Çeşitli uygulamalarda ürüne yönelik artan talep nedeniyle küresel deniz halıları pazar büyüklüğünün artması bekleniyor. Bu artan talep, ürünün direncine, dayanıklılığına ve rahatlığına atfedilebilir ve bu da pazar büyümesini artırır. Fortune Business Insights™ bu bilgiyi ” Deniz Halıları Pazarı, 2022-2029başlıklı raporunda belirtiyor.

Deniz halıları vinil, poliüretan, vinil karışım malzemesi ve polipropilen kullanılarak oluşturulur. Son derece dayanıklıdırlar ve mantar, gözyaşı ve neme karşı direnç sunarlar. Ayrıca rahat, yumuşak ve temizlenmesi kolaydır. Halılar dış mekan ve halı yapıştırıcıları kullanılarak kolayca döşenebilir. Ayrıca ürünün sağladığı faydalar nedeniyle zemin, treyler, araba, tekne, duba gibi çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. Çeşitli uygulamalarda kullanımı, talebini önemli ölçüde artırmaktan ve böylece pazar büyümesini teşvik etmekten sorumludur.

COVID-19’un Etkisi 

COVID-19 Pandemisi Ortasında Pazar Gelişimini Geciktirecek Sınırlı Çalışma Kapasitesi

Bu pazar, hükümetler tarafından uygulanan karantina düzenlemeleri nedeniyle COVID-19 salgını sırasında yavaş yavaş büyüyecek. COVID-19 hastalarındaki endişe verici artış, üretim faaliyetlerinin durmasına neden oldu. Ancak hükümetler, üreticilerin gelirlerini dengelemelerini ve kayıplarını telafi etmelerini sağlamak için üretim tesislerinde sınırlı kapasitelerde çalışmaya izin verdi. Tüketiciler evlerine kapandıkça, deniz halılarının çevrimiçi alışverişini kolaylaştırdıkça e-ticaret web siteleri güçlü bir şekilde ilerliyor. Bu nedenle, çevrimiçi alışveriş pazar büyümesini hızlandırabilir.

Örnek bir PDF talep edin (COVID-19 Etki Analizi içerir):

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/marine-carpets-market-104219

Segmentler

Türüne göre pazar, polipropilen, poliüretan, vinil, vinil karışımları ve diğerlerine ayrılmıştır. Ürünün uygulamalarına göre tekne, araba, duba, zemin, treyler ve diğerlerine ayrılmıştır. Coğrafi olarak Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika olarak gruplandırılmıştır.

Raporun Önemli Noktaları

 • Rapor, son pazar eğilimlerini ve önde gelen segmentleri analiz eder.
 • Sürükleyici ve kısıtlayıcı faktörleri ve COVID-19’un küresel pazar üzerindeki etkisini kapsamlı bir şekilde inceler.
 • Bu rapor, pazarın kilit oyuncuları tarafından uygulanan stratejileri ve bölgesel gelişmeleri incelemektedir.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Pazar Büyümesini Desteklemek için Araba ve Zemin Uygulamalarında Halılara Yönelik Güçlü Talep

Deniz halılarına olan talep, ekonomik olmaları nedeniyle hızla artmaktadır. Yangına, mantara ve diğer hasarlara karşı direnç sağladıkları için son derece dayanıklı ve rahattırlar. Düşük bakım ve maliyet etkinliği, ürün talebini artırmaktan sorumludur. Görsel çekiciliği ve yumuşaklığı nedeniyle otomobillerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Sürüş sırasında yolculara ve sürücülere konfor sağlarlar.

Ek olarak, birçok ticari ve konut binasında zeminlerde kullanılır. Temizlenmesi ve montajı kolaydır, bu sayede tüketicilere kolaylık sağlar. Bu nedenle, ürünün hızla benimsenmesinin deniz halıları pazarının büyümesini sağlaması bekleniyor.

Bununla birlikte, artan talep nedeniyle bulunabilirlik eksikliğinin, önümüzdeki yıllarda pazar büyümesini engellemesi muhtemeldir.

Bölgesel Görüşler

Asya Pasifik’te Pazar Büyümesini Artırmak için Otomobillerde Halılara Yönelik Güçlü Talep

Asya Pasifik’in, görsel çekiciliği ve konforu nedeniyle otomobil endüstrisinden gelen güçlü ürün talebi nedeniyle önümüzdeki yıllarda deniz halıları pazar payına hakim olması bekleniyor. Böylece faktörün pazar büyümesini desteklemesi bekleniyor.

Avrupa’da, binalarda döşeme için deniz halılarına olan talebin pazar büyümesini artırması bekleniyor.

Kuzey Amerika’da, ticari binalarda döşeme için vinil halıların artan şekilde benimsenmesinin pazar büyümesini desteklemesi bekleniyor.

Satın almadan önce soruşturma:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/marine-carpets-market-104219

Rekabetçi Peyzaj

Pazar Konumlarını Geliştirmek için Kilit Oyuncular Tarafından Uygun Maliyetli Ürünlerin Geliştirilmesi

Pazardaki kilit oyuncular, düşük maliyetli ürünler sunarak deniz halılarını halk için daha erişilebilir hale getirmeye odaklanıyor. Ürün son derece rahat, görsel olarak çekici ve kaliteli. Bu stratejinin satışları artırması ve şirketin pazardaki konumunu güçlendirmesi bekleniyor. Buna ek olarak, büyük oyuncular, hasara karşı direncini artırmak ve ürün kalitesini artırmak ve tüketicinin dikkatini çekmek için ürünün araştırma ve geliştirmeye odaklanıyor.

Sanayi Geliştirme

Mayıs 2021: Carpets Inter, Hindistan’da türünün tek örneği EcoSoft halısını duyurdu. %80 geri dönüştürülmüş PET ve %5 geri dönüştürülmüş içme şişelerinden elde edilen post-endüstriyel PET’ten oluşur. Çevre dostu bir halı çözümüdür ve kalitesi mükemmeldir. 

Deniz Halıları Pazar Raporunda Profili Bulunan Önemli Oyuncuların Listesi

 • Toptan Denizcilik
 • Korint Denizciliği
 • BCF Avustralya
 • Deniz Halı Satışı
 • BPS Direct, LLC
 • Mohawk Endüstrileri
 • DECKadence Deniz Döşeme
 • Shaw Endüstriler Grubu, Inc.
 • Çamsal İşletmeleri
 • Dixie Grubu
 • Tarkett
 • Dinar
 • Arayüz

İlgili Mesajlar:

Düz Cam Kaplama Pazar Büyümesi

Düz Cam Kaplama Pazarı Coğrafi Segmentasyon

Önde Gelen Oyunculara Göre Düzcam Kaplama Pazar Analizi ve Tahmin

Düzcam Kaplamalar Pazar Fırsatları

Düzcam Kaplamalar Pazar Geliri

Düzcam Kaplama Pazar Talebi

Düzcam Kaplama Pazar Talebi

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter