Küresel hazır beton pazarının , önde gelen üreticilerin sera gazı emisyonlarını (GHG) azaltmak için üstlendiği önemli çabalardan çekiş kazanması bekleniyor. Bunu yapmak için, enerji verimliliğini artırmak ve sıradan Portland çimentosunun tüketimini azaltmak için cüruf veya uçucu kül gibi hazır betondaki katkı maddelerinin yüzdesini sık sık artırıyorlar. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından “ Hazır Beton Pazar Büyüklüğü, Hisse & Endüstri Analizi, Uygulamaya Göre (Konut, Ticari, Altyapı ve Diğerleri) ve Regional Forecast, 2020-2027 başlıklı yakın tarihli bir raporda verilmektedir . ” Raporda ayrıca, bu pazar büyüklüğünün 2019 yılında 633,4 milyar ABD doları olduğu ve bu pazar büyüklüğüne ulaşmasının öngörüldüğü belirtiliyor.2027 yılına kadar 1,227,2 milyar ABD doları , tahmin döneminde %8,7’lik bir CAGR sergiliyor.

Örnek PDF Broşürünü Alın:-

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/ready-mix-concrete-market-103281

 

Bu Rapor Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir:

 • Pazar dinamikleri, itici güçler ve engeller nelerdir?
 • Önümüzdeki yıllarda pazara hangi segment liderlik edecek?
 • Şirketler hazır beton satışlarını nasıl artıracak?
 • COVID-19 salgını piyasayı ciddi şekilde etkiler mi?

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Desteklemek İçin İnşaat Projelerinde Artan Yatırımlar

Çeşitli özel kuruluşlar ve devlet kuruluşları, dünya genelinde inşaat projelerine giderek daha fazla yatırım yapıyor. Bunlar ticari binalar, demiryolları, otoyollar, enerji üretim sektörü, gayrimenkuller, köprüler ve kentsel altyapı inşaatlarından oluşmaktadır. Bunların dışında Güney Kore, Hindistan, Çin ve Meksika gibi gelişmekte olan ülkelerde ajanslar kentleşmeye çok büyük yatırımlar yapıyor. Bu betona olan talebi daha da artırıyor. Küresel inşaat sektörü, aynı zamanda, düşük işçilik maliyeti ve bol miktarda ekipman ve aletin mevcudiyeti ile desteklenmektedir. Bu faktörlerin yakın gelecekte hazır beton pazarının büyümesini desteklemesi beklenmektedir.

Covid-19 Pandemisi Piyasayı Nasıl Etkileyecek?

 • COVID-19 pandemisinin patlak vermesi nedeniyle, dünya çapında birçok şantiye tamamen kapatıldı.
 • Bu, yönetim organları tarafından sokağa çıkma yasağı önlemleri gibi katı normların uygulanması nedeniyle meydana geliyor.
 • Açık tesisler şu anda tedarik zinciri aksamalarının büyük sorunlarıyla karşı karşıya.
 • Çin bu betonun en büyük üreticisi olduğundan, ihracat yasağı nedeniyle birçok şirket inşaat için hammadde sıkıntısı yaşıyor.
 • Bu nedenle, çeşitli şirketler ürünleri almak için başka ülkelere kaymaktadır. Bu da malzeme fiyatlarını yükseltti.

Segment-

Konut Segmenti Artan Konut Sektörü Talebi İle Dolu Hakim Olacak

Uygulamaya bağlı olarak, pazar altyapı, ticari, konut ve diğerlerine ayrılmıştır. Bunların dışında, altyapı segmenti 2019 yılında hazır beton pazar payı açısından %28,70’e sahipti. Bu büyüme, yolların, su sistemlerinin, elektrik üretim sistemlerinin inşası ile sonuçlanan artan şehirleşmeye atfedilebilir. , ve karayolları. Bu bölgenin nüfusu hızla artarken, özellikle Asya Pasifik’ten konut sektörlerine yönelik yüksek talep nedeniyle önümüzdeki yıllarda konut segmenti piyasaya hakim olacaktır.

Özelleştirme isteyin:

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/ready-mix-concrete-market-103281

 

Bölgesel Analiz-

Kuzey Amerika’da Büyümeyi Sürdürmek İçin Tek Konut Birimlerine Artan Talep

Coğrafi olarak, Asya Pasifik’in önümüzdeki yıllarda gelir açısından önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor. Bu büyüme, Güney Kore, Hindistan ve Çin’den gelen hazır betona yönelik artan talebe bağlanabilir. Ayrıca, bu ülkelerde artan yeni üretim tesislerinin inşası ve altyapıların hızla gelişmesi, bu bölgedeki pazar büyümesine katkıda bulunacaktır.

Kuzey Amerika ise 2019 yılında 164.4 milyar ABD doları gelir elde etti ve önümüzdeki yıllarda istikrarlı bir büyüme sergilemeye hazırlanıyor. Bunun, bu bölgedeki ülkelerden konut yapılarına olan yüksek talep nedeniyle gerçekleşmesi bekleniyor. Ayrıca, yüksek harcanabilir gelir ve bölgedeki tek konut ihtiyacı büyümeyi teşvik edecektir.

Rekabetçi Peyzaj-

Kilit Oyuncular, COVID-19 Krizinden Büyük Derecede Etkilenen Kitleleri Desteklemeyi Amaçlıyor

Pazar, şu anda benzersiz hazır beton geliştirerek veya COVID-19 yardımına büyük meblağlarda katkıda bulunarak rekabet avantajı elde etmeye çalışan çok sayıda şirkete ev sahipliği yapıyor. Aşağıda sektördeki en son gelişmelerden ikisi yer almaktadır:

 • Mayıs 2020 : UltraTech kısa süre önce çeşitli şantiyelerden kalan tüm betonun toplanmasına yardımcı olan en son otomatik teknolojisini geliştirdi. Daha sonra bunları hazır betonda geri dönüşüm amacıyla şerbet haline getirir.
 • Nisan 2020 : ACC Limited ve Ambuja Cement, Rs’ye katkıda bulunmak için el ele verdi. Mevcut COVID-19 salgını sırasında günlük bahislere ve göçmen işçilere destek sunan üç STK’ya 3.30 crore.

Fortune Business Insights™, küresel pazarda bulunan tüm üreticilerin adlarını listeler. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 • CEMEX SAB de CV (Meksika)
 • I. Çimento Fabrikası Limited. (Dakka)
 • ACC Ltd. (Hindistan)
 • UltraTech Cement Ltd. (Hindistan)
 • LafargeHolcim (İsviçre)
 • Buzzi Unicem SpA (İtalya)
 • W. Sidley, Inc. (ABD)
 • HEIDELBERGCEMENT AG (Almanya)
 • Italcementi Grubu (İtalya)
 • Hanson Cement Ltd. (İngiltere)
 • S. Beton (ABD)
 • Diğer önemli oyuncular

İlgili Haberleri Okuyun:

Metal Elyaf Pazar Büyüklüğü

Metal Elyaf Pazar Payı

Metal Elyaf Pazar Büyümesi

Metal Elyaf Pazar Tahmini

Metal Elyaf Pazar Analizi

Metal Elyaf Pazar Fırsatları

Metal Elyaf Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter