Küresel düşük sıcaklıklı lamine cam pazar büyüklüğünün önümüzdeki yıllarda bir büyüme hamlesine tanık olması bekleniyor. Düşük sıcaklıkta lamine cam, kolay uygulama, ses ve ısı yalıtımı, UV direnci vb. gibi olağanüstü nitelikler sunar. Bu özellikler, otomotiv, elektrik ve elektronik ve inşaat sektörlerindeki talebi artırmaktadır. Fortune Business Insights™ , bu bilgiyi “Düşük Sıcaklıklı Lamine Cam Pazarı, 2022-2029” başlıklı bir sonraki raporda sundu .

Geçtiğimiz yıllarda güvenlik ve estetik konusundaki bilinç ve farkındalık arttı. Lamine cam, güvenlik parametresini arttırır ve otomotiv ve inşaat sektörlerinde uygulanabilir bir uygulama haline gelir. Bu özellik, ürün talebini körüklüyor ve önümüzdeki yıllarda piyasaya fayda sağlaması bekleniyor.

COVID-19 Etkisi-

Pandemiyi frenlemek için alınan karantina ve sokağa çıkma yasağı gibi çeşitli önlemler nedeniyle temperli cam üretim ve tüketim seviyeleri önemli ölçüde azaldı. Fabrikaların ve üretim birimlerinin kapatılması, piyasada faaliyet gösteren işletmelerin gelirlerini azalttı. Otomotiv ve inşaat sektörleri de pandemiden olumsuz etkilendiği için pazar şu anda yavaş bir büyüme ile karşı karşıya. Bununla birlikte, birkaç ülke karantinaları kaldırıyor ve endüstriler yavaş yavaş çekiş kazanıyor. Pandemi sonrası piyasanın hızlı bir ivme kazanması bekleniyor.

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/low-temperature-laminated-glass-market-104218

Segmentasyon-

Türüne göre pazar, kurşun geçirmez lamine cam ve sıradan lamine cam olarak ayrılır. Uygulama bazında, pazar elektrik ve elektronik, otomotiv, inşaat vb. olarak ayrılır. Coğrafi olarak pazar Kuzey Amerika, Asya Pasifik, Avrupa, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika olarak sınıflandırılır.

Rapor Kapsamı-

 • Rapor, beklenen pazarın kapsamlı bir analizini sunar.
 • Rapor, potansiyel pazar için bölgesel büyümenin teknolojik, sosyal, ekonomik, politik ve ekonomik yönlerini vurgulamaktadır.
 • Rapor, piyasadaki tanınmış paydaşlarla yapılan görüşmeleri içeren birincil ve ikincil bilgi kaynakları aracılığıyla elde edilir.
 • Rapor, pazarda hüküm süren teknolojik gelişmeleri, yeni ürün lansmanlarını, temel pazar eğilimlerini vb. vurgular.
 • Rapor, COVID-19 pandemisinin etkilerini göstermekte ve önümüzdeki yıllarda büyüme için stratejiler önermektedir.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

İnşaat ve Otomotiv Endüstrilerinden Akaryakıt Pazarındaki Büyümeye Dönen Talep

Lamine cam güçlüdür, dayanıklıdır ve güvenlik sağlar. çarpma anında bozulmadan kalacak şekilde tasarlanmıştır; bu da onu otomotiv ve inşaat sektörlerinde son derece kullanışlı hale getiriyor. Otomotiv endüstrisi, ürünü araçlar için ön cam üretmek için kullanır. Öte yandan, inşaat sektörü ürünü ticari ve konut binalarında kullanmaktadır. Isı ve ses yalıtımı sağlar, ayrıca UV dayanımı sağlar. Bu, inşaat sektöründe uygulama için kullanışlı hale getirir. Ek olarak, insanları kasırga, bomba patlamaları ve deprem gibi felaketlerin etkilerinden de koruyabilir. Bu istisnai niteliklerin, önümüzdeki yıllarda küresel düşük sıcaklıklı lamine cam pazarının büyümesini desteklemesi bekleniyor. Yine de,

Özelleştirme Araştırma Raporunuzu Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/low-temperature-lamine-glass-market-104218

Bölgesel Görüşler-

Asya Pasifik Hızlı Büyüme Gözlemleyecek

Hindistan ve Çin gibi ülkelerde artan kentleşme ve artan inşaat faaliyetleri, Asya Pasifik’in önümüzdeki yıllarda hızlı büyümeye tanık olmasına yardımcı olacak gibi görünüyor.

Avrupa’nın küresel düşük sıcaklıklı lamine cam pazar payının önemli bir bölümünü kazanması bekleniyor. Bu, otomotiv sektörü tarafından sıradan lamine cam uygulamalarının artmasından kaynaklanmaktadır. Kuzey Amerika’nın hızla genişleyen elektronik endüstrisi nedeniyle önemli bir büyümeye tanık olması bekleniyor. Kurşun geçirmez lamine camın artan oranda benimsenmesi, önümüzdeki yıllarda Orta Doğu ve Afrika ve Latin Amerika’daki pazara yardımcı olacaktır.

Competitive Landscape-

Major Players Focus on Expansions & Product Developments

Key market players are investing meticulously in research and development activities to develop new and efficient products. Manufacturers are focusing on making technological advancements to provide creative solutions in the market. Major players are also focusing on expansions, collaborations, mergers & acquisitions to expand their market presence. For instance, Saint Gobain launched an expansion worth INR 1200 Crores at its Sriperumubudur manufacturing plant in February 2019. The expansion includes the installation of a new float glass unit, an advanced magnetron coater and glass solution lines, and an extra capacity rainwater reservoir.

Industry Developments:

July 2019: Şişecam Flat Glass introduced its new product called Şişecam Extra Strong Laminated Glass. The product will help architects to design wide glass openings with more ease.

Key Players in the Global Low-Temperature Laminated Glass Market are:

 • Saint Gobain Glass
 • Glorious Future Glass Co. Ltd.
 • Stevenage Glass Company Ltd.
 • Xinology Co. Ltd.
 • Seves Glassblock
 • Carlex Glass America LLC
 • Şişecam Group
 • GUARDIAN GLASS LLC
 • AC Glass Company
 • GSC GLASS LTD.

Inquire Before Buying This Report:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/low-temperature-laminated-glass-market-104218

Related Posts:

zdravei.bg/post/46966_the-global-wax-market-size-is-set-to-gain-impetus-from-their-increasing-usage-in.html

www.social-vape.com/post/21160_the-global-wax-market-size-is-set-to-gain-impetus-from-their-increasing-usage-in.html

www.plingue.com/post/101256_the-global-wax-market-size-is-set-to-gain-impetus-from-their-increasing-usage-in.html

www.snipesocial.co.uk/posts/131477

synkretic.mn.co/posts/27264522

beyondher.mn.co/posts/27264523

wellthbuilders.mn.co/posts/27264525

 

About Us:

Fortune Business Insights™ delivers accurate data and innovative corporate analysis, helping organizations of all sizes make appropriate decisions. We tailor novel solutions for our clients, assisting them to address various challenges distinct to their businesses. Our aim is to empower them with holistic market intelligence, providing a granular overview of the market they are operating in.

Contact Us:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD:+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn

Facebook

heyecan