoloji ürünler getirmeye odaklamaktadır. Bu, ürün hatlarını güçlendirirken işlerini küresel olarak geliştirmelerini sağlayacaktır. Şirketler, ürün portföylerini çeşitlendirmeye ve etkin ürünler geliştirmek için Ar-Ge’ye yatırım yapmaya odaklanıyor.

Sanayi Geliştirme-

 • Mart 2021:  Yenilikçi Çiftçiler saha laboratuvarı keskin bir şekilde odaklandı (PCN). Shropshire ve Lancashire’daki çiftçiler, nematod yönetimi için tuzak bitkilerinin etkinliğini araştırıyor. Biyofümigasyondan daha güvenilirdirler, ancak onları ekmek için en uygun zaman, gelir mahsulleri için ana büyüme mevsimine denk gelir; bu nedenle, hala nadiren kullanılmaktadırlar.”

Biyofümigasyon için Küresel Pazarda Profili Oluşturulan Kilit Oyuncuların Listesi:

 • BASF SE
 • UPL Grubu
 • Isagro ABD
 • Marrone Biyo İnovasyon
 • şenova
 • H. Peterson
 • Eastman Şirketi
 • güçlü hardal
 • Tozer Tohumları
 • harley tohumları

Özelleştirilmiş Rapor Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/biofumigation-market-103087

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9. Kat, Simge Kulesi,
Baner-Mahalunge Yolu,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar