Küresel imitasyon krem ​​şanti pazar büyüklüğü, vegan krem ​​şanti tekliflerinin artan mevcudiyeti nedeniyle önemli bir hızla büyümeye ayarlanmıştır, Fortune Business Insights’ı ” Taklit Krem Şanti Pazar Büyüklüğü, Paylaşım ve Sektör Analizi, Yağ İçeriğine Göre ” başlıklı raporunda paylaşmaktadır. (Yağ İçeriği < %23, Yağ İçeriği > %23), Son Kullanıcıya Göre (Fırıncılık Sektörü [Kekler ve Hamur İşleri, Donutlar, Diğerleri] Süt Ürünleri Sektörü, Yemek Servisi, Hanehalkı) ve Bölgesel Tahmin, 2022-2029”. Veganlığın benimsenmesi, şu anda yiyecek ve içecek endüstrisi tarafından deneyimlenen oyunun kurallarını değiştiren bir trend. Örneğin, Birleşik Krallık’ta Vegan Topluluğu, 2014 ve 2019 yılları arasında veganların sayısının neredeyse dört katına çıktığını tahmin ediyor. Sonuç olarak, gıda endüstrisindeki birçok şirket ve perakendeci, giderek genişleyen veganın ihtiyaçlarını karşılamak için özellikle tatlılar olmak üzere farklılaştırılmış ürünler geliştiriyor. nüfus. Örneğin, popüler Amerikan bakkal zinciri Trader Joe’s, kısa süre önce gerçek hindistan cevizi kremasından yapılan süt ürünü olmayan krem ​​şanti ürününü piyasaya sürdü. Benzer şekilde, Alman gıda şirketi Tofutown, popüler vegan krem ​​şanti seçenekleri olan soya içermeyen Rice Whip ve Soyatoo ile ön plana çıktı. Bu ürünlerin dünya çapındaki mağazalarda yaygınlaşması, yakın gelecekte bu pazarın büyümesini artıracaktır.

COVID-19 pandemisinin beklenmedik patlaması, küresel ekonomiye ciddi şekilde zarar vererek, dünya çapında yaygın arz-talep rahatsızlıklarını ve dağıtım dengesizliklerini tetikledi. Pek çok sektör, endüstri ve pazar, son derece stresli bir dönemden geçiyor. Bu tür korkunç koşullarda, işletmeler, koronavirüs salgınının farklı pazarlar üzerindeki etkisine ilişkin bütünsel içgörülere umutsuzca ihtiyaç duyuyor. Fortune Business Insights™’ta tam da bunu sağlamayı amaçlıyoruz. Tecrübe ve uzmanlığımıza dayanarak, işletmenizin bu zorlu zamanları aşmasını sağlamak için yüksek kaliteli pazar analizi içeren pazar araştırması raporları sunuyoruz.

Özelleştirilmiş PDF Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/imitation-whipped-cream-market-103171 

Raporun Önemli Noktaları:

 • Piyasa sürücülerinin, eğilimlerin ve kısıtlamaların kapsamlı değerlendirmesi;
 • En iyi piyasa oyuncularının ve stratejilerinin kapsamlı bir incelemesi;
 • Pazar bölümlerinin derinlemesine incelenmesi; ve
 • Pazardaki bölgesel dinamiklerin ve fırsatların ayrıntılı analizi.

Pazar Sürücüsü

Pazar Büyümesine Yardımcı Olmak İçin Kronik Hastalıkların Artan İnsidansı

Taklit krem ​​şanti pazarının büyümesini sağlayan önde gelen faktörlerden biri, diyabet gibi kronik hastalıkların artan prevalansıdır. Uluslararası Diyabet Federasyonu, şu anda dünyada yaklaşık 463 milyon diyabet hastası olduğunu ve bu sayının 2045 yılına kadar 700 milyona çıkacağını tahmin ediyor. Yapay şekerlerle yüklü kek gibi yağlı yiyeceklerin aşırı tüketimi, şeker hastalığının en önemli nedenlerinden biri oldu. dünya çapında artan diyabet insidansı. Sonuç olarak, tüketiciler aktif olarak bu tür gıdalara alternatifler arıyorlar ve taklit krem ​​şantiler hızla uygulanabilir bir çözüm olarak ortaya çıktı. Bu kremalar hafif ve kabarık hale gelene kadar dövülür ve içlerindeki yenilikler süt ürünü olmayan kremlerin ortaya çıkmasına neden olmuştur. hindistancevizi veya badem sütünden yapılır ve bitkisel yağlar gibi doğal besinler içerir. Ulusal Sağlık Enstitüleri tarafından 2017 yılında yayınlanan bir araştırma, yüksek yağlı süt tüketiminin tip 2 diyabet riskini %63 oranında azalttığını ortaya koydu. Doğal bileşenlerin kanıtlanmış faydaları ile birlikte bu tür kanıtlar, önümüzdeki yıllarda bu pazarın büyümesine birlikte yardımcı olacaktır.

Bölgesel Görüşler

Kuzey Amerika’da Pazar Büyümesini Beslemek için Laktoz İntoleransının Artan Yaygınlığı

Kuzey Amerika’nın, süt ürünü olmayan yiyecek ve içecek ürünlerine olan talebi artıran bölgede laktoz intoleransının artan prevalansı nedeniyle, yakın gelecekte taklit krem ​​şanti pazar payına hakim olması planlanıyor. Ayrıca, düşük yağlı diyetlerin sağlığa faydaları hakkında farkındalığın yayılması da bölgesel pazar büyümesine katkıda bulunuyor.

Örnek PDF’yi Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/imitation-whipped-cream-market-103171

Avrupa’daki pazarın, bölgede veganlığın artan şekilde benimsenmesi nedeniyle kazançlı beklentilere sahip olması bekleniyor. Buna ek olarak, Avrupa’da pazarın lehine olan, özellikle tatlılar olmak üzere sağlıklı, organik gıdaların tüketimine yönelik genel bir değişim var. Asya Pasifik’te, artan harcanabilir gelirler, küresel gıda şirketlerinin artan varlığı ve krem ​​şanti gibi niş ve birinci sınıf gıda ürünlerine yönelik artan talep pazar büyümesini hızlandıracak. 

Rekabetçi Peyzaj

Önemli Oyuncuların Rekabetçi Ruhlarını Canlandırmak için Yenilikçi Tekliflerin Yayınlanması

Süt ürünü olmayan vegan krem ​​şanti ürünlerine yönelik artan talep, bu pazardaki kilit oyuncuları tüketiciler için yenilik yapmaya ve yeni teklifler sunmaya teşvik ediyor. Bu stratejinin yanı sıra şirketler, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine stratejik olarak yatırım yapıyor, diğer kuruluşlarla ortaklık kuruyor ve bölgesel ve uluslararası varlıklarını genişletiyor. 

Sektörel Gelişmeler:

 • Eylül 2020: Starbucks, şirketin Ekim 2020’de Birleşik Krallık’taki satış noktalarında vegan krem ​​şanti tanıtacağını duyurdu. Yeni teklif, şimdi vegan çeşidinde mevcut olacak olan Kabak Baharatlı Latte sezonu ile zamanında piyasaya sürülecek.
 • Ocak 2020: ABD’nin önde gelen bitki bazlı içecek markası Silk, türünün ilk örneği olan benzersiz bitki bazlı yoğun krem ​​şantiyi piyasaya sürdü. Krem, tatlıları, çorbaları, sosları ve diğer birçok müstahzarı geliştirmek için kullanılabilir.

İmitasyon Krem Şanti Piyasası Raporunda Kapsanan Önemli Oyuncuların Listesi:

 • Doğanın Cazibesi
 • soya
 • Palsgaard A/S
 • Conagra Markaları, Inc.
 • Regal Krem Ürünleri Pty Ltd.
 • WhiteWave Gıda Şirketi  
 • Danone SA
 • Güney Bakels Pty Ltd.
 • DuPont de Nemours, Inc.
 • Kraft Heinz Şirketi

Analistle Konuş

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/imitation-whipped-cream-market-103171

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9. Kat, Simge Kulesi,
Baner-Mahalunge Yolu,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar