Küresel hücresel kağıt karton pazar büyüklüğünün, tahmin döneminde ambalaj endüstrisinden artan talep nedeniyle ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından “ Hücresel Kağıt Karton Pazarı, 2022-2029 ” başlıklı yakında yayınlanacak bir raporda yayınlandı . Büyüyen e-ticaret sektörü, çeşitli ürün aşamalarında karton kutular aracılığıyla nakliye konusunda umut verici bir eğilim yaratarak, bu tür kutular için kazançlı bir pazar yarattı. Dünya çapında plastik ambalaj yasağı, ambalaj işinde karton kutulara yönelik büyük bir talebe yol açmıştır.

COVID-19 Etkisi-

Son COVID-19 pandemisine yanıt olarak zorunlu karantinalar ve uygulanan sınırlamalar nedeniyle, çeşitli ticari faaliyetler ya geçici olarak askıya alındı ​​ya da minimum işgücü ile faaliyet gösteriyor. Pandemi, ambalaj çözümleri için hücresel kağıt kartonlara olan talebi artıran çevrimiçi satın almanın popülaritesini artırdı

Segmentler-

Türüne göre, hücresel kağıt karton pazarı, hücresel karton ve petek karton olarak bölümlere ayrılmıştır. Uygulama bazında pazar, paketleme, genel imalat, tüketim malları ve diğerlerine ayrılmıştır. Son olarak, coğrafyaya göre pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika olarak kategorilere ayrılmıştır.

Örnek bir PDF talep edin (COVID-19 Etki Analizi içerir):

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/cell-paper-cardboard-market-104165

Rapor Neler Sunar?

Rapor, piyasada faaliyet gösteren şirketlerin kapsamlı bir analizini sunuyor. Bilgiler, piyasanın ilk elden bilgisine, piyasa uzmanlarının nitel ve nicel analizlerine ve endüstri liderlerinden ve değer zincirindeki katılımcılardan alınan geri bildirimlere dayanmaktadır. Çalışma, ana pazar modellerini, makroekonomik göstergeleri ve yöneten faktörleri ayrıntılı olarak ve segmentlere göre pazar çekiciliğini incelemektedir.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Elektronikte Büyümeye Yardımcı Olması İçin Artan Ambalaj Talebi

Elektronik sektöründen artan talebin, tahmin döneminde küresel hücresel kağıt karton pazarının büyümesini artırması bekleniyor. Yükselen e-ticaret endüstrisi, tüketici elektroniğinin en popüler perakende kategorisi olduğu gelişmiş elektronik modellerin tanıtımına yol açmıştır. Ayrıca, akıllı telefonların artan popülaritesi ile elektronik endüstrisi üstel bir büyüme yaşıyor. Sonuç olarak, ambalaj için karton kutulara olan talep küresel olarak ivme kazanmıştır. Örneğin, GSMA gerçek zamanlı istihbarat verilerine göre, küresel akıllı telefon kullanımı şu anda 5,27 milyar kişidir. Bu, dünya nüfusunun yaklaşık %67.3’ünün bir akıllı telefona sahip olduğu anlamına geliyor.

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Asya-Pasifik Hakim Kalacak; Büyümeyi Desteklemek için Çevrimiçi Perakendeciliğin Genişletilmesi

Asya Pasifik’in tahmin süresi boyunca en büyük küresel hücresel kağıt karton pazar payına sahip olması bekleniyor. Bölgesel pazar, Çin ve Hindistan’daki yüksek üretici yoğunluğu tarafından yönlendirilecektir. Ayrıca, Asya ülkelerindeki e-ticaret ve perakendeciliğin büyümesi, hücresel karton ambalaj talebini artıracaktır.

Kuzey Amerika’nın pazarda önemli bir konuma sahip olması bekleniyor. Bunun nedeni, son kullanım endüstrilerinden artan ambalaj talebidir.

Rekabetçi Peyzaj-

Pazar Beklentilerini Aydınlatmak İçin Ortaklığa Odaklanacak Kilit Oyuncular

Küresel şirketlerin ve köklü işletmelerin endüstride agresif bir şekilde büyüyeceği tahmin ediliyor. Ambalaj endüstrisinin sürekli genişlemesi ve yüksek mukavemet ve temizlik özellikleri için artan müşteri tercihleri ​​nedeniyle, hücresel kağıt karton pazarının öngörülen süre boyunca birkaç yeni giriş görmesi bekleniyor. Kilit oyuncular, tahmin süresi boyunca pazardaki varlıklarını sürdürmek için ürün portföylerini daha da genişletmek için ortaklıklara odaklanır.

Satın almadan önce soruşturma:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/cell-paper-cardboard-market-104165

Sanayi Geliştirme-

  • Şubat 2020: Mondi Group, çevre dostu taze ürün koruması sağlamak için Meksikalı bir oluklu ambalaj firmasıyla ortaklık kurdu. Yeni solüsyon %18 daha hafiftir ve parafin içermez.

Küresel Hücresel Kağıt Karton Pazarında Profili Oluşturulan Önemli Oyuncuların Listesi:

  • Uluslararası Kağıt Şirketi
  • Mondi Grubu
  • DS Smith Plc.
  • WestRock Şirketi
  • Şirin Kappa Grubu

İlgili Mesajlar:

Önde Gelen Oyunculara Göre Düzcam Kaplama Pazar Analizi ve Tahmin

Düzcam Kaplamalar Pazar Fırsatları

Düzcam Kaplamalar Pazar Geliri

Düzcam Kaplama Pazar Talebi

Düzcam Kaplamalar Pazar Fırsatları

Düz Cam Kaplamalar Pazarının Gelecek Trendleri

Düz Cam Kaplama Pazar Büyümesi

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter