Öngörülen dönemde plastik uygulamasında artan karbon talebi nedeniyle küresel iletken karbon karaborsa boyutunun ivme kazanması bekleniyor. Fortune Business Insights™ , bu bilgiyi yakında yayınlanacak olan Conductive Carbon Black Market , 2022-2029″ başlıklı bir raporda yayınlar . Karbon siyahı, petrol hammaddesi için termal ayrışmadan çıkarılır. İletken karbon siyahı, son derece güvenilir özelliklere sahip olan uygun maliyetlidir. UV ışığını emebilir ve termal iletkenliği artıran ısıya dönüştürmek için bir dönüştürme işlemi gerçekleştirebilir. Bu tür özellikler, pazar büyümesini yönlendirmesi beklenen elektronik ve boya endüstrileri tarafından kullanılmaktadır.    

COVID-19 Etkisi:

Pazar Gelişimini Kısıtlamak İçin Operasyonları Durdurdu 

COVID-19 virüsünün patlak vermesi, hükümetin getirdiği kısıtlamalar nedeniyle kimya endüstrisinin satış oranını ve performansını etkiledi. Bu kısıtlamalar, üretim ve üretim birimlerinin faaliyetlerini durdurdu. Üretimin kısıtlanması, sektörün satış oranını ve karlılığını etkileyerek küresel olarak daha yüksek bir pazar konumu elde etti. İletken karbon siyahı arzının kısıtlandığı pandemi düzenlemeleri nedeniyle plastik üretimi ve boya endüstrileri etkileniyor. Bu faktörler pandemi döneminde endüstriyel büyümeyi etkiler.          

Örnek bir PDF talep edin (COVID-19 Etki Analizi içerir):

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/conductive-carbon-black-market-105277

Segmentler:

Pazar, plastik, pil elektrotları, kauçuk ve diğerlerinin uygulamalarına ayrılmıştır.

Son olarak, coğrafyaya göre pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Rapor Kapsamı:

İletken karbon kara piyasası raporu, piyasa geliştirme stratejilerinin ayrıntılı bir analizini içerir. Bilgi, küresel pazarda yüksek bir pazar payı elde etmek için birleşmeler, satın almalar ve ortaklıklar gibi rekabet eden stratejilerin analizinden oluşur. Düzenleyici senaryolara ilişkin görüşler raporda ayrıca değerlendirilir. Porter’ın beş güç analizi, rekabet ortamını analiz etmek ve kilit oyuncular tarafından kazanılan rekabet avantajını değerlendirmek için yapılır. Başlıca ülkelerdeki ve bölümlere ayrılmış bölgelerdeki Gelişmekte Olan Eğilimler bu raporda daha ayrıntılı olarak vurgulanmaktadır. Rapor, pazar analizini geliştirmek için veri özgünlüğünü ve doğruluğunu içerir.     

Sürücüler ve Kısıtlamalar:

Pazar Büyümesini Desteklemek İçin Artan Ürün Talepleri

Küresel iletken karbon karaborsa büyümesinin, plastik uygulama sektöründeki ürünlere yönelik artan talep nedeniyle tahmin döneminde büyümesi bekleniyor. İletken karbon siyahı borular, fotoğrafik kaplar, filmler, streç film ve endüstriyel torbalar üretir. Bu faktörlerin pazar büyümesini teşvik etmesi bekleniyor. Buna karşılık, zararlı gazların emisyonunun etkisi, pazarın genişleme potansiyelini kısıtlamaktadır.    

Bölgesel Analiz:

Asya Pasifik, Plastik Üretiminde Ürün Talebi Nedeniyle Pazar Konumunu Koruyacak 

Asya Pasifik’in tahmin süresi boyunca en belirgin küresel iletken karbon karası pazar payına sahip olması bekleniyor. Ürünün plastik üretim sektöründe benimsenmesinin pazar erişimini geliştirmesi ve işi küresel olarak genişletmesi bekleniyor.

Kuzey Amerika’nın küresel olarak ikinci en büyük pazar payına sahip olması bekleniyor. Elektronikte yüksek oranda benimsenen ürün, pazar büyümesini destekleyecektir. Bu, pazardaki kilit rakiplerin pazar büyümesini ilerletmelerine izin verecektir.

Rekabet Ortamı:

Pazar Genişlemesini Destekleyecek Yeni Ürünlerin Piyasaya Sürülmesi

Sektördeki kilit oyuncular, pazar büyümesini genişletmek için geliştirme stratejilerine odaklanıyor. Küresel pazar payı elde etmede pazar genişlemesini desteklemek için rakip kuruluşlarla ittifaklar ve ortaklıklar kuruyorlar. Şirketler, sektördeki ileri teknolojileri kullanarak yeni ürünleri piyasaya sürmeye ve kuruluş için ürün portföyünü geliştirmeye odaklanıyor. Plastik üretimi ve boya ve kaplamalar gibi destekleyici sektörlerle ittifak, şirketin satış oranını ve gelir yaratma oranını artırarak pazar büyümesini destekleyecektir.     

Satın almadan önce soruşturma:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/conductive-carbon-black-market-105277

Sanayi Geliştirme:

  • Mayıs 2020: Orion Engineered Carbons SA, Almanya’nın Köln kentinde yeni bir lojistik merkezi tanıttı. En büyük üretim tesisidir. Şirket, her yıl 100’den fazla farklı karbon siyahı sınıfının üretildiği 160.000 metrik ton üretmektedir. Şirket, Avrupa pazarındaki işini genişletmeyi hedefliyor.

İletken Karbon Siyahı için Küresel Pazarda Profili Oluşturulan Kilit Oyuncuların Listesi:

  • Thai Carbon Black Public Company Limited/Birla Carbon (Tayland)
  • Cabot Şirketi (ABD)
  • Orion Engineered Carbons SA Grubu (ABD)
  • Phillips Carbon Black Limited (Hindistan)
  • Tokai Carbon Co. Ltd. (Japonya)
  • Himadri Specialty Chemical Ltd. (Hindistan)
  • Longxing Chemical Industry Co. Ltd. (Çin)
  • Mitsubishi Chemical Corporation (Japonya)

İlgili Yazı:

Yağmur Koruyucu Kaplama Pazarı Coğrafi Segmentasyon

Önde Gelen Oyuncular ve Tahminlere Göre Yağmur Koruyucu Kaplama Pazar Analizi

Yağmur Koruyucu Kaplama Pazar Fırsatları

Yağmur Koruyucu Kaplama Pazar Geliri

Yağmur Koruyucu Kaplama Pazar Talebi

Yağmur Koruyucu Kaplama Pazar Fırsatları

Yağmur Koruyucu Kaplama Pazarı Gelecek Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları