Küresel esnek tipo baskı mürekkebi pazar büyüklüğünün, tahmin süresi boyunca çeşitli uygulamalarda ultraviyole kürlenmiş mürekkebe yönelik artan talep nedeniyle ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından “ Esnek Tipo Baskı Mürekkebi Pazarı, 2022-2029 ” başlıklı bir raporda yayınlanmıştır . mektup baskı işleminde kullanılır. Bu mürekkepler, baskı plakası üzerinde dışbükey bir görüntü oluşturur ve kumaş, karton, plastik ve kağıt dahil olmak üzere çeşitli alt tabakalar üzerinde güzel baskı görüntüleri üretir. Gıda, tekstil, kağıt, ambalaj ve plastik dahil olmak üzere çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadır.

COVID-19 Etkisi-

Covid-19’un Kimya Endüstrisine Zararlı Etkisi

COVID-19 salgını ve küresel karantina kısıtlamaları, dünya genelinde esnek tipo baskı mürekkebi üretim faaliyetini etkileyerek, hammadde tedarikçileri daha düşük verimlilikle çalıştığı için ambalaj üreticileri üzerinde kısa vadeli tedarik baskısı yarattı.

Örnek PDF Broşürünü Alın:-

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/flexible-letterpress-printing-ink-market-105244

Segmentler-

Ürüne göre pazar, su bazlı mürekkepler, solvent bazlı mürekkepler, ultraviyole ile kürlenen mürekkepler ve diğerleri olarak bölümlere ayrılmıştır. Uygulama temelinde, pazar karton, kumaş, kağıt, plastik ve diğerlerine ayrılmıştır. Nihai kullanım endüstrisi temelinde pazar, baskı, gıda, tekstil, kağıt, ambalaj, plastik ve diğerlerine bölünmüştür. Son olarak, coğrafyaya göre pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Rapor Neler Sunar?

Esnek tipo baskı mürekkebi için pazar raporu, endüstrinin büyümesini sağlayan temel sürücüler, kısıtlamalar ve fırsatlar hakkında entegre bilgiler sunar. Araştırma, bileşen, son tüketici ve demografiye göre veri hacmi oluşturmaya devam ediyor.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Çeşitli Uygulamalardan Artan Talep

Küresel esnek tipo baskı mürekkebi pazarındaki büyümenin, öngörülen dönemde çeşitli uygulamalardan gelen artan talep nedeniyle büyümesi bekleniyor. UV ile kürlenen mürekkepler, çabuk kuruyan ve yüksek düzeyde yapışma özelliğine sahip kuru UV ışınlarıdır. Filmler ve kuşe kağıtlar da dahil olmak üzere çeşitli alt tabakalar üzerine daralan makaronlar ve ambalaj dekorasyonları basmak için kullanılabilir. Gıda ve plastik sektörlerinde de kullanılmaktadır. Bu nedenle, çeşitli uygulamalarda ürüne artan talep, tüketimini artıracaktır.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/flexible-letterpress-printing-ink-market-105244

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Asya Pasifik’te Büyümeyi Teşvik Etmek İçin UV Mürekkeplerinin Arttırılması

Asya Pasifik’in tahmin döneminde en büyük küresel esnek tipo baskı mürekkebi pazar payına sahip olması bekleniyor. Fleksografi işleminin artan şekilde benimsenmesi, UV mürekkeplerinin kağıt ve gıda endüstrisinde kullanılmasının bölgedeki pazarı yönlendirmesi bekleniyor.

Kuzey Amerika’nın pazarda önemli bir paya sahip olması bekleniyor. ABD ve Kanada’da plastik ve tekstil endüstrilerinde artan benimsenme, bölgenin önde gelen ülkeleridir.

Rekabetçi Peyzaj-

Üreticiler Konumlarını Güçlendirmek İçin Ar-Ge Yatırımlarına Odaklanıyor

Çok sayıda kuruluş, rekabet avantajı elde etmek için çeşitli teknikler kullanarak pazarda rekabet eder. Tüketici talebini karşılamak için bunların çoğu, son teknoloji esnek tipo baskı mürekkeplerini sunmaya odaklanıyor.

Sanayi Geliştirme-

 • Kasım 2020: Malezya, Kuala Lumpur’da bulunan Super Enterprises Printing’in özel etiketlerde dünya lideri olan CCL Industries Inc. tarafından satın alınması hemen yürürlüğe girdi; şirket artık “CCL Design” olarak biliniyor.

Esnek Tipo Baskı Mürekkebi için Küresel Pazarda Profili Oluşturulan Önemli Oyuncuların Listesi:

 • HİNDİSTAN FLEX LTD
 • SOBU Makina Ltd.
 • Gallus Ordan
 • Etiket Gezegeni Ltd
 • OKILSAT
 • BASKI SEKTÖRÜ BORSA
 • Kalamazoo
 • NIRY Grubu
 • Apex Uluslararası
 • INX Uluslararası
 • Test Sistemleri Ticaret A.Ş.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/flexible-letterpress-printing-ink-market-105244

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter