Fortune Business Insights, ” Organik İçecek Pazar Büyüklüğü, Pay ve Sektör Analizi, Türe Göre (Dışarı) ” başlıklı bir raporda, faydaları ve özellikleri nedeniyle organik içeceklere artan talebin, organik içecek pazar payını artırması beklenen önemli bir faktör olduğunu söylüyor. Alkollü, Alkollü), Dağıtım Kanalına Göre (Toplu satıcılar, Bakkallar, Çevrimiçi perakendeciler) ve Bölgesel Tahmin, 2022-2029” tüketicilerin artan modernizasyonu ve organik çay ve organik kahveye doğru artan geçişin, pazarın sağlıklı büyümesini sağlayacağı tahmin edilmektedir. tahmin dönemi.

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/organic-beverages-market-101619

Rapora göre, meyve ve sebze suyu segmentinin, ilişkili doğal faydaları nedeniyle pazara hakim olması bekleniyor. Spor salonuna gidenler, sporcular ve diğer sağlık bilincine sahip tüketiciler, diyetlerine salatalık suyu, ıspanak suyu, pancar suyu ve diğerleri gibi organik meyve ve sebze suları ekliyor. Organik süt ve şekersiz tatlandırıcılardan oluşan bir diğer içecek olan organik çay ve kahve, sağlık bilincine sahip tüketicilerden büyük talep görüyor. Ayrıca, süpermarketler/hipermarketler gibi kitlesel satıcıların önde gelen kanallar olduğu ve organik içeceklerin satış büyümesinden büyük ölçüde sorumlu olduğu tahmin edilmektedir. Bakkal ve alkollü ürünlerin satın alınması için süpermarketlere/hipermarketlere olan büyük tüketici bağımlılığının, önümüzdeki yıllarda organik içecek pazarının büyümesine önemli ölçüde katkıda bulunması beklenmektedir. Bakkallar ve çevrimiçi perakende mağazaların, kolaylıkları ve tüketici erişimi nedeniyle önümüzdeki yıllarda önemli bir büyüme kaydetmeleri bekleniyor.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/organic-beverages-market-101619

Organik içecek pazar büyüklüğüne ilişkin rapor, pazarın eksiksiz bir değerlendirmesini ifade etmeye vurgu yapıyor. Gerçekleri, iyi düşünülmüş içgörüleri, tarihsel bilgileri, endüstri tarafından doğrulanmış piyasa bilgilerini ve uygun bir dizi varsayım ve metodolojiye sahip projeksiyonları içerir. Piyasadaki tüm dikkate değer gelişmeler hakkında değerli bilgiler sunar. Pazarın tüm bölümlerine ve bölümlerine ilişkin eksiksiz bir genel bakışı paylaşır ve ayrıca tüm bölgeler hakkında istatistiksel veriler sağlar. Şirketlere, paydaşlara, finansörlere ve potansiyel yatırımcılara fayda sağlamak için kapsamlı bir analizin ardından kapsamlı bir araştırmadan sonra oluşturulur. Ayrıca, ürün lansmanlarını, satın almaları, işbirlikleri ve ortaklıkları ve endüstri gelişmelerini de içerir.

Yeni Satış Fırsatları Yaratmak için Welch’in Yeni Meyve Suyu Lansmanı

Organik içerikli welch yeni meyve suyunun piyasaya sürülmesinin, önümüzdeki yıllarda sağlık bilincine sahip tüketiciler arasında talebi artırması bekleniyor. Örneğin, Ağustos 2018’de Welch, organik kahve özlerinden elde edilen doğal enerji güçlendirici ile yeni suyunu tanıttı. Yeni meyve suyunun piyasaya sürülmesinin, şirketin marka portföyünü oluşturmasına ve meyve suyu reyonu dışında yeni ürünler sunmasına yardımcı olması bekleniyor. Ayrıca, Mooala Brands tarafından vegan içeceğin duyurulmasının, yakın gelecekte pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesi bekleniyor. Örneğin, Temmuz 2016’da Mooala Brands, sıcak kahve yapmak için kullanılacak, badem ve hindistancevizi ile yapılan yeni bir organik bitki bazlı vegan içeceğin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Ürünün piyasaya sürülmesinin şirketin iyi niyetini artırması bekleniyor ve buna bağlı olarak,

Satın Almadan Önce Soruşturma :

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/organic-beverages-market-101619

Kuzey Amerika’da Büyümeyi Desteklemek için Organik İçeceklerin Artan Tüketimi

Kuzey Amerika önde gelen bölgelerden biridir ve tahmin döneminde hızla büyümesi öngörülmektedir. Bölgede artan sağlık ve zindelik trendi, tüketiciler arasında yüksek oranda organik içecek tüketimine yol açmıştır. Tüketiciler, ülkelerde organik içecek talebi yaratan ABD ve Meksika gibi çeşitli ülkelerde öğün değiştirme eğilimini benimsiyor. Asya-Pasifik aynı zamanda organik içecek pazarı için büyük potansiyele sahip gelişmekte olan bölgelerden biridir. Hindistan, Çin ve Avustralya gibi ülkelerde alkolsüz içecek tüketimi artıyor. Artan ekonomik koşullar ve tüketiciler arasında artan sağlık endişeleri, önümüzdeki yıllarda pazar için büyüme fırsatları yaratacaktır.

İlgili Haberleri Okuyun:

myrealex.com/post/58526_biopesticides-market-demands-business-revenue-segmentation-and-regional-forecast.html

www.didochat.com/post/95045_biopesticides-market-2022-trend-analysis-and-overview-to-2029-the-global-biopest.html

akastars.com/post/247640_aquafeed-market-top-manufacture-industry-growth-industry-share-report-size-by-20.html

writeupcafe.com/aquafeed-market-share-trend-industry-news-growth-top-key-players-update-business-statistics-and-research-methodology-by-forecast-to-2029/

site-5807801-1819-5219.mystrikingly.com/blog/aquafeed-market-trends-by-fortune-business-insights

webhitlist.com/profiles/blogs/aquafeed-market-size-share-industry-analysis-amp-forecast-by-2028

bumppy.com/tm/post/222922_aquafeed-market-size-share-upcoming-product-forecast-report-by-2028-the-global-a.html

hackmd.io/@stevenolan011/rJf60kobs

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin | heyecan | Bloglar