Pazarın 2021’de 2,46 milyar ABD dolarından büyümesi ve 2021-2028 döneminde %5,3’lük bir CAGR’de 2028’de 3,53 milyar ABD dolarına ulaşması bekleniyor.

Hiperfosfatemi Tedavi Pazarı raporu talebi, büyümeyi, fırsatları, zorlukları ve kısıtlamaları etkileyen faktörler hakkında ayrıntılı bilgiler içerir. Küresel ve bölgesel endüstriler için yapı ve beklentiler hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. Ayrıca rapor, araştırma ve geliştirme, yeni ürün lansmanları, küresel ve yerel pazarlardan önde gelen oyuncular tarafından ürün tepkileri hakkında verileri içerir. Yapılandırılmış analiz, bölgeye göre Hiperfosfatemi Tedavi Pazarı’nin grafiksel bir gösterimini ve şematik bir dökümünü sunar.

Örnek Araştırma PDF’sini Alın:  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/100325 

Dünya genelinde kronik böbrek hastalıklarının artan prevalansı, pazarın büyümesini destekleyen ana faktörlerden biridir. KBH’nin küresel yükü artıyor ve 2040 yılına kadar küresel olarak kaybedilen yaşam yıllarının en yaygın 5. nedeni olacağı tahmin ediliyor. Artan KBH insidansı, dünya çapında diyalize giren toplam hasta sayısını daha da artırdı. Ulusal Böbrek Vakfı’na göre, 2018’de 785.883 Amerikalı böbrek yetmezliği yaşadı ve böbrek nakli ve diyalize ihtiyacı vardı. Bu hastaların beş yüz elli dört bin otuz sekizi böbrek fonksiyonunu değiştirmek için diyaliz aldı. Hemen hemen tüm diyalize bağımlı böbrek yetmezliği hastaları, yaşamlarının bir noktasında hiperfosfatemi yaşarlar. Ek olarak, Ulusal Biyoteknoloji Bilgi Merkezi’ne (NCBI) göre, diyalizde hiperfosfatemi yaşayan hastaların %80-85’i fosfat bağlayıcılarla tedavi edilmektedir. Bu nedenle, kronik böbrek rahatsızlıklarının artan prevalansı, tahmin süresi boyunca pazarın genişlemesini önemli ölçüde destekleyecektir.

Hiperfosfatemi Tedavi Pazarı Raporları Satın Alma Avantajları:

 • Müşteri Memnuniyeti: Uzman ekibimiz, tüm araştırma ihtiyaçlarınızda size yardımcı olur ve raporlarınızı optimize eder.
 • Analist Desteği: Raporu satın almadan önce veya sonra profesyonel bir analistten sorularınızı yanıtlamasını isteyin.
 • Garantili Kalite: Raporların doğruluğuna ve kalitesine odaklanır.
 • Eşsiz Beceriler: Analistler, raporlara ilişkin derinlemesine bilgiler sağlar.

Küresel Hiperfosfatemi Tedavi Pazarı Üzerindeki COVID-19 Sonrası Öncesi Etkisi

COVID-19, en son keşfedilen yeni korona virüsünün neden olduğu bulaşıcı bir hastalıktır. Aralık 2019’da Wuhan’da (Çin) salgın başlamadan önce büyük ölçüde bilinmeyen COVID-19, yalnızca birkaç hafta içinde bölgesel bir krizden küresel bir salgına dönüştü. 

Ek olarak, ikinci çeyrekte, son kullanıcı endüstrileri hala tam kapasiteyle çalışmadığından Hiperfosfatemi Tedavi Pazarı için bir zorluk oluşturan üretim ve tedarik zinciri gecikmelerine de tanık olundu.

Başlıca Hiperfosfatemi Tedavi Pazarı Satıcıları kimlerdir?

 • Sanofi (Paris, France)
 • Takeda Pharmaceutical Company Limited (Tokyo, Japan)
 • Astellas Pharma Inc. (Tokyo, Japan)
 • Akebia Therapeutics, Inc (Massachusetts, U.S.)
 • Vifor Pharma Management Ltd. (Zurich, Switzerland)
 • Lupin Limited (Mumbai, India)
 • Ardelyx, Inc. (California, U.S.)
 • Unicycive Therapeutics Inc. (California, U.S.)
 • Keryx Biopharmaceuticals (Massachusetts, U.S.)
 • Zeria Pharmaceutical (Chuo City, Japan)
 • Other Prominent Players

Herhangi bir  Sorgu veya Özelleştirme Gereksinimi  olması durumunda, lütfen gereksinimlerinizin karşılanmasını sağlayacak satış ekibimizle iletişime geçin.

Özelleştirme İsteyin:  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/100325

İkincil araştırma:

Bu araştırma çalışması, küresel pazarın teknik, pazar odaklı ve ticari bir incelemesi için yararlı bilgileri belirlemek ve toplamak için Hoover’s, Bloomberg BusinessWeek, Factiva ve OneSource gibi ikincil kaynakları, dizinleri ve veritabanlarını kapsamlı bir şekilde kullandı. Diğer ikincil kaynaklar arasında şirket yıllık raporları, basın bültenleri ve yatırımcı sunumları, teknik incelemeler, onaylı yayınlar, tanınmış yazarların makaleleri, üretici dernekleri, ticaret rehberleri ve veri tabanları yer aldı.

Birincil Araştırma:

Bu rapor için nitel ve nicel bilgiler elde etmek için birincil araştırma sürecinde hem arz hem de talep taraflarından çeşitli kaynaklarla görüşülmüştür. Birincil kaynaklar, çekirdek ve ilgili sektörlerden endüstri uzmanlarının yanı sıra bu endüstrinin değer zincirinin tüm segmentlerinden tercih edilen tedarikçiler, üreticiler, distribütörler, teknoloji geliştiriciler, araştırmacılar ve organizasyonları içeriyordu. Kritik niteliksel ve niceliksel bilgileri elde etmek ve doğrulamak için, kilit sektör katılımcıları, konu uzmanları, kilit piyasa oyuncularının C düzeyindeki yöneticileri ve sektör danışmanları dahil olmak üzere çeşitli birincil katılımcılarla derinlemesine görüşmeler yapıldı.

Pazar Büyüklüğünün Tahmini

Hiperfosfatemi Tedavi Pazarı’nin toplam boyutu, hem yukarıdan aşağıya hem de aşağıdan yukarıya yaklaşımlar kullanılarak tahmin edildi ve doğrulandı. Bu yöntemler aynı zamanda çeşitli pazar alt bölümlerinin büyüklüğünü tahmin etmek için de yaygın olarak kullanılmıştır. Pazar büyüklüğünü tahmin etmek için aşağıdaki araştırma metodolojileri kullanıldı:

Sektörün kilit oyuncularını belirlemek için kapsamlı ikincil araştırmalar kullanıldı.

Moleküler teşhiste pazarın önde gelen oyuncuları tarafından elde edilen gelirler, birincil ve ikincil araştırmalar yoluyla belirlenmiştir.

Tüm yüzdelik paylar, bölünmeler ve dökümler ikincil kaynaklar kullanılarak hesaplandı ve birincil kaynaklar kullanılarak doğrulandı.

Analist ile konuşun:  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/100325

Kuzey Amerika

Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Meksika

Avrupa

Almanya, İngiltere, Fransa, İtalya, Rusya ve Türkiye vb.

Asya Pasifik

Çin, Japonya, Kore, Hindistan, Avustralya, Endonezya, Tayland, Filipinler, Malezya ve Vietnam vb.

Güney Amerika

Brezilya, Arjantin, Kolombiya vb.

Orta Doğu ve Afrika

Suudi Arabistan, BAE, Mısır, Nijerya ve Güney Afrika

SSS:

 • Hiperfosfatemi Tedavi Pazarı ne kadar büyük?
 • Hiperfosfatemi Tedavi Pazarı nedir?
 • Hiperfosfatemi Tedavi Pazarı’ta pazar lideri kim?
 • Hiperfosfatemi Tedavi Pazarı’ın en önemli oyuncuları kimler?
 • Hiperfosfatemi Tedavi Pazarı’ın geleceği nedir?
 • En hızlı büyüyen sektörler hangileri?

İlgili Rapora Bakın:

Kardiyovasküler Stent Pazarı Boyut, Analiz, Paylaşım, Araştırma, İş Büyümesi ve 2029’a Kadar Tahmin

Dijital Tansiyon Aletleri Pazarı Gelir, Gelecekteki Büyüme, Eğilimler, 2029’a Kadar En Önemli Oyuncular

Sağlık Mimarisi Pazarı 2028’e Kadar Stratejileri ve Tahmini Olan En Önde Gelen Oyuncular

Dijital Radyografi Pazarı Analiz, Büyüme Durumu, Gelir Beklentisi, 2028 Tahmini

Diyalizör Pazarı Analiz, Şirket Profilleri, Rekabet Ortamı ve Kilit Bölgeler, 2028’e Kadar Analiz

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

Simge Kulesi, 9. Kat

Baner – Mahalunge Yolu,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon: ABD:+1 424 253 0390,

İngiltere: +44 2071 939123,

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]